Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
27. apr 2009

ada ja uz asi 3-4 tyzdne nemixujem, len taku tvrdsiu zeleninu, kalerabik, kukuricu masko, ale inak roztlacam vidlickou, aj cestoviny.davam bezvajecne, bezlepkove. teda uz by sme mohli aj s lepkom, ale este mam tieto, tak ich musim minut 😉
ja malemu zatial chlebik nedavam, len som mu asi 2x dala len tak cucat rohlik, behal dasnami po tej korke a k striedku sa ani nedostal 😀

denduska
27. apr 2009

adi, aha a vy planujete dalsie!!! 😀 emmka ma len dva dolne zubky a teraz jej idu tie horne dvojky..ale uz asi aj jednotky lebo ma velmi zdurene dasienka...
aj emmku vsetko drhne, tiez mixujem...som zvedava dokedy 😕

monika, ozaj este dodatocne Marekovi vsetko naj, my mame na jeho meniny vyrocie svadby takze oslavujeme tiez 😉

ada11
27. apr 2009

denduska, tak dodatočne všetko najlepšie k výročiu, veľa zdravia a pohodičky a manželovi menej služieb 😉 no ja tiež neviem dokedy budem mixovať, ale som rada, že zje ako-tak mixované 😒 Maťke som strašne dlho mixovala, lebo ju všetko dávilo ale nenormálne, no a keď ju natiahlo, tak všetko vygrcala ☹ kŕmila som ju aj viac ako pol hodinu a keď to vyvrátila, tak ma išlo roztrhnúť 😠

ada11
27. apr 2009

tak ja pre dnes končím, prišiel muž z roboty, dobrú 😔

monikat75
autor
28. apr 2009

dobré ránko prajem všetkým 😉 adi aj ja zatiaľ všetko mixujem, lebo tiež Mareka všetko drhne - veď ani doteraz nemal zúbky a teraz má tie dva ale ešte maličké tak nemá čím pohrýzť - jedine čo mu nemixujem tak zemiakovú kašu ale tú mu tak najemno roztlačím, a ešte k tomu chlebu - tak ten mi malý nechce vôbec ale rožok som mu minule dala do rúčky tak ho žmolil aj spapal a ten ho nedrhol
denduska aj ja sa pripájam prajem všetko najlepšie k prvému výročiu svadby, o čo neskôr o to srdečnejšie 🙂
mne už dnes išla Veronika do škôlky, už jej je lepšie, dúfam, že už to celkom prejde, aby mohla ísť do tej školy v prírode, lebo sa tam veľmi teší a tam musíme mať dokonca potvrdené od doktorky že je zdravá, takže musí byť 100 % fit

denduska
28. apr 2009

ahojte zenicky,
dnes pride muzik skor domov, ideme do Sklenych Teplic pozriet jeho babku, je tam na lieceni, tak sa tesim na vylet 🙂
monika, ja ked som bola ako mala prvykrat zo skolky v skole prirode, tak som tam akurat plakala az ma museli prist zobrat rodicia😅 darmo, vidno ze som jedinacik 😀
ozaj a vy vsetky mate nejakych surodencov? (okrem jeli, o nej viem, ale kde vlastne je..? 😕 ) lebo moj muz ma akurat brata, takze Emmka bude mat len jedneho uja..a uz by sa mohol ozenit aby mala aj tetu a nejakych bratrancov a sesterky v jej veku 😀 ...lebo ja mam sice plno ale su odo mna o dost starsi, takze to nebola az taka zabava 😝
a vdaka za gratulacie..vcera sme oslavili, boli sme v Gaderskej doline sa prejst a aj napapat mnam mnam 🙂

ozaj, k tomu mixovaniu...ja som vobec rada ze emmka nieco zje, lebo ona nie je velmi dobry jedak..aj keby som mala naveky mixovat 😀

monikat75
autor
28. apr 2009

denduska tak ja mám jednu sestru - staršiu od dva roky, už má takmer 15-ročnú dcéru, takže moje detičky majú zatiaľ jednu sesternicu, ale manžel má tiež sestru a to je tá čo som písala, že už má každý dňom rodiť - a čaká chlapčeka, takže už je ďalší bratranček na ceste 😉
a ja keď som bola malá, tak mi sme bratranci a sesternice tak zhruba rok po sebe - je nás 6, 5 dievčat a jeden chlapec, takže keď som bola malá, tak sme sa často navštevovali a hrávali sa spolu, teraz je to už pomenej už máme všetci svoje rodiny takže aj času už je málo a ešte mám dvoch bratrancov ale tí sú o dosť mladší, aj keď už súci na ženenie, ale nejak sa im nechce a ja by som už aj išla na nejakú svadbu - hoci tento rok v septembri už na jednu ideme, kamaráti čo sú pracovne v Írsku majú 19. septembra svadbu, takže tam sa zabavíme, už sa teším
ozaj a veru, jeliska kde si, predĺžila si si pobyt v SK, či ako, už tu chýbaš 😉

monikat75
autor
28. apr 2009

ale nenapísala som jednu vec, že aj moja aj manželova sestra bývajú mimo Revúcej, takže nie sme spolu až tak často ako by sme chceli ☹

kkkatarinkaaa
28. apr 2009

ahojte kocky 🙂

tak, vyzera to tak, ze uz zajtra by som mala ist na to 3D...boze, ja som taka zvedava, ze ako to dopadne...len nech je zdravucke. az pridem, dam vediet ze ako bolo 🙂

denduska
28. apr 2009

katka, neboj, budeme drzat palceky, urcite je vsetko OK, pozri, ja som uz ako tehotna (nevedela som samozrejme ze som) robila prave na ortopedickej sale, kazdy den pod rtg, tak ti poviem ze mi lepilo riadne, ci som malinkej neublizila tym...ale nakoniec vsetko dobre dopadlo, a to som nebola ani na 3D 🙂

jeliska
28. apr 2009

ahojte krasenky 😀 😀
Tak prisli sme stastlivo vcera vecer idem si vas pomaly docitat inak nove tu vitam medzi nami 😉
Eli sa nam naucila uz konecne stvornozkovat a teraz leze ako gula a uz sa aj pomaly udrzi na nozickach 😉 my mame zatail iba 2 zubky a teraz nam asi pomaly idu horne
idem si vas prwecitat lebo neviem o com je rec 😉

jeliska
28. apr 2009

tak uz som si vas priebezne docitala 😉
dendi no to ti nezavidim ja ked som bola s eli v nemocnici tak super 😉 ale viem co to je na slovensku 😅
inak dnes mi manzel prave zavolal ze dostal vypoved tak mozme zacat hladat pracu uz som aj rozmyslala ze sa vratime na slovensko ale to tam je tiez hrozne v tt neviem ako inde.idem teraz do prace tak potom sa ozvem vecer asi to tak vyzera ze teraz budem pracovat za dvoch ☹
inak adi s moni aj som rozmyslala ze si predlzim 😉 ale nakoc mi stacilo manzel bol s nami lebo v tej firme to ide dole vodou a furt maju nejake volna 😒
kati aj ja drzim paste vsak v stredu sa idem dat registrovat do porodnice dufam ,ze ma zeberu 😒
idem sa za elinou tak sa majte krasne 😀

monikat75
autor
28. apr 2009

ahoj jeliska, vitaj po takmer trojtýždňovej odmlke 😉 dúfam, že si si na Slovensku oddýchla poriadne a načerpala sily 😝
to ma mrzí s tou manželovou prácou ale máš pravdu že tu na Slovensku je tá situácia tiež veľmi biedna - aj u nás stále počuť čo tu máme v okolí závody, že buď prepúšťajú ale sú na 60 % alebo nepracujú piatky a tak podobne ☹ ale tvoj manžel si snáď niečo nájde, veď ty nemôžeš pracovať za dvoch, keď si tehuľka, ty sa musíš šetriť a ešte gratulujem Eliške ku štvornožkovaniu 😅
katka držím ti aj ja palce na ten ultrazvuk a keďže ideš na 3D tak to už budeš vedieť pohlavie, tak potom daj vedieť, čo to bude 😝

kkkatarinkaaa
28. apr 2009

denduska- no tak to si mala ozaj stastie.ja ked som bola prvvykrat na usg -akurat som mala dennu-tak mi dr. hned povedala nech si dam s anestezou pokoj...tak som tam uz viac nesla chvalabohu a robila som uz len na odd. no ved zajtra napisem ze ako bolo 🙂

jeliska-ahoj a tesi ma, este sa nepozname 🙂 a ako sa ides dat registrovat, na co? nejako nechapem... 😨

adi, cessy- kdeze sa nachadzate, haa? 🙂

inak, ja idem prave zehlit..dnes mi vsetko pradlo extremne rychlo uschlo, tak tu hrozne fuka vietor,,,uz treti den vkuse 🙄

cessy
28. apr 2009

ahojte, to ste sa teda zas cinili, popisali ste tu romany 😉 ....idem citat... 😉

kkkatarinkaaa
28. apr 2009

cessy- komunikacia v akejkolvek forme je velmi dolezita 😵

cessy
28. apr 2009

katarinka samozrejme.... 😀 😵 , uz docitavam, len maly zas zacal plackat, tak ma vyrusil 😒

cessy
28. apr 2009

halo a tu nikto??ja som tu asi vzdy, ked tu nikto neni ☹ ☹ ☹

denduska
28. apr 2009

ahojte, ja som tu, len nakukujem, bo mame bordel v byte a este aj hokej som teraz zapla nuz a skore ma nepotesilo..teda take male ciselka su tam, to je 2:0????
joj skoda teraz mohli dat gol....dufam ze to nebude aspon prepadak... 🙄

cessy
28. apr 2009

tak idem teda do sprchy, hadam sa tu zatial niekto objavi... 😕 😕 😕

cessy
28. apr 2009

denduska ahoj.... 🙂

cessy
28. apr 2009

ano denduska 2:0 nic moc ☹ 😠

denduska
28. apr 2009

tak to teda a pritom tam nemame az nejake mlade ucha, celkom zname mena, asi nie su zohrati alebo neviem...tak by som chcela aspon stvrtfinale..som vtipna 😅

cessy
28. apr 2009

no uz je 3:O???????????teraz som dosla a neviem 😕

to hadam nieeeee

ivet100
28. apr 2009

ahojte,jeliska pozdravujem ta po takej dlhej dobe, inak aj moj partner dostal v praci vypoved,tak neviem ako to bude,lebo u nas i tak bola zla financna situacia,tak teraz to bude este tazsie a asi budem musiet ist aj ja do prace, aspon na niekolko hodin tyzdenne.

ja som Tobiaskovi mixovala do 11 mesiacov, nechcel mi inak jest, potom som asi len mesiac roztlacala vidlickou a od roka uz papame kusky, normalne nakrajane mäsko na mensie kusky, ja som to nikdy nejako neponahlala ako aj vsetko, ja nic nesilim 🙂

denduska sledujem,ze sa dost venujes hokeju.... tak mna to vobec nebavi a ani to nepozeram, radsej si pozriem Panelak 😉

cessy
28. apr 2009

ivet ja tiez nic nesilim, raz nam nesla elektrika a skusila som to dat malemu len popucene vidlickou, spapal to ako ked to bolo pomixovane, bez problemou....tak u nas netreba mixovat

denduska
28. apr 2009

ivet, ved ja som dopozerala Panelak a az potom som prepla.. 😀 a o nic som neprisla ako vidim 8

cessy tak to mate super. Mne Emmka dnes zbojkotovala uplne obed...asi to bude tymi zubami 😕

cessy
28. apr 2009

denduska nam na juraja visiel prvy zub....teda konecne....ja malemu aj cestoviny len vidlickou popucim a tie mu veru chutia riadne 🙂

jeliska
28. apr 2009

ahojte no sme nejaki slabi myslim v hokeji aj s Madarskom sme hrali tak nic moc 😖 inak ja drzim aj kanade 😀 😀
no co sa tyka toho registrovania tak tu su preplnene nemocnice a ked dosiahnes 14,tyzden v tehot. tak sa musis ist do nejakej porodnice prihlasit inak ma nemusia zobrat v den pordu alebo ma poslu mimo Ph niekde na zapadak 😅
to sa stalo mojej kamoske ta musela ist az do neratovic co je nejakych 30 km od Ph a ja chcem v Motole kde som rodila aj Eli a musim co najskor lebo v takom 18-20 tyzdni uz by ma nevzali ☹

cessy
28. apr 2009

ahoj jeli, to vazne, take problemy tam robia??inak o takom niecom som uz pocula...