Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
25. jan 2010

a ako ju prinutis aby sa tam vycikala?? 😕

cessy
25. jan 2010

v lete??to kazdy hovori...ale co ked nie??? ☹ ☹ ☹

mirustek1
25. jan 2010

myslis v lete????bude behat bez plienky a stale jej budem ponukat nocnik alebo zachod,inak to je hrozne obdobie 😀 neznasala som ho pri Klarke,lebo do nocnika sa nevycikala,ale klakla si napr,pod stol a vycikala, 😀 no nervy......

cessy
25. jan 2010

no pekne, takze sa mozem tesit......

ja som ho uz aj na zachod skusala davat..ale nic...sedi tam, pozera..... 😒

mirustek1
25. jan 2010

a vies si teda predstavit,ked jej stale odoberam moc a ona len sedi,pozera a je schopna 1,5hod sa ani nevycikat 😀

ja prave fotim autosedacku a kociar,chcem dat inzerat a popredat to,len mi to doma zavadzia

cessy
25. jan 2010

mirustek a ked bude tretie???? 😨 😕

cessy
25. jan 2010

inak aj ja by som to asi mala poredat, tiez to len zavadzia.....dalsie zatial neplanujeme.... 😲

denduska
25. jan 2010

ahojte, no my s nocnikom tak isto.sedime a potom do plienky...
inak ja som tiez predala sportak prave, tak uz mame len ten casual pre babo a emmkine golfky...ale tie nepredam, to sa zide. Inak Ked zbadala vanicku, tak sa do nej napratala a stamad pozerala telku..a nechcela vyjst...hroza museli sme ju odlakat a hned skryvat pred nou..

mirustek1
25. jan 2010

no my uz tretie neplanujeme,a aj tak som predala aj po Klarke,a Emke som kupovala novy,takze sa chcem toho zbavit,necham si len tento golfac,

cessy
25. jan 2010

mirustek a tu na konika to davas?? 😕

mirustek1
25. jan 2010

neviem kde to este dam,aj sem mozno,aj na bazosa a chcem sa spytat aj u nas v bazare,len musim popozerat po kolko sa predavaju take kociare a sedacky

denduska
25. jan 2010

ja som davala na bazos aj babybazar aj MMB aj tuna ale tusim na babybazar sa ozvali...a rovnako aj zavinovacku som cez babybazar predala...
emmka teraz plakala, znova spi..neviem ci zuby ci zly sen 😕

mirustek1
25. jan 2010

aj moja Emka plakala,dala som je cumlik,ale pocujem ju ako si rozprava,tak neviem ci este zaspi,no to malo spala ☹

cessy
25. jan 2010

no tak ked sa vam takto pekne dari predavat tak to mozno skusim aj ja

denduska aj nam asi idu zuby...hryzie do vsetkeho naokolo...stol v obyvacke vyzera ako 100 rocny, taky je od jeho zubov 😠

cessy
25. jan 2010

moj bol po 1,5 hod tiez hore ale uspala som ho este, uvidim do kedy 😔

denduska
25. jan 2010

asi sa nam dnes dohodli vsetci traja 😀 teraz tu bola postarka, Ajsa brechala a emmka spi..tak hadam este trosku pohaja, nech nie je mrzuta...uz hore ma dve trojky ale dole bombule cervene opuchnute chuderka...hroza...

cessy
25. jan 2010

no mi este ani hore ani dole ☹

denduska
25. jan 2010

cessy, ved toto hore trvalo asi dva mesiace 🙄 asi zatial najhorsie zuby

mirustek1
25. jan 2010

ani Emka nema trojky,ziadne,tak musime este pockat a ona si rozprava v postielke,asi uz je po spani,co bude do vecera???nechcem ist s nou vonmked je taka soplava

cessy
25. jan 2010

denduska ani nehovor.....ze 2 mesiace 😨 😖 😖

cessy
25. jan 2010

mirustek mne zasne vykrikovat mama a ked nedojdem tak sa rozplace, tak ja hned utekam prenho 😅

denduska
25. jan 2010

no niekedy v novembri som si vsimla ze jej puchnu dasienka...a 6.1 vysla prva trojka 😎 ...no horor. ale to ako som pisala, ze maju tie zuby malo miesta tak odtlacaju dvojky a stvorky..a preto to tak dlho trva 😖

mirustek1
25. jan 2010

denduska nestras,ona ma take opuchnute tie dasienka,vydno ze sa chcu tlacit tie trojky 😉

cessy-Emka tam vydrzi dlho,este stale som ju tam nechala,hra sa,tak ju nebudem rusit 😉

cessy
25. jan 2010

to sa este tie nase deturence teda natrapia..... ☹

mirustek1
25. jan 2010

a tolko trapenia a potom vypadnu,u nas bolo zas vcera placu,Klarka si vecer umyvala zuby a ten co sa jej kyval,jej skoro vypadol,tak uz drzal len na kusku,musela som jej ho vytrhnut,chuda moje,tak plakala 🙂

cessy
25. jan 2010

mirustek......aj toto nas caka??? 😕 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😢

denduska
25. jan 2010

ved ze som myslela ze spicaty zub bude rychlo..a prd 😅

dnes som bola u susedy, ma takeho maleho ako jeliska...boooze take mrnave, uz som aj zabudla ake je to smiesne ale ako tak pozeram do kalendara mala by som si chytro spomenut 😅

mirustek1
25. jan 2010

neboj denduska-to si rychlo spomenies 🙂

takze nam rastu zubky obidvom 🙂 no koncim,lebo Emka sa uz aj pokakala,tak ju idem uz zobrat,pekny den vam prajem 🙂

mirka099
25. jan 2010

Ahojte.konecne mi maly asi pred hodkou zaspal, narychlo osm zbuchala zemlovku a mam vytuzeny oddych 😝
Kubko je straasne ale straaasne mrzuty, len place skusili sme sa s nim prejst do obchodu ale rychlo sme z tade trielili ked mi tam zacal vrieskat na plne obratky 😅 teplotu v noci mal ale len miernu.
uz mu z toho dolneho dasienka trosku krvicky vyslo, nechtiac som mu to pri pozerani stlacila...tie ocaky sa uz uz prerezu, zatial su to najvacsie svine 😠 pardon za vyraz, som si ulavila trosku 😀

mirka099
25. jan 2010

?