Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

tana012
20. jan 2009

anglicky(ale tu hovoria skotsky)dokomolena anglictina

tana012
20. jan 2009

neuveris,ale varim.som kucharka v restauracii.prave si hladam pracu,kde platia viac 😅

jeliska
20. jan 2009

no niekedy sa stane ze mamicka nema mliecko ale vsak to ani moc nevadi 😀 Elina ked mala okolo 2,5 mesiaca tak strasne bola zla nechcela mi pit stale trucovala kricala ked som ju kojila no hroza ,vtedy som vsetkym maminam zavidela co nekojia.Trvalo nam to taky mesiac a uz je to v pohode.I ked niekedy ked jej hned netece tak mi kuse bradavky ze uz rozmyslam ze to s kojenim seknem .

jeliska
20. jan 2009

WAU ty si kucharka 😵 no super to by si ma mohla ucit lebo ja voooobec nevartim na to mam manzela

jeliska
20. jan 2009

inac nechapem co ta teta do teba rypala ked si kojila co skotky nekoja???

tana012
20. jan 2009

ale ked som sem prisla,okrem vajicka na tvrdo som nic nevedela uvarit 😅

jeliska
20. jan 2009

no to mi nevrav tak si sa rychlo rozbehla 😀 tak to musim ist aj ja do skotska 😀 manzelik by sa hned potesil, lebo niekedy mi strasne vycita ze nevarim, ale ja mu na to vsak vies co si si bral?My sme mali dohodnute on vari a ja sa staram o upratovanie o malu... ale v poslednej dobe uz sonm zacala aj ja varit tak 1-2 krat do tyzdna

ada11
20. jan 2009

ahooojte, tak konečne som vás našla 🙂

jeliska
20. jan 2009

inac pozeram ze mas nove foto zlaty nikolas 😎

jeliska
20. jan 2009

ahoj adi a ja ze sem uz nikto nezavita 😀

tana012
20. jan 2009

ina mentalita,lebo mi mliecko asi islo pomaly a maly bol prisaty nonstop.a ju to neako iritovalo,ze sa neviem od neho pohnut

tana012
20. jan 2009

ahoj adi

jeliska
20. jan 2009

mala si sa na nu vykaslat ked budes mat druhe tak sa riad podla seba vsak co tebe by to malo vadit a nie jej vsak ona nekojilka 🤐

tana012
20. jan 2009

ani sa nedam,lenze ja som musela brat antibiotika a par dni som nekojila a to mi mliecko odislo.musim skocit na benzinku po neake lieky,strasne ma boli sanka.budem naspat o 15 min.ak nahodou zdrhnete,tak pekne snicky

jeliska
20. jan 2009

ok a nemate domacu lekarnicku ja by som ti mohla kopu liekov dat co len chces inac ja pracujem v lekarni tak mam zasobu aj doma poslem?? 😀

tana012
20. jan 2009

muzicek mi stale vyje zasobu,on je taky narkoman 😀 ,to len srandujem.no utekam

rejocka
20. jan 2009

🙂ahojte maminky,ešte ste tu?pozerám albumčeky,Jeliška,maličká je veľmi zlatučká 😵

jeliska
20. jan 2009

ahoj rejocka dakujem 🙂 a vitaj

jeliska
20. jan 2009

rejocka teda ti mas ale krasnych anjelikov a jaki su vlasati roztomili 😀 nasa eli zatial nema vlasky no dufam ze nebude po muzovi 😝

ada11
20. jan 2009

jeliška, aj moja švagriná pracuje v lekárni v Prahe 🙂

jeliska
20. jan 2009

jej adi vazne a kde 😉

jeliska
20. jan 2009

tu je vela sloveniek co sme v lekarni mam kolegynku ta je tiez z Popradu

ada11
20. jan 2009

aj kebyže ma zabiješ, tak neviem, ale spýtam sa cez Skype a dám vedieť 🙂 Viem, že dochádza metrom asi hodinu a bývajú 4 zastávky pre Zličínom - vždy zabudnem ako sa to volá. 😀 Tento rok by sme ich chceli navštíviť. 🙂 Naposledy sme boli v roku 2007 v lete. 🙂

ináč bojím sa aj oči zažmúriť, lebo Anet má horúčku 39 st. ☹

rejocka
20. jan 2009

😉 no mali krásne vlnité vlásky,ale už majú kratučké-chcú byť ako tatinko,niekedy doplním album 😵 ,neboj ešte sa Eliške narobíš vrkočikov 🙂 🙂 🙂

jeliska
20. jan 2009

jej adi taK TO MA MRZI A CO MA nejaku virozu

jeliska
20. jan 2009

rejocka vsak sa nemozem dockat
😀

jeliska
20. jan 2009

adi pred zlicinom je smichov ,luka a dalej neviem mam to popletene este je andel my sme na opacnom konci metro cervene

jeliska
20. jan 2009

inac adi ked pojdete do Prahy tak sa mozte aj u nas stavit 😀

jeliska
20. jan 2009

rejocka a ty kde byvas
🙂

ada11
20. jan 2009

no, luka mi niečo hovorí, ale neviem, či je to ono alebo ešte o jednu zastávku. 😉 S tou horúčkou je to na nervy, behom 16 dní ma už tretí raz horúčky a to tak, že 1. raz ju mala 3 dni. 2 dni nič a potom 1 deň, a potom 10 dní OK a teraz zase. Výter z hrdla bol negatívny, krvný obraz nebol až taký zlý, takže dokina, že zuby, ale pravdupovediac sa mi to nezdá. Kebyže jej po horúčke vyjde aspoň jeden zubček, ale nič. ☹ No vieš ja som zdravotník, tak vždy mám také scénare, že až až. ☹