Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
2. aug 2009

jaaj este si sa pytala ako bolo bez kubika.. dufam to nevyznie nejak krkavcie (preboha ako sa to slovo sklonuje) 😲 😀
ale dobre to padlo.. dobila som baterky ako sa hovori... vyvarali sme si s muzom dobrotky, a cely vcera sme cely den boli v postielke 😉 ... (a ucili sa matematiku) 😉 😀

mirka099
2. aug 2009

uz ani pisat neviem, vidis? tak tak bolo 😵 😵 😵

danciacik
3. aug 2009

Ahojte dobré ránko. Ja som už včera nemohla písať, lebo mali mi stále plakal musela som ísť k nemu.
Áno som priamo z PP je tu fakt krásny výhľad aj mesto je krásne ešte keby aj tí naši obyvatelia boli občas príjemnejší, občas mám pocit že už som stará. 😀

kkkatarinkaaa
3. aug 2009

caute

mirka- pekna fotocka 🙂

cessy- Nidal Abutuaima 🙂

kkkatarinkaaa
3. aug 2009

inak danciacik- aj ja som z vychodu...ale este trochu dalej- Presov 😵 takze ty si z PP? huraaaaaa, moja krv 😵

danciacik
3. aug 2009

ahoj Kkatarinkaaa super, môj manžel chodil denno-denne v rámci práce do Prešova 😉 . Teším sa že je tu východniarka 😀

laurinkadanielka
3. aug 2009

ahoj to je super mat taky výhlad,aj ja som mala rušnu noc,včera sme boli na fotbale a malej padla lopta rovno na hlavičku,ale nema ani horučku hadam to bude v pohode ved uvydim spala dobre len ja som nemohla a ešte aj bola burka.

denduska
3. aug 2009

no haloo haloo a co ja? ja som rodena a naveky srdcom Kosicanka 😎 a prave dnes balim kufre, lebo tam cestujeme na par dni k nasim 🙂

laurinka, tak to je blbe..chudatko..ale snad sa nic nestalo, ved predsa ta lopta nieco odpruzi, nie je z olova 😕 mne raz na zakladnej kopli loptu rovno do hrudnika a myslela som ze sa uz v zivote nenadychnem...hnusny pocit

laurinkadanielka
3. aug 2009

no to maš pravdu štastie že sa zachytila na strome a potom padla rovno na nu,to bol moment ešte teraz sa my trasu kolena,potom ešte raz letela okolo nas ale zas trafila druhe dievčatko ale to len do ruky.

danciacik
3. aug 2009

Laurinka, hádam to bude dobré. 😉
Denduška super, tak už sme 3 východniarky 😀

denduska
3. aug 2009

laurinka, to na akom vrazednom futbale ste boli...?? 😅 dufam ze malinka bude v poriadku 😉

laurinkadanielka
3. aug 2009

no to bol teda futbal chodime tam skoro každu nedelu a teraz sme dostali pecku,dufam že ano vyzera to tak lebo zhomboši mala potvorka 😅 😕

ada11
3. aug 2009

fúúúha...toto tu je čo...aká explózia...... 😀 😀 😀

cessy, no mne nejak ušlo, že Alex už chodí, či som už zabudla ? 😕 dodatočne gratulujeme 😉 tortu jednu mám hotovú, len je v mrazáku, tak tú rizkrájam a urobim jablkovú ale nejakú poschodovú s výzdobou 😉 teda ak stihnem 😀

jeliska, ty si nejaká akčná, nie ? 😕 to ako vládzeš ? 😕

denduska, tak to je smutné ☹ môj manžel mal nehodu minulý rok v lete, ja som žehlila plienky, bolo to 8.7., keď mi volal, že havaroval, tak si to vieš predstaviť, ja tehu, no v ten týždeň som síce skončila v nemocke, Anet sa narodila 7.8., chvála pánu Bohu sa mu nič vážne nestalo, len auto do šrotu, ale mamina bola s ním a tá ma dodnes problémy ☹

ja som nejako nevedela, že do sauny sa nemôže v okuliaroch, tak som ich drhla, lebo sa mi zdali stále nejaké špinavé a to sa mi popraskala antireflexná vrstva, takže musím si kúpiť nove 😠 ☹ 😕

ivet100
3. aug 2009

ahojte,
tak toto nestiham vsetko ani pecitat, take prekvapenie, kolko novych maminiek. Normalne mi to urobilo radost a teda vyzera to tak,ze asi aj vydrzite 🙂
teraz ani nemam cas casto chodit na net, chodime vela von s malym a ked spinka som rada, ze si nieco aj porobim
a okrem toho obcas este aj do prace. Tak mi utekaju dni,ze to nestiham ani sledovat.
V sobotu sme boli v ZOO v Bojniciach,tak skusim priadat aj fotky,co sme fotili. Bolo super ale strasne horuco a vela ludi. Bola som prekvapena ako to tam poprerabali. Teda byvam v Prievidzi, ale v ZOO som nebola 12 rokov 😒

cessy
3. aug 2009

mirka no tak ti teda podaktore mozme zavidie cely den v postely 😅 , mi sa z muzom stretame az vecer, teda v posteli 😀na hodine matematiky 😀 😀 . mali ste sa ako 18rocny 😀 😀 😀 .
samozrejme ze nevyzeras ako krkavcia 😉 , mas to super zariadene, aj ja by som tak obcas chcela vypnut 🙄

kkatarinkaa viem ze tam taky neaky je ale meno com nevedela.

denduska tak zas tu nebudes?? ☹ ☹ ☹

adi ano, my uz chodime presne od 21.6- teda vtedy sa zacal sam pustat.no a s tymi okuliarmi mi je to luto ☹ 😀 :- ☹ , ale trosku ma to pobavilo 😀 😀

ivet mi do bojnic chodime pravidelne kazdý rok, len neviem ci sa tam aj tento dostaneme. je tak krasne, konecne to davaju do kopy 🙂

cessy
3. aug 2009

mirka nove foto!!!!supeeeeer 😉 😵 😉

jeliska
3. aug 2009

ahojte
my sme dnes boli v zoo tiez a bolo super ani teplo ani zima tak akurat 😉
zajtra mi odchadza do tt sestra takze zase budem sama s eli ale aspon budem mat viac cas na net sa teda na vas 😀

cessy
3. aug 2009

jeliska konecne si aj oddychnes, presne ako pise ada, si riadne akcna... 😕 😵 , ale ked vladzes a vyhovuje ti to, tak preco nie 😉

mirka099
3. aug 2009

ahojte...

jeliska, iba teraz som si kukala tvoje nove fotky.. malicka je krasna, na tej fotke zo zrkadlom som sa s chuti zasmiala... hned mam lepsiu naladu...

dendi a preco tu zas nebudes? ☹ mi zas nieco uslo??? pomaly nas tu bude tolko ze si pri citani budem znacit do notesika, kto ma co nove, ab som ostala v obraze 😅 😅

ivet, cessy vlastne vsetky co ste tu spominali zoo. aj my sa tam chystame... no my to mame z lc trosku od ruky 😖 ale aj tak pojdeme, (som si to vybojovala) 😝 ....uz sa tesim, ani neviem kedy som naposledy bola v zoo asi este dakde zo skolou na zakladke 😀

adka, to s tymi okuliarmi... hmm, poucne 😉 😀

lauri (mas dlhy nick) 😉 my mame urazy ako na beziacom pase.. skoro vsetky na hlavu ☹ aj dnes si cielko dvakrat orypal, a za tento tyzden na nu par krat bacol .. mne raz niekto povedal ze deticky strazia anjeli strazny , a ze sa im nic nemoze stat 🙂 sice to posobi dost detsky, ale kolkokrat ma to napadlo,ked som videla co uz porobil a stale ostava cely 😝 😀

mirka099
3. aug 2009

cessy - pridaj nejake foto ... tak by som si kukla maleho, tu jednu fotku co si mi raz poslala si zvyknm pozriet... maly je strasne podareny... same krasne deticky tu 😉 🙂

cessy
3. aug 2009

ahoj mirka
zas som tu len na skok, lebo dnes sme neboli doma, tak dobieham co som za den nestihla.
dufam ze si coskoro pokecame cez skype, tak je to lepsie.
potom aj fotky budu... 😉

mirka099
3. aug 2009

cessy-pri tebe si vzdy pripadam taka leniva 😖 ani ja som nebola doma, ale ani napad aby som sa este vecer hybala... ledva zijem... sice som predchvilou dovarila, musim sa pochvalit, ale uz ani prstom nepohnem... tento svoj vecerny klud, muz v praci, kubik spi... aach.. to je moja cast dna 😵

ada11
3. aug 2009

jaj...a zabudla som privítať nové členky, tak vás teda vítam 😉

cessy
4. aug 2009

mirka aleto si veru nemusis tak pripadat. ja si to porobim vecer a cez den ked maly spinka, tak ja si vtedy nohy vykladam, alebo si zdriemnem s nim. zas az taka aktivistka nie som 😅

rebikatka
4. aug 2009

Ahoj babky.Ja som tu nova.Zatial byvam v He,ale cca o dva mesiace sa stahujem s dcerkou do Ke,tak budem rada,ak si tu najdem nejake dopisovatelky na zabavu,pokec a jednoducho priatelky.Tesim sa na vas

ivet100
4. aug 2009

ahojte,ja samozrejme vitam vsetky nove medzi nami a tiez budem mat z toho asi zachvilu velky chaos 🙂

cessy
4. aug 2009

ivet za chvilu???ja uz teraz 😀 😀 😀

danciacik
4. aug 2009

ahojte ako sa máte? ja výborne lebo konečne je pod mrakom - normálne úľava 🙂

ada11
4. aug 2009

ejjjj....ale sa nám dnes vyčasilo, že ale aj to treba taaak by som spala včera sme kúpili skoro komplet výbavu do školy pre Maťku, chúďa tá taška je skoro väčšia ako ona ináš mali by dávať rodičom v auguste príspevok na zakúpenie školských potrieb ako dávajú dôchodcom na Vianoce

cessy
4. aug 2009

no parada, pocasie jak z rozpravky, ale rano hlasilo 30 stupnov 😀 😠