Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
30. jan 2009

som rada že ste ešte tu, no tak dnes tak ako obvykle malá v škôlke a ja v Marekom doma ani na prechádzku nemôžeme íšť keďže je chorý aj keď dnes nám tu svietilo slniečko, hoci poobede keď som bola po malú v škôlke tak taký vetrisko fúkal že sme skoro zamrzli, lebo mi bývame takú polhodinu cesty od škôlky, takže v zime slušná prechádzka 🙄
jeli idem pozrieť tie nové fotky a predstav si maličkému ten aftík sa už len trošičku drží o to dasienko dúfam že do rána sa to celé oddelí taká som rada 🙂

monikat75
autor
30. jan 2009

ahoj adi a tebe Anetka ešte nespinká?

denduska
30. jan 2009

monci tak to je super, nech sa maly chytro vylieci... tu tiez fuci vcera aj snezilo, dnes prsalo, otrasne pocasie.

adi, co vlastne robi tvoj muzik, neviem ci si pisala, ale ja si nepamatam 😅

jeliska
30. jan 2009

adi aj my teda iba ja moni asi nic nepozres 😖

jeliska
30. jan 2009

moni inac to je super ze uz bude po aftiku a teploty uz nema a adi ako u vas no u nas nic pocasi ☹

monikat75
autor
30. jan 2009

jeli ešte má teploty do tých 38, ale ozaj ako je to s tým meraním teploty v zadočku, raz mi jedna doktorka povedala, že sa odčítava O,5 a potom na detskom v nemocnici mi povedali že sa neodčituje nič tak ja už neviem, lebo keby som odčítavala tak má len niečo cez 37 a to nie je vysoká teplota, Adi ty ako keď meriaš Anetke odčituješ

jeliska
30. jan 2009

moni tak u nas sa odcituje 😉 aj sme sa to tak ucili v skole

denduska
30. jan 2009

odcita sa 0,5 v zadocku a 0,3 pod jazykom, na sto % 😉

jeliska
30. jan 2009

deni 🙂

monikat75
autor
30. jan 2009

aj ja som si to stále myslela a keď som predvlani ležala s malou u nás na detskom odd. mala chudinka zápal pľúc tak mi múdra pani primárka povedala že nič netreba odčitovať a sestričky že treba takže som sa z nich mala vyznať 😕

denduska
30. jan 2009

jeli 😀

jeliska
30. jan 2009

asi nebola az tak mudra pani primarka my sme chytrejsie ze deni 😀 😀 😀 teda hlavne ty deni 😵

denduska
30. jan 2009

no jednoznacne sme tim 😀 a ja zas taka extra mudra nie som, len ma neprecenuj 😅

monikat75
autor
30. jan 2009

veru tá primárka bola aj strašne protivná našťastie už je iná teraz, predstavte si my s manželom sme prišli ráno o druhej do nemocnice na pohotovosť lebo mala 40 horúčky a ani za nič je nechceli klesnúť a ona nás ani nechcela prijať lebo sme ju zobudili 😠 no a nakoniec malú vyšetrila nás pekne zjazdila že prečo sme malej nedali zábaly no a potom nás poslala domov a pritom ju mohla hneď hospitalizovať a poslať na rontgen, lebo ako som sa až neskôr dozvedela na rontgen sa dá ísť aj v noci aj tam majú pohotovosť, ale keďže pani primárka bola lenivá takže by musela vypísať papierik navyše tak nám kázala prísť ráno, no a ráno na rontgene sa samozrejme potvrdil zápal pluc a už nás musela hospitalizovať - teda Veroniku ja som bola s ňou aj na oddelení
no a najväčší šok ešte len príde si predstavte že to bolo v utorok čo nás prijali a v piatok ráno nás pustila domov po necelých štyroch dňoch pustila 3-ročné dieťa domov so zápalom pľúc - no máte na to slov 😖
no a našej chudinke sa samozrejme ten zápal nedoliečil a o týždeň sa jej to vrátilo ale už nás zasa nechcela prijať do nemocnice ani neprijala a ona chudinka mala hlieny v brušku takže týždeň nič nejedla len zvrackala, no a vlastne všetkému na vinu bol zlý prístup jednej nemožnej primárky - no čo si o takýchto doktoroch myslíte

jeliska
30. jan 2009

non moni nemam slov lebo ................ 🤐 je to proste krava s velkym K

denduska
30. jan 2009

monci - o tomto si nic nemyslim, nemam na to fakt slov ☹ ☹ ☹ hlavne je ze je mala v poriadku, nic ine na to nemozem povedat, lebo ja by som tamtu asi otrieskala o stenu 😠

monikat75
autor
30. jan 2009

veru takí ľudia by vôbec nemali robiť lekárov keď k tomu nemajú vzťah 😠

monikat75
autor
30. jan 2009

a jeli už máš doma manžela?

jeliska
30. jan 2009

nie ten pride o 23,00 mozno aj skor a potom pojdem hajat 😀

monikat75
autor
30. jan 2009

takže už o chvíľu máš svojho drahého doma, no ja môjho doma mám ale zajtra vstáva už o piatej do práce takže už spí a Veronika s ním, lebo ona rada občas ešte s nami spinká aj keď už je zvyknutá vo svojej izbe ale raz za čas jej urobíme radosť 🙂

ada11
30. jan 2009

mmonika, ešte nespinká, ale hádam už zaspinká behom pol hodky. 😉

denduška, môj muž robí v jednej súkromnej firme zaoberajúcou sa výrobou uhlíkových výrobkov robotníka - robí na fréze obyčajnej aj CNC 😉

monika, ja som takýto prístup zažila s Maťkou, dokina mi nevedela ni povedať, či má červené hrdlo, odpovedala mi, že tak hlboko jej nepozerala. Skoro som odpadla, v piatok som si ju brala domov, prehovárali, ale ja som nepovolila a dobre som urobila. Ja som si ju liečila doma, lebo do nemocky sme išli s prehánkami a vrátili sme sa so zápalom hrtana, priedušnice a priedušiek 😠

jeliska
30. jan 2009

akurat kojim eli a zobrala som si ju k pocitacu a cela je nejaka cervena a skrabnuta.Nevim preco ale stale sa skrabe na hlave 😖

monikat75
autor
30. jan 2009

takže adi aj ty si zažila takých úžasných lekárov, no veď aj tvoja pediatrička nie je nič moc, keď si si musela sama vybaviť to vyšetrenie u tej nefrologičky

denduska
30. jan 2009

ja svojho nemam doma, teda teraz je uz doma, ale ja este nie som..a zajtra ide on do sluzby a pride az pondelok...ach jaj....

inac je strasne malo dobrych pediatrov..ja zopar poznam, ale to len v nemocnici, obvodaci, to je des... 😒

jeliska
30. jan 2009

no ani my nemame dobru pediatricku ale to uz som pisala ja neviem ale vy mate mlade dr alebo stare ?Mne sa zda ze mladsie su lepsie viac sa staraju a bavi ich ta praca a stare uz su chu ist do dochodku a nemaju taky pristup 😅

jeliska
30. jan 2009

deni este ze ty si neni 😀 😀

denduska
30. jan 2009

jeli po hlave?? a nema tam nic?

denduska
30. jan 2009

ja by som pediatriu nemohla robit, mne to trha srdce, hlavne to nemocnicne, a o niekotrych rodicoch (takych potmavsich ktorych deti su vacsinou v nemocke) ani nevravim 😒 si ma pekne zrymovala jeli 😀

my mame taku v strednom veku ale ona je zas hypermoderna, vsetko mozne ma, este aj pristroj na CRP 😕

jeliska
30. jan 2009

to je fajn akurat mi dosel muzik tak sa idem venovat 😀 inac deni po hlave a nic tam nema uz som kukala ci tam nema vsi lebo nema vlasy ale neviem uz je aj poskrabana ☹

jeliska
30. jan 2009

inAK VIDIS JAKA SOM RYMOVACKA 😀