Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
19. sep 2009

moj ked spi tak spi (aspon doteraz) mne zas vadi ze musime byt ticho 😀
toto sa uz zacina podobat na vhodnu skype debatu, rano nas ostatne baby zvalcuju, co sme zasa popisali 😀
ale super sa bavim, aj vy?

jeliska
19. sep 2009

tak to sme na tom rovnako u nas je to o to horsie ze eli spava medzi nami 😅

sylvi2
19. sep 2009

jeliska
no dakujem za info ale ja malo pozeram na fotky skor sledujem co sa pise ale skusim sa polepsit 😉

jeliska
19. sep 2009

mirka az ma chytaju chute 😀 😀 tusim pojdem zbudit muzika 😵

cessy
19. sep 2009

mirka presne jak muchy musime byt....

mirka bavim sa, ved sme tu niekedy jak konzervy zakonzervovane, len deti, choroby, upratovanie.....povinnosti, treba sa trosku aj pobavit, no ne??

cessy
19. sep 2009

jeli nezavidim 😀

jeliska
19. sep 2009

cessy presne tak vsak sranda musi byt 😀 😀

cessy
19. sep 2009

jeli ze by som aj ja dnes este dobehla zameskane ucivo???ideme za muzmi???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
19. sep 2009

jeli a to ju date na bok postele, alebo ako, to si ani predstavit neviem....a tyteraz z bruskom, trosku nemotorna 😀 😀 😀 😀 😀

jeliska
19. sep 2009

no tvoj aspon nespi moj bude asi frflat lebo budeme muset eli prehodit na postelku jak ju poznam tak sa urcite vala na mojej polovicke 😀 😀

jeliska
19. sep 2009

cessy s bruchom ani tak problem neni ale to aby som ostala po tichu 😅 ja moc neviem bvyt po tichu a este k tomu moc obkecavam

mirka099
19. sep 2009

boze baby.. toto mi nerobte.. vy si pobudite muzikov, trosku si pofrflu ale ked zista co je vo veci.. zaspinkate s usmevom na tvari.. a co ja?????? akurat tak z obhryzenymi nechtami 😠

cessy
19. sep 2009

jeli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , muz musi mat radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
19. sep 2009

tak keby v tejto chvili bol moj doma, ani stado divych koni mi nezabrani skocit na neho... nech si pritom aj spi.. jedno by mi bolo 😅

cessy
19. sep 2009

mirka neprovokuj nas......lebo......no....asi uz pojdem 😀 😀 😀

jeliska
19. sep 2009

mirka aspon si pritul k sebe kubka 😀 😀 ale ne uvidim ci toho mojho spachtosa zobudim 😀
cessy to teda ma 😀 😀

jeliska
19. sep 2009

asi idem na to tak sa mjte krasne a dobru nocku akurat mi je luto mirky ze s kym si tu budes pisat?? 😀 😀

cessy
19. sep 2009

jeli ideme???miku tu nechame s tou novou 😀 😀 😀

cessy
19. sep 2009

mirka bude mat radost

jeliska
19. sep 2009

no cessy podme mirka vsak pokecaj so sylvi inak kam nam zmizla 😕 😕

mirka099
19. sep 2009

cessy este si tu? ci si nas uz odpojila a vyris prach v spalni?
jeli - kubko spinka sam, v detskej... iba ak tak psa 😀

jeliska
19. sep 2009

mirka ja na tvojom mieste aspon zavolam muzikovi ,,,,,,,,,,,,,,,,na to je dobry mobil 😀

cessy
19. sep 2009

jeli,ved hovorim tie nove........ 😖

mirka v spalni???maly by sa hned zobudil 😀

cessy
19. sep 2009

jeli sex po telefone....hmmmm 😔

sylvi2
19. sep 2009

Ja som nezmizla len sa tu citim ako 5 koleso u voza tak neviem....snazila som sa zapajat ale hmm..... 🙂

cessy
19. sep 2009

dobry napad 😀 😀

jeliska
19. sep 2009

tak ja konciiim majte sa zajtra dam vedet co a ako 😀 😀

mirka099
19. sep 2009

tak vam pekne dakujem.. takto nacat pre mna dost ako by som to povedala chytlavo naladovu temu 😀 .. a potom zdrhnut... idem si ja dat ladovu sprchu... dajte potom vediet ci dlho frflat 😀
ach jaj, co ja teraz... zeby halooooo, paan sused??? 😀
tak bru noc

cessy
19. sep 2009

jeli to vazne...ale mirku tu samu nenecham...... 😖

sylvi2
19. sep 2009

tak dobru.......