Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
15. mar 2010

mirka-uvidime,ci ju nebude denduska inspirovat,potom ty,ak to vyjde,drzim palce 🙂 a ostava uz len laurikadanielka,no neviem ci som este niekoho nevynechala 🙂

cessy
15. mar 2010

ale. ale....o mne????
musim sa s vami pre dnesok rozlucit, musim sa ist venovat...ale nie matematike ale muzikovym fakturam a rozpoctom...
dobru nocku 😉

mirustek1
15. mar 2010

cessy-matikou zacnes a mozno aj skoncis 🙂 😉 uvidime....dobru nocku

mirka099
15. mar 2010

no mirustek iba keby ste vy co mate deticky dvojmo chystali aj tretie 😀 to by uz bola inspiracia 😎 😎 😀

ja sa zajtra chystam do mesta, kupit kubkovi nejaku peknu knizku s riekankami....
mate niektra knizku bystre dieta-batola? som pocula same chvaly na nu 😕
tu je.. http://www.martinus.sk/?uItem=17609

mirustek1
15. mar 2010

mirka-nestras,my uz neplanujeme,tak hadam sa nic neudeje 😀

a tu knizku nepoznam,mala som tiez nieco podobne pri Klarke,potom som ju pozicala a viac sa mi nevratila 🙂 a Emka ma vela kniziek a momentalne ju nebavi citat 🙂

jeliska
15. mar 2010

ahojte tak my sme mali perny den hlavne behanie po uradoch a potom sme isli kamoske 😅 zajtra zase zubarka fuuuuj
idem si vas precitat 😀

jeliska
15. mar 2010

aj ja sa k vam pridam cvicit 😀 😀 ale ja som strasny lenoch manzel sa zo mna furt smeje.Dnes sme sa na ceste pohadali a stavili sa, ze zhodim 10 kilov no mozem zacat cvicit 😀 😀 😀 ale mam na to rok 😅 inak ja sa snazim cvicit na fitlopte, ale vacsinou mi okamzite Eli sadne na brucho a robime blbiny tak uz je aj po cviceni 😀 😀 😀 😀

laurinkadanielka
16. mar 2010

ahojte no ja by som chcela druhe ale mužik nechce rozpravali sme sa o tom a povedal my že si mam isť kupiť 😒

mirustek1
16. mar 2010

jeliska-ja som asi rok zacinala cvicit a vzdy aj skoncila, 😀

ale musim vam povedat,ze dnes som bola 8x na tej procedure s bruchom a naozaj ho mam mensie a pevnejsie 🙂 takze to pomaha,nebyt mojej velkej nadbytocnej koze,pomohlo by to uplne 🙂 a moze to byt super ked si davaju robit cele telo......

lauri-tak ten tvoj muzik je ale chytri,fajn to vymyslel
🙂 len neviem co by povedal,kebyze prides domov a povies mu,ze si ho naozaj inde" kupila."..xixi 🙂 😀

monikat75
autor
16. mar 2010

ahojte, tak my sme sa dnes ráno opäť prebudili do zasneženej krajinky, už sa na ten sneh hnevám, ja už chcem konečne jar 😠
mirustek a o čo ide konkrétne v tej procedúre - a koľko krát to máš absolvovať - a aká je cena, asi chcem vedieť veľa, ale aj ja by som rada do leta zlikvidovala brucho - a dnes večer sa chystám definitívne začať s brušákmi 😉

mirustek1
16. mar 2010

monikat-aj tu bolo rano nasnezene,tiez mam uz nervy,ale teraz je z toho sama voda,ale hadam sa uz otepli 🙂
a ide tam o odburanie tukov a spevnenie koze,takym strojom mi to robi 🙂 a ja chodim len na brucho a 15min stoji 18eur,mala by som ich absolvovat aspon 11,to je zaklad a potom je to uz na mne,ci budem chodit este,na dalsiu kuru,alebo len sem-tam 🙂 a cele telo stoji okolo 35eur,

jeliska
16. mar 2010

ahojte aj u nas snezilo a miesatami zase prsalo 😠 😠 normal aprilove pocasie 😀 😀
moni vitaj v klube tak ja sa dnes premozem a zacnem aj ja 😝 inak dnes rano ma strasne bolelo hrdlo a teda este furt boli asi mandle 🙄 takze vobec nejem a nepijem, lebo ked prehltam tak ma to neuveritelne boli 😅 😅 😅
uz som aj kloktala a davala si septisan, neviete co je na to dobre??? 😖
lairi teda fakt asi by som muzovi povedala ako radi mirustek 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
16. mar 2010

jeliska dnes si sa prihlasila ako meteorologicka 😀 😀 😀 😀 a zhodit 10 kg....to je dost.....ved ty nemas taku nadvahu 😕 , po detoch ti vela zostalo???

ja som dnes bola prvy krat cvicit a celkom fain, moja osob. trenerka 😀 vcera nemohla, tak preto az dnes 😉
zajtra idem zas, som zvedava do kedy to vydrzim 😉

mirustek1
16. mar 2010

cessy-tak super,a to chodis do posilovne?

jeliska-slanou vodou vykloktat 🙂

jeliska
16. mar 2010

c essy nemam po porode som vsetko zhodila, ale manzel mi tvrdi, ze nebudem taka chuda ako moje sestra a ta ma 50 😀 a brucho mam 😠 😠
mirustek to som uz skusala a nic 😉
idem s eli k tej zubarke tak sa stretneme vecer . majte sa krasne 😵

mirustek1
16. mar 2010

jeliska-no ti chlapi maju co hovorit a im ked pupky rastu,tak nic 😀 😀 nech oni nosia 9mesiacov brucha,porodia a potom co by hovorili 🙂 😉

denduska
16. mar 2010

ahojte,
aj my mame sneh, ale my mame aj kosu riadnu 3 stupne, tak sorry ale neviem kde je ta jar akoze.... 😠 😠 😠
a vraj v sobotu ma byt 15-18 stupnov 😀 😀 😀
vcera tuna nedaleko bola brutalna nehoda, 3 kamiony sa na kopci zrazili, a moj muz skoro do roboty nedosiel lebo tak snezilo ze musel stat, ale jar ide jar ide...!!! 😠 😠

co sa pupku tyka, tak moj muz vcera dumal - a nie je to hrozne, ze porodis, a zrazu ti to brucho tak splasne a ovisne? reku, super ze si taky priamy 🙄

no, ale dobra sprava ze zakladna taska do proodnice - teda len k porodu zbalena, ale dufam ze este vydrzi na svojom mieste nejaky ten tyzden 😅

laurinkadanielka
16. mar 2010

no budem to musieť asi tak urobiť 😀 dam mu teraz s tym pokoj lebo ma novu pracu a je stoho trochu nervozni tak nech sa upokoji a potom uvidime 😉 no aj ja by som mala chudnuť mam brucho ako tehotna musim sa aj ja pustiť do brušakov 😉

mirustek1
16. mar 2010

denduska-tak uz sa to naozaj blizi,ked je uz aj taska pripravena 🙂 a tvoj muzik,nema chybu.... 🙂 :-

no vidim,ze s bruskami tu mame problem asi vsetky 🙂

mirka099
16. mar 2010

Ahojte, ja som dnes musela ist do mesta bez kocika, lebo ostal muzovi v aute 😖 .. som sa zaprisahala ze velmi dlhy cas to neurobim..to aj vase deti su take neposlusne, ci len ja mam doma totalneho ignoranta maleho?? za ruku sa drzat nechce, krici, uteka, odbehuje... v knihkupectve reval ze nemoze stahovat knihy z regalov..a mama vyberaj si v takejto nalade knizky..tak som zobrala z polici riekaniek, prve tri knihy, a bude mat take ake mi padli do ruky zasran!!
juj ale som bola nahnevana

mirustek1
16. mar 2010

mirka-to poznam,ani Emka mi neda ruku,ona vsade uteka a rozbehne sa kde ona chce 😀 🙂 vcera kym som si v sporte skusala tricka,2predavacky ju nahanali a aj tak stihla z regalou zhotit asi 7tenisky a dvoje nemohli najst,skovla ich do kabinky, 🙂 🙂 tiez som povedala,ze posledny krat som bola s nou v obchode 🙂

monikat75
autor
16. mar 2010

mirustek tak díky za info o tej procedúre, ale u nás to asi nerobia, ešte som o tom nepočula, ale aj tak by som si to nemohla dovoliť finančne, keď píšeš že jedna procedúra 18 eur 😒
denduska takže taška už konečne zbalená, už len čakať... akurát pozerám, že si v 37. týždni, mne sa Veronika narodila presne v 37. týždni, našťastie všetko bolo O.K. aj hmotnosť mala dobrú 2750 g, takže nemusela do inkubátora 🙂 veru denduska to o tom oteplení som aj ja počula, len sa mi to akosi nechce veriť, žeby o 3 dni bolo 15 stupňov,
baby ja vás obdivujem, že ste zobrali detičky do obchodu, ja malého keď vezmem tak jedine v kočíku alebo ho posadím do nákupného vozíka, lebo on by inak tiež určite povymetal všetky regály 😀

cessy
16. mar 2010

ahojte dievcata.....
cez obed som musela ist, muzik mi prisiel domov a potom sa aj drobcek obudil 😉

dnes som sa so svokrou rozpravala a ta ma prekvapila konstatovanim, ze nech idem do roboty, ze o maleho sa postara, ze ho chudiatko do tych jasli nemam davat 😕 , ostalasom jak obarena, vobec som na take nieco od nej nebola prichystana, lebo sa stara o jej dcery dve deti a teraz ze chce aj nam pomoct, tak ze si to mam rozmysliet 😕 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ze maly je oproti tych malych co ma ako anjelik. 😅 😀

mirka099
16. mar 2010

Cessy no tak to je lákavá ponuka..ak to bude zvladat, so starkou mu bude lepsie... pozdejsie ho vsak podla mna urcite daj do skolky, aj ked by sa svokra akokolvek nukala... alexik bude potrebovat trosku sa socializovat, byt s detickami, naucit sa spravat... to je moj nazor...

ps: dnes sme zaspali vecer bez placu 😵

mirustek1
16. mar 2010

mirka-tak maly si rychlo odvykol,jaj,keby to bolo takto aj u nas 🙂 ako ti zavidim 🙂

cessy-a ty by si isla fakt do roboty?ja si to vychutnam doma pokial budem moct,ale ja by som aj tak nemala kde dat Emku,a suhlasim s mirkou,potom do tej skolky je lepsie 🙂

cessy
17. mar 2010

ahojte,
mirka super ze ste tak pekne zaspinkali bez cumlika, my uz 4 den bez vecerneho dojcenia 😒 , uz som mu aj kupila umele mliecko a po troske mu zacinam davat vecer umele 😉
kolko vase deticky vypiju na jeden krat?? 😕

mirka/mirustek, svokra chce maleho uchranit pred tymi jaslami, nie pred skolkou, lebo ona ze musela dat svoje deti do jasli a doteraz to lutuje, ze nebola ina moznost. to mozno len na polroka, rok. nie az po skolu 🤐

monikat75
autor
17. mar 2010

ahojte, mirka tak super, že už Kubko neplakal kvôli cumlíku, aj mňa to čaká s malým, len on má síce tiež dudu len na denný a nočný spánok ale uňho bude problém, pretože on si zvykne rozprávať zo sna a niekedy aj hodinu vkuse a dosť nahlas tak vtedy mu radšej dám cumlík aby som sa vyspala, takže najprv musí prestať rozprávať zo sna a potom môžme odúčať od cumlíka 😉
cessy s tým mliečkom to máš rôzne, Marek vypije od tých 150 ml - až po 250 ml, podľa toho ako sa napapá na večeru, keď sa naje dobre, tak mu stačí menej ak nie, tak vypije plnú fľašu - a to ja mu dávam Hami Hajaja a to je oveľa sýtejšie ako druhé UM - a ešte sa pochválim, aj keď viem, že to ešte nie je nastálo - ale dnes mi malý prespal celú noc - vôbec si nepýtal čajík - teda ak nerátam to jeho rozprávanie zo sna 😝

laurinkadanielka
17. mar 2010

ahojte denduška potom som si ta pridala na fb stači potvrdiť 🙂 no mne mala nechce mlieko piť staleho mam na stoliku a každy den vylievam

laurinkadanielka
17. mar 2010

ešte som si aj druhu mirku pridala medzi priatelov stači potvrdiť 🙂 Tomanova to som ja 😉

cessy
17. mar 2010

monika to vazne??maly rozprava zo sna???to musi byt zlate 😅 😅 , ale hadam vas to aj budi, ze 😒
gratulujem k prespinkanej noci, ze je to parada vyspat sa celu noc ako niekedy davno 😉
mne prespava cele noci od kedy je v izbycke, ako som uz pisala.sem tam sa stane ze sa zobudi, pridem do izby, dam ho zas lazkat, lebo on sa hned v postielke postavi, pohladkam a spinka dalej 🙂

ja som mu kupila nutrilon a skusam ten....a neako zacal viac prdkat, moze to byt z toho UM??? 😕