Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
28. jan 2010

ahojte-aj u nas poriadne nasnezilo,boli sme vonku len chvilku,lebo bola u mna kamoska 🙂
Emka este nespi,ale uz lezi,lebo rano spala skoro do 8.15,ale hadam zaspi coskoro,lebo pobede musim na tanecny 🙂

jeliska a laurinkadielka-tak mate rovnako poznacene deticky,ale uz je hadam ok 🙂

cessy-ja tiez som este nezacala zehlit,dala som dalsiu pracku prat 😀

jeliska
28. jan 2010

teda hned by som sa s vami vymenila ja milujem sneh 😀 😀 😀 ale uz nie tu clapkanicu
ideme ku kamoske , oni byvaju trosku mimo Prahy.Mame tam byt cca o 13,00 ,ale asi nebudeme, lebo deti este spinkaju 🤐

jeliska
28. jan 2010

navarene mam , ale som zvedava ci vobec Eli bude jest, v poslednej dobe nic nechce iba trosku zobne 😖 a ako ste na tom vy ? Vam jedia normalne?

mirustek1
28. jan 2010

jeliska-to tak byva,ked netreba,tak spia dlho.... 🙂

mirustek1
28. jan 2010

jedla velmi pekne ,ale tento tyzden tiez pomenej,myslim ze koji tym solpikom,alebo zubkam,vcera som jej varila rajcinovu polievku a nechcela,dnes ma perkelt s cestovinou,a zjedla celkom pekne 🙂

cessy
28. jan 2010

moj maly mal dnes kuracie masko s ryzou a brokolicou, chutilo mu...hadam by zjedol aj viac, ale radsej som mu nedala, nech ho brusko neboli 😕 😅

cessy
28. jan 2010

denduska od kedy zensky magazim moderuje kveta a ta druha???????????? 😕

to mi je novina.....davno som to nepozerala, tak neviem....naposledy hadam pred vianocami 😅

denduska
28. jan 2010

ahojte, no cessy, prave vcera som to zistila 😀 😀 neviem koho vymenili, dufam ze malachovsku lebo ta len rapoce furt 😅

mne Emmka celkom pekne papa, mava dni ked nechce..tak jej nedam...neumrie na podvyzivu urcite 🙂

cessy
28. jan 2010

denduska ja som to uz veeelmi davno nepozerala, len ty si nieco spomenula ze tam nieco hovorili, tak uz vcera som si to chcela pustit, len som zabudla 😀 , tak dnes som si to pustila a co nevidim.... 😕 nove moderatorky 😅

mirustek1
28. jan 2010

cessy-ja uz mam pozehlene 🙂 😉
ja pozeravam ten magazin,ked tu vysedava, a tento tyzden to oni 2zacali moderovat a pacia si mi najviac 😉

cessy
28. jan 2010

aj ja zehlim 😠 😒 😖

mirustek1
28. jan 2010

no my sme ale sikovne,a este aj tu stihame 🙂

cessy
28. jan 2010

mirustek hotovo... 😅 konecne.....mala ti od kedy spinka??

mirustek1
28. jan 2010

ty sikula,ja musim este povesat a zajtra zas zehlit 😀 zaspala asi az okolo 12.30,tak sa stihne vyspat,lebo okolo 15.30musim ist,radsej skor,vyzeraju ze budu zle cesty ☹

cessy
28. jan 2010

ja som este rano vesala.....maly bol dobrucky, tak som v klude mohla vesat.
co mala emka na obed??

mirustek1
28. jan 2010

perkelt s cestovinou,lebo vcearajsiu rajcinovu mi ohrdla 😀 tak som ju jedla ja,mne chutila 🙂

cessy
28. jan 2010

ved jasne, ved si to pisala, prepac 😅 😅

juuj pocula si teraz o tom zapekani deti???juuuj dufam ze mirkyn maly uz kaka a nema s tym problemy.
ozaj aj mirka tu vcera nebola 😕

mirustek1
28. jan 2010

nemam uz zapnutu telku,tak som nepocula,ale nespominala mirka ako je maly teraz s tym kakanim a nebola tu vcera 😉 asi mala dom amuzika a venovala sa,ved ju my vyspovedame 🙂
a maly este buva,ja cakam Klarku ma prist zo skoly,nechcem nech zvoni,aby nezobudila Emku,tak stale odbehujem na balkon...brrrrrrrrrrrrrrrrr 😉

cessy
28. jan 2010

ano maly este spinka, ved bol riadne unaveny 🙂

mirustek1
28. jan 2010

tak uz je klarka doma aj s kamaratkou,oni si vymysleli cestou,ze idu pozriet klzisko,kde chodi Klarka korculovat 🙂 a ja ich mozem cakat,asi jej dam naozaj mobil,a budem kludnejsia,ked bude meskat 🙂 a uz robia v detskej niaky stan a obliekaju si princeznovske saty 🙂

cessy
28. jan 2010

no pekne.....si sa mohla bat o nu.. 😒, no na nieco su tie mobili dobre...

mirustek mne maly este spinka.....

mirka099
28. jan 2010

ahojte, mala som co robit kym som vas docitala 😝
cessy, mirustek, ako berie kazde rano to psyllium v jogurtiku tak kakame ukazkovo.. som z toho velmi ale velmi stastna, lebo o takejto pravidelnosti som doteraz mohla len snivat.aj maly je kludnejsi ked sa dobre vykadi, predsa ho to netlaci v brusku..takze psylium zabera.,klop klop vdakabohu 😵

jeli - UZASNE FOTO! no ale som sa par razy s chuti zasmiala pri nich.. perfektne, aj tie komentare ku nim 😉

denduska
28. jan 2010

ahojte,
mirka takze psyllium pomohlo? som velmi rada, aj mne pomohlo, tak dufam vam to vydrzi 😎
Emmka dnes pospala cez obed horkotazko 50 minut, potom sme sli k susede, potom sme sa blaznili v snehu...super.
Zajtra nam drzte palceky, ideme na ten odber na imunologiu...moj muzik povedal ze ked bude velmi plakat tak na to kasle a nechame to...ale ja dufam ze to vyjde na prvykrat a uz nebudeme musiet ist...ved bude chuderka plakat aj keby jej brali len tri kvapky... 😔

mirka099
28. jan 2010

dendi tak snad mala vydrzi..plackat bude tak ci tak, to mas pravdu..hlavne nech sa to podari na prvykrat, nech si to nemusi este opakovat 😖
dendi to psylium je ozaj super vec..rozhodla som sa že aj ja to budem bravat..dnes som este v lekarni objavila toto http://www.mojalekaren.sk/topnatur-vlaknina-pre...
len neviem ci to bude uconkovat rovnako, jedine pre co to chcem vyskusat ze toto mozu deticky uz od 6 mesiacov a na psyliu je napisane ze od troch rokov 😖 ..ja osobne nevidim rozdiel v tom ci to berie dvoj alebo trrojrocne dieta, podla mna to pisu aby sa vyhli pripadnym zalobam

denduska
29. jan 2010

ahojte tak my sme dnes boli na odber na imunologii a dopadli sme tak ze nijak...sestricka tam vytiahla na malu zltu ihlu co je hrubsia nez zelena a tou sa berie bezne dospelym...ja teda neviem brat krv takym malym detom ale ona asi tiez nie, pichla to naslepo, totalne, mala rycala ako besna, az ju zacalo napinat na vracanie, tak sme povedali dost a dovi....vzali sme skumavky, ziadanky a nabuduci tyzden ideme na novorodenecke..tam jej brali minule hlavne rychlo a v pohode....
takze my takto, hlavne sme uz doma a uz je kludna, lebo sa zakaslavala este aj v aute...tej ihle fakt nerozumiem..ved to je hrubsie nez ta zila...mne brali na triple testy zltou este sa sestricka ospravedlnovala ze im take hrubizne poslali a ved som sa aj natiahla tam 😀 a co moje chudatko s bachratymi rucickami 😖

mirka099
29. jan 2010

ahojte
jaj dendi tak to ma mrzi, takto ju zbytocne vytrapit ☹ chudatko malinke ☹

jeliska
29. jan 2010

ajojte tak my sme nakonec spali u kamosky a rano sme sa rychlo ponahlali domov, lebo sme mali mat u nas modlitby matiek a nakonec sa to zrusilo ☹
inak konecne aj nam napadalo snehu tak poobede ideme von vyvetrat sa 😀 😀
mirka dakujem segra sa snazila 😀 😀 😀
dendi no to nechapem taku sestru 🙄 🙄 aj by som jej neco povedala 😝

denduska
29. jan 2010

no ved by som jej, ale aj tak by nic nepocula, lebo mala kricala na cele kolo 😅
Ale uz tam urcite nepojdeme, vidno ze nie je zvyknuta s takymi malymi detickami, ved my v robote ked sme mali babeno, tak sme okolo neho tam divadielko vsetky robili take ze ani nevedelo kedy ho vcelicka pichla, maximalne 20 sekund poplakalo, ale kdeze toto ani zdaleka... ta dokina co ju pichala minule je z novorodeneckeho a ona je strasne mila, mlada, s detickami vie narabat, tak sa spolieham ze sa jej to znova podari 😅 to uz ked sa pichne, uz je okej ale nie ked tam niekto smatra s ihlicou pod kozou brrrrrrrrrrrr

monikat75
autor
29. jan 2010

ahojte, denduska myslela som na teba, že si bola s maličkou na tej imunológii,ale teda tá sestrička fakt nemala chybu ☹ čo ešte nikdy nebrala krv malému dieťatku? chúťatko Emka, si vytrpela, ale dobre, že ste odišli 😉
ivet a aj ty sa už konečne ozvi - dnes máš tú jazdu nie, napíš, čo a ako 😉

denduska
29. jan 2010

inak na ivet tiez myslim ze dnes ma jazdu, no neviem tu je kopa snehu to zas vystihla tak dufam ze sa podari 🙂