Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
26. feb 2010

ahojte-tak nech sa rychlo vase deturence vyzdravia 🙂 😉
dnes je uz slniecko prec,prsi a fuci otrasny vetrisko,tak nejdeme ani von,teraz sa hraju chvilu s klarkou,ale dokedy??? 😉

monikat75
autor
26. feb 2010

ahojte, u nás dnes tiež už zase prší ☹ mne sa Marek dnes ráno zobudil už o 6.15, pritom zaspal večer až o 19.30 a to zvykne spať niekedy aj 13 hod. - neviem prečo spal tak krátko a už okolo pol jedenástej začal byť strašne mrchavý - bol už unavený, tak som ho o štvrť na dvanásť dala spinkať, tak dúfam, že si pospí aspoň 2 hod. aby zase potom večer nechcel spať už pred šiestou 😉
mirustek mne sa tiež Marek pekne zahrá občas s Veronikou ale ona je už veľká, ona sa chce hrať aj sama a on stále len za ňou behá, hocikedy sa už aj hnevá naňho ale pritom ho ľúbi veľmi aj malý ju 🙂
prajem vám pekný hoci upršaný deň 😅

mirustek1
26. feb 2010

monikat-u nas je to tak isto,chvilu sa pohraju a potom ju uz Klarka vyhana z izby,zatvara si dvere a uz je krik 😀 🙂ale Emka je stastna ked moze sa hrat s velkymi babami,vsetko opakuje 🙂

mirka099
26. feb 2010

aj u nas je otrasne pocasie... aj kubik je mrnavy, a to az natolko ze som ho prvy krat po mesiacoch dala spat dvakrat cez den, prvykrat o pol desiatej a druhy krat teraz 😖

mirustek1
26. feb 2010

mirka-hlavne ze ti zaspinkal 🙂 a hadam zaspi aj vecer 🙂 aj ja sa do vecera ja zblaznim,len doma 🙂 uz teraz sa Klarka nudi a Emka vymysla 🙂

mirustek1
26. feb 2010

Ahojte-zas ja? 🙂 u nas je uz klud,Emka spi od 19.30,muzik zaspal v obyvke pri spravach a Klarka je este u susedov....tak ja mam pohodu 🙂 🙂 ale nebudem tu dlho,lebo cakam brata,pride si pozicat notebuke,aby mohol pozerat v nocnej hokej 🙂 tak prajem pekny vecer a pekny vikend... 🙂

laurinkadanielka
26. feb 2010

ahojte babenky vaši drobci kolko dni horučkovali ked išli zubky lebo mužik ma už stoho obavy či neni chora lebo ja si myslim že je to zo zubkov dufam

cessy
26. feb 2010

fiha takto tu teplotujete.....u nas je klud, som zvedava do kedy 🤐

denduska
26. feb 2010

ahojte tak my mame znova potopu, leje cely den, teraz nam skoro vyrazilo zachod, no poviem vam ze ma tento dobrodruzny styl zivota uz prestava bavit...a to som chora jak pes, inak by som muzovi pomahala a on chudak v dazdi kopal jarok cez cely dvor aby aspon trocha odtieklo...no zachvilu bude treba vrecia s pieskom...

esteze v nedelu ja odchadzam na dva tyzdne do kosic, tak sa to tu bude musiet vsetko zabezpecit...

tak dobru nocku, my mame cerpadlo zapnute, tak snad bude v noci klud 😀 a len leje a leje....

mirka099
28. feb 2010

dobre ranko
baby dovolenkujeme? 😕 🙂 ja som dnes zas nevyspata a nic z toho, nasi prehrali 😖

vcera sme sa nasmiali na kubikovi..uz druhy den nam horuckovito vysvetloval, ze chce gigo.. a stale len gigo a gigo..ani za ten svet sme mu nerozumeli..mali ste vidiet tu radost ked sme na to prisli a spytala som sa ho: Kubko chces LEGO??? sa tesil, skakal ze KONECNE sme ho pochopili 😅 😀 😀 😀

denduska
28. feb 2010

ahojte tu dnes mrtvo
ja som v kosiciach, draheho mam na kongrese v tatrach...uz nadseny volal ako super sa lyzuje...tak nech si uzije, lebo ked dojde domov caka ho riadna fuska..ide prerabat kupelnu a este tu vodu nestastnu doriesit...uz sa nastastie sneh roztopil a naozaj dufam ze dalsi napadne az v novembri 😠
Emmka bola super na cese, zvladla ju bez problemov, moja nadhera mala 😎

laurinkadanielka
28. feb 2010

ahojte no mala už nema horučku a vyšli jej aj dolne očne tak dufam bude klud 😉 ale zato bola jak med dobra len ležkala a tulila sa ani v noci nebuntošila ale neska už vymyšlala

mirustek1
28. feb 2010

laurinkadanielka-tak super,ze uz nemate teploty,lebo uz som sa bala,aby to nebolo nieco aj ine,mne Emka mala asi 5dni vysoke teploty,mysleli sme zuby a na koniec zapal obliciek 😀

tak my sme boli dnes cely den lyzovat na Martinkach,bolo super,ale strasne fukalo,teraz som cela dolamana 🙂 😉 boli sme bez Emky,tak sme si to uzili 😉

denduska
1. mar 2010

ahojte, tak ja dnes idem na ocne s mojimi popolnikmi, uvidime ci sa nieco nezhorsilo a nakoniec ma poslu cisarskym ma porazi 😅 😅 😅 lebo s tym vobec neratam...aj ked sa bojim jak slak.... jaj drzte palceky 😉

lauri super, nech ste zdravi.

lela83
1. mar 2010

ahojte co dnes porabate ja saliem lebo ma caka ist s malou sa ucit bicyklovat a som nastvana lebo vo fore volna diskusia nikto nechce so mnou diskutovat na temu pletenie co som tam nahodila to uz nikoho okrem mna nebavi pliest ved sa da tolko peknych veci upliest na deticky dufam ze si tu na mna uz niekto spomenie nudim sa tak hladam tu nieaku maminu aj ja na pisanie

lela83
1. mar 2010

ahoj denduska dufam ze pochodis dobre treba verit ze vsetko dobre dopadne kazdy ma nieake starosti ja som si uz uzila od 23rokov toho dost tak ti prajem vela stastia

lela83
1. mar 2010

no asi teraz vypnem internet vydim ze nikto nema cas si so mnou pisat pozriem poobede som uz s toho smutna ze si nikto nechce so mnou pisat dokola pozeram internu postu aj forum ci sa mi niekto neozve ale nic marna snaha si najst kamosku na pisanie tak vam prajem pekny den

monikat75
autor
1. mar 2010

ahojte babenky, dva dni som tu nebola, ale pozerám, že ani vy ste cez víkend veľmi nemali čas 😝
denduska tak držím palce na tom očnom vyšetrení, daj vedieť ako si dopadla - a ak môžem sa spýtať - aké silné máš dioptrie - lebo ja som mala predtým okolo - 4, ale potom som bola na operáciu excimer laserom ale po čase sa mi aj tak vrátili ale už mám len -0,75 a - 1,5, takže je to predsa lepšie, už vidím čosi aj bez okuliarov 😀
denduska tá voda v záhrade vám teda riadne komplikuje život, snáď už nebude pršať ani snežiť ☹ ja to poznám, aj my máme strašne mokro, ale našťastie až k záplavám to nikdy nedôjde, hoci už nám veľakrát stála voda aj pod oknami a žaby nám tu kvákali ostošesť 😀 ale potom našťastie to všetky vyschlo
lela83 vitaj 😉

lela83
1. mar 2010

monikat 75 dakujem ze si si aspon ti na mna spomenula dakujem som tu nova odvcera 😉

ada11
1. mar 2010

denduska, ja som na očnom nebola asi 4 roky, už som sa toľko razy chystala, ale keď u nás je taký blbý systém - čakať od 6,30-7,00, no a to sa mi nedá 😠 dnes som chcela ísť s babami, ale jasnačka, že keď sa konečne dokopem, tak neordinuje /a to mi išiel ocino pre včasenku 😉 / tak pôjdem až v stredu, ak mi zase dedko behne pre včasenku o 7,00 😉

monika, a ako si sa cítila po operácii laserom. ja mám veľmi silné dioptrie - 6,5, ja by som bez okuliarí bola stratená ☹

lela83, vitaj, tu sa dá o všeličom porozprávať, teda popísať. no o pletení si so mnou nepokecáš, ja nepletiem 😉 že som zvedavá, to si mala nejaké zdravotné problémy? ak nechceš, tak nemusíš prezradiť 😉

mirustek1
1. mar 2010

ahojte-aj ja idem zajtra na ocne na kontrolu s Klarkou,na 1ocko videla asi pred 2rokmi na preventivke slabsie,tak chodime na kontroly 😉 no som zvedava ako dopadneme, 🙂
denduska aj tebe drzime palce 🙂

lela-vitaj,ja tiez nepletiem,ani ma to nabavi ani to neviem 🙂 ,ale o inom sa da kecat 🙂

lela83
1. mar 2010

ahojte ada11 a mirustek moja odpoved najprv ade nie neni som chora ale od roku 2007 mam choreho manzela takze som s nim doma som kvoli tomu na opatrovatelskom takze mozno chapes ze si aspon takto hladam kamaratky na pisanie lebo moznost dostat sa von medzi ludi je mala sanca nato ze mam 27 mam zivot nanic a mirustek chystam sa hodit moje upletene veci na tuto stranku tak potom sa ozvem a mozes ma ohodnotit zatial vam dakujem ze ste sa mi ozvali

mirustek1
1. mar 2010

lela-tak to mi luto s tym tvojim muzom,chapem ze sa potrebujes odreagovat a nezufaj,ale pozeraj aj na pekne veci co mas v zivote 🙂
tak skus predavat tie tvoje veci,ked ta to tak bavi 🙂

lela83
1. mar 2010

pofotim to a hodim to do bazaru tie veci co mam upletene lebo ja som stale zavreta doma a pletenim sa trocha odreagujem a na chvilu inak rozmyslam ale skusme inu temu baby mam este jednu maniu a to su kvety vzdy sa potesim ked mi niektora teraz rozkvitne ako napriklad mam teraz rozkvitnute fialky odborne tusim senpolie gloxiniu lopatkovec anturiu guzmaniu

mirka099
1. mar 2010

ahojte kocenky 😵
dendi....veru daj nam vediet ako si dopadla... ja som vzdy mala zrak 100%-ný, ale po dvoch rokoch co som stihla odrobit za pc sa mi pokazil..nevidim do dialky, ludia v dialke su pre mna machule 😅 a teletext 🙄 to musim vstat a postavit sa pred tv 😠 😖

lela kludne si mozes pisat s nami, radi ta tu uvítame... skoda ze ani jedna tvoja zaluba nejak nekoresponduje s tymi nasimi, ale vsak my sa aspon trochu priucime aj dacomu novemu 🙂 a pisat sa da a j o inych veciach, takych tych vsedných, kazdodenných...tazko mi bolo aj citat, to s tvojim manzelom..ak mozem vediet? je to trvaly stav?

lela83
1. mar 2010

ano je to na stale ale z onkolngickeho hladiska je to zatial poriadku na kontrolu ideme juli tak uvidime len ta nestastna jeho epilepsia mava silne zachvaty tak preto potrebuje 24hodinovu opateru a baby hodila som do bazaru do sekcie mikiny svetre vesty a ciapky rukavice saly moje vytvory mozete hodnotit

mirka099
1. mar 2010

fuu lela su velmi pekne..sikovna si 🙂 ten fialovy sa mi zapacil hned, taky by som si aj kupila 🙂

napis este nieco viac o sebe..podla inzeratu vidim ze si z Nitry 😉

lela83
1. mar 2010

mirka som z nitrianskeho okresu zo zbehov mam jedno dieta 6rocnu viki a na bazar som hodila teraz najnovsie cez tuto zimu upletene a nedufala som ze sa to niekomu zapaci zdvihla si mi naladu ze sa ti nieco zapacilo tak ti dakujem za kompliment

lela83
1. mar 2010

baby dufam ze dnes stihnem dokoncit vesticku ked ju dokoncim hodim ju do bazaru a dam vam vediet lebo bude podla mna fain vyzerat potom sa vam ozvem

monikat75
autor
1. mar 2010

lela pekné veci si uplietla, si fakt šikovná, veru ani ja nemám vzťah ku pleteniu 😝