Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
3. mar 2010

mirka na hlavnej stránke máš napísané, že môžeš vyskúšať skúšobnú verziu beta.modrykonik.sk, tak skús, inak mne sa tam páči, že tam už budú môcť byť súkromné diskusie, to by som brala, aspoň by nás nemohol hocikto čítať 😝

lela83
3. mar 2010

ahoj denduska moj muz ma jednu vyhodu ohladne tej epilepsie ze on ma auru to je ze vie vycitit ze dostane ten zachvat lebo keby nie bolo by to horsie mohol by si ublizit a prognoza je taka ze mu na epilepsiu nevedia dat spravne lieky ono sa to stalo tak ze ja som bola doma on siel do nitry a pocas jazdy autom dostal epi zachvat mne potom volali ze mam dojst do nemocnici a po vysetreniach mu zistili nador na mozgu a tym ziskal epilepsiu tak bol bratislave na operacii ta dopadla dobre nebolo treba ozarovat ani chemoterapiu len tie zachvaty tie nam robia velke problemy keby mu sadnu aspon jedny lieky tak by bolo uz dobre len on vyskusal vela liekov a nesedia ani jedni

lela83
3. mar 2010

ahoj jeliska zvladat to musim ved mam rodinu a musim mat aj pevne nervy a zubari nas len sklbu o koruny poznam to ked idem z muzom nechavam tam aj 2000korun len on si nici zuby pri zachvate

lela83
3. mar 2010

jeliska som rada ze sa ti lubia veci z mojho bazaru prave rozmyslam co idem teraz pliest ak sa ti teda lubi niektora ciapka mozes sa ozvat cez ip

lela83
3. mar 2010

🙂 monikat75 dakujem myslim ze aj ti by si urobila pre muza to iste

cessy
3. mar 2010

ahojte tu nikto??deticky vam este nespia?? 😕

lela83
3. mar 2010

ahoj cessy si tu este 🙂

mirustek1
3. mar 2010

ahojte-uz som vas docitala 🙂
ja som tu dnes nebola,cele dobedie som presedela na plucnom a potom som skocila este da nakupy,ked som mala svokru,tak som to vyuzila 🙂

mirka099
3. mar 2010

tak ja som dnes stravila den na policii... zmenit si vodicak na nove meno, po orku by sa uz aj patrilo 😀
baby v tej novej verzii som len tak vytvorila sukromnu skupinu Mamičky, ktoré sa už našli.. všetky som vam tam pozvala, alebo povolila pristup tak skuste ci to funguje 🙂

denduska
3. mar 2010

ahojte, mirka, ja mam tiez vodicak na stare meno, uz takmer 2 roky ehm, a na aute, ktore je pisane na mna - stare meno, mame kosicku spzku...hlavne ze karticky od poistiek su na nove meno aj bydlisko 😀

ja som este furt chora ale je to uz lepsie, teraz kaslem, hlavne ze emmke nie je nic...dnes bola celkom dobra, oproti vcerajsku teda ako anjelik...

jeliska
4. mar 2010

ahhojte tak dnes ide muz na pohovor, tak nam drzte palce 😉 a o 10,00 ma k nam prist kamoska s malymi, tak sa aspon eli vyblazni 😅
jeej pozeram , ze ste tusim skoro vsetky niekde stravili dni 😀 😀 ja som makala cely den ako fretka 😀

lela83
4. mar 2010

😉 ahoj jeliska vsetci boli mimo netu tak nebolo s kym pista tak sa eli zahra ked pride kamoska ja tiez cakam ma prist suseda s detmi

mirustek1
4. mar 2010

ahojte-ja som mala dnes kamosku s malou,tak sa deti pohrali 🙂
a co sa tyka,tych zmien po svadbe,moj muz si za tych skoro 9rokov stale nezmenil trvaly pobyt,takze my podla papierov ani spolu nebyvame.... 🙂 😉

mirka-idem nakuknut do tej novej verzie...

denduska
4. mar 2010

ahojte, tak ja si este uzivam vychod, a moj muzik doma robi kupelnu..no som zvedava ako to dopadne, dufam dobre. Ku nam dnes nikto nepride, tak pojdeme poobede von asi, je tu pekne pocasie, zatial aj ked o dost chladnejsie nez vcera...ja uz nechcem ziaden sneh 😠 ja uz mam jar, hlavne ked svieti slniecko 😵

laurinkadanielka
4. mar 2010

ahojte aj u nas je zamračene a zima mala ma sopliky tak von dnes nejdeme 😉 aj ja mam ešte stare priezvisko na vodičaku ja ho ani nepotrebujem mužik my auto neda a nejako ma to ani nelaka šoferovať nejako sa bojim

denduska
4. mar 2010

no ja soferujem obcas, ale mozem povedat ze nejak sa v nasom velkom aute ovela menej bojim aj sa mi lahsie ovlada nez mamin VW golg...tam mam pocit ze kychnem a hned sa nieco udeje...straaasne citlive auticko...nic pre mna a moje hrube sposoby 😀

laurinkadanielka
4. mar 2010

denduska a už maš tašku pobalenu?už sa ti to bliži

cessy
4. mar 2010

ahojte, co sa tyka tych dokladov, tak u nas je to tiez tak.
byvame na novom dome, uz nam sem aj posta chodi, ale ja mam adresu kde som byvala pred tym a muz na este u rodicov adresu 😀 .
na poste mavam obcas problem vysvetlit ze je to moj manzel......nechcu mi davat prenho postu, ze ked spolu nebyvame 😀 😀 😀

mirustek1
4. mar 2010

🙂 😉 aj u nas uz bol koli tomu problem,raz mi volala kamoska,ci sme sa s muzom rozisli,lebo ze on bol na urade vybavovat smeti a uviedol ze byva na inej adrese ako ja,tak sme sa pobavili.... 🙂 😉

mirustek1
4. mar 2010

denduska a co prerabate v kupelni?

mirustek1
4. mar 2010

laurinkadanielka-rychlo sa vyliecte

cessy-ahoj,uz asi tiez maly buva 🙂

cessy
4. mar 2010

mirustek umyvadlo uz stoji na policke?? 😕 🙂

denduska
4. mar 2010

lauri, no jasne ze este nemam, uz mam vsetky veci - teda dufam, ale su doma, do kosic som si ich nebrala, a dufam ze mi ich ani nebude treba 😅 verim ze este minimalne 3 tyzdne vydrzim 🙂

laurinkadanielka
4. mar 2010

dendi a ake meno ste vybrali pre malinku?

denduska
4. mar 2010

mirustek, menime sprchu za vanu takze kopa roboty 😒 lebo tam treba daco domurovat, lebo mame krive steny...a tak 🙄
inak s tym menom ma este napadlo, ze moj muz ked ho poprosim ze mi ma napr. daco poslat doporucene alebo tak, tak vzdy pise na podaci listok moje stare priezvisko...ze on to ma tak zafixovane..no neporazilo by vas z neho 😠 😀

mirustek1
4. mar 2010

cessy-umyvadlo este nevisi,cakam na skrinku,lebo dvierka budu zelene,tak sme cakali na farbu 🙂 ale hadam na buduci tyzden,lebo maju teraz u muza dost roboty,pripravuju sa na vystavu do Nitry,

denduska.ten tvoj muz nema chybu 🙂

denduska
4. mar 2010

lauri, aaale, radsej uz nikomu nic nevravim, lebo aj pri Emmke sa to zmenilo doslova tri dni pred porodom a potom kazdy ohrnal nos 🙄 ale mame pracovne meno Sara, len ja chcem normalne obycajne s dlznom Sára a moj muz chce bez dlzna Sara...tak preto mam podozrenie ze bude nieco ine nakoniec. ach joj. No ale kebyze sa nedajboze narodila teraz, tak je Sara, ci uz s dlznom alebo nie 😀

laurinkadanielka
4. mar 2010

dendi aj ja som chcela saru ale muž nie je to pekne meno

mirustek1
4. mar 2010

a mne sa meno Sara paci

jeliska
4. mar 2010

ahojky tak ja mam adresu u nasich a muz zase u svojich 😅 😅 a byvame uplne niekde inde . ale zatial sa nikto nad tym nepozastavoval, akurat na slovensku maju s tym problem, kazdy rok kvoli smeti musime vydokladovat, ze byvame v ph 🙄 🙄 a nase deti ani neviem tie su uz ofic. v praze 😀 😀
my sme boli pred obedom vonku na motorke a Eli si to krasne uzila 😀
prave sa mi maly pokakal na ruku tak bezim ho prebalit.Mas sa naco tesit deni 😀 😀 inak sara sa pacila aj mne tiez s dlznom ako dávid 😀 akurat tu v cechach maju s tym problem, lebo oni maju davida a ja furt , ze je to dávid 😵 😵