Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
2. máj 2009

juuj kivka ved ty uz rodis, teda kazdu chvilku....to bude krasny pocit mat dietatko pri sebe...ako sa citis??este vladzes?? 😅

cessy
2. máj 2009

ahoj adi cebion su kvapky??a brusinky jej davas ake?? 😕

kiva23
2. máj 2009

Tak skus sa zkontaktovat. denduska ma kontakt aj meno v svojej poste...Je to sice narocne - vypocitat to, trvato, ale nie je to vestenie. Takze necakaj nove veci. Je to skor o tebe, aka si, na co si davat pozor a pod. Ale vsak brnki a uvidis. Inak zaujimavejsie je to, ze vie najst zdroj alebo konkretny chory organ, ktory ti sposobuje nejake tazkosti fyzicke aj psychicke a vie to dokonca liecit....

denduska
2. máj 2009

babulky idem ja hajat, lebo emma sa mi mrvi a este chytro sa chcem sprchnut...
ja mam cebion kvapky, kazdy vecer jej dam 5 kvapiek, ale ze 12 kvapiek denne moze dieta do 1 roka, vlastne aj viac, lebo predavkovanie vit C vraj nie je ani zname, len pri dajakych poruchach metabolizmu...tak som bola poucena 🙂

tak bru nocku, ceresna uz odkvitava a moj muz furt neni doma, az zajtra rano pride ach...

kiva23
2. máj 2009

Dobru nocku. Nic si z toho nerob. Moj je aj doma a nic... Ani ceresnu nemame.

ada11
2. máj 2009

cessy, hm...ako to bolo dávno, že? 😉

kivka, veru napíš čo a ako, no a onedlho napíše už vo dvojici 😉

kiva23
2. máj 2009

No baby tak vladat vladzem uz len ojedinele. Ale este dokazem upratovat, vysavat, odniest nejaku tu tehlu (neda sa mi to zakazat, co uz - milujem pohyb). Ale uz to zacina byt namahave.. Ked tu teraz tak sedim pri compe, tak ma na stehna uz tlaci brusko - uz je nizsie a je tazke. Za posledny tyzden som priblrala 3kg!!! A pritom t mam vsetko len v brusku!!! Len dufam, ze nebude velmi velka. Chcem si ju uzit malilinku :D

kiva23
2. máj 2009

No ale uz sa na to tesim. Rozhodla som ze idem rodit do ZV. Mam tam uz zajednanu izbicku, tak uvidime, ci sa trafime🙂 . Uz je chcem hrozne vidiet - moju malu krasotinku :DDDDD

kkkatarinkaaa
3. máj 2009

ahojte 🙂

aj ja vitam nove pisatelky 😉
kiva- tebe sa to uz fajn kraaati, ja si teda este musim poriadne pockat...ale ved vsetko ma svoje caro.aj to cakanie 😀

idem dovarit obed a potom netusim co.... 😖 aspon ze vyzera byt pekny slnecny den 😎

kiva23
3. máj 2009

Tak dobru chutu!!! 🙂 Ja sa idem asi trosku mrknut do nejakych materialov na pravo. CHcem tam ist totiz dialkovo. Vzdy som si hovorila, ze ked budem na materskej budem chodit na pravo. Len to by ma najskor museli zobrat a o tom pochabjem.. VObec na to nemam, cas, kedze sa u nas neustale nieco preraba, vrta a je tu kopa ludi...

cessy
3. máj 2009

ahoj kkatarinkaa
len si to pekne uzivaj, je to krasne a uvedomila som si to az ked som brusko nemala... 😅

kiva23
3. máj 2009

Ja som sa sama sebe tiez zacala najviac pacit, ked som mala velke brusko. Je to krasny pocit. A nikto ti ju nmoze vziat. Alebo teda ho. Je to fasacke 🙂 Uzivaj!!!!!!

bubinko83
3. máj 2009

cessy,ako sa ma Alexko? Ozaj aj ho volate Alexko? 😀 Som čitala že nemixujete .Ani my.Maly mi skor spapa roztlačenu zeleninu ako pomixovanau.

bubinko83
3. máj 2009

juuuuj kiva tebe sa to krati,ja som si ten koniec tehu moc neužila kedže som išla v 34tt tak narychlo ☹

kiva23
3. máj 2009

ale bolo to v pohode, nie? Myslim maleho... a teba... NO su to uz take uplne ine pohyby. Silne, inteznivne,... mam trosku aj strach, ale ked si predstavim, ze konecne sa uvidime, tak si to prajem cim skor :D

bubinko83
3. máj 2009

kiva no maly mal dobru vahu pri narodeni 2650g takže aj ja som si užila aj tych riadnych kopancov 😀 Sme v poriadku boli a aj sme.......chvalabohu. 😉

cessy
3. máj 2009

bubinko ja stale poriadne neviem kto si...teda na ulici ta nespoznavam ☹
maleho volame ako nam pride prave na rozum, alexko, alex, alexander/aj ked tak nieje krsteny/ alexo, bublinka, brmbolec, bajo.....a niekedy aj priezviskom......

inak vitaj , si tu uz 4 z topolcian... 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

cessy
3. máj 2009

no ja som pohyby moc necitila, doktorom to bolo az divne....a ku koncu, vobec, len obcas, take jemnucke... 😒

bubinko83
3. máj 2009

cessy,ja ked ta uvidim tak sa ti predstavim ok? 😀 ja mam kamošku ona ma Alexa a ked ho oslovuje Alexko tak sa mi to pači.

cessy
3. máj 2009

ok, nech nechodim okolo ako teliatko ☹

bubinko83
3. máj 2009

cessy,to je v pohode ani ja niekedy nesledujem,poznam skor kočiky ako maminy. 😎

cessy
3. máj 2009

ano,nemixujem uz, raz nam nesla elektrika, tak som len popucila a maly papal lepsie ako ked som mu to mixovala, ved musi sa ucit...no nie?? 😉

cessy
3. máj 2009

inak aj Dejna mi minule pisala, ze ci som to ja a ja neako nikoho nespoznavam... 😠

bubinko83
3. máj 2009

ja u davam už všeličo malemu papat.On mi ten detske prikrmy moc nechce.A minule mama robila plnenu papriku tak som mu dala tu rajčinovu štavičku s knedlou a spapal to krasne.

cessy
3. máj 2009

a nevyhadzal sa?? nijako nereagoval?? lebo co viem, tak paradajky az po roku by sa mali davat 😕

bubinko83
3. máj 2009

cessy,nie nevyhadzal ,ved nas tiež krmili všeličim a tu sme.

cessy
3. máj 2009

ved jasne, ja sa len pytam....mne sa momentalne vyhadzal asi z lepku, lebo som mu skusala dat kasicku z ovsenych vlociek a je vyhadzany ako uhorka ☹

bubinko83
3. máj 2009

cessy,to fakt? chudatko maličke.Vieš ja by som neskušala ni s tou štavičkou ale ked on mi nič neda do ust a nemože byt len na UM.Som bola rada že spapa aspon niečo.A normalne otvaral pusinu jak vrabček. 😀 Daj si do albumu nejake fotečky.

cessy
3. máj 2009

no pokusim sa, len ked mam cas tak radsej popisem.....idem dovarit obed, potom neskor mozme popisat, ok?? 😵

bubinko83
3. máj 2009

ok,my ideme svokrovcom na obed ako vždy 😉 takže asi až večer.