Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
22. jan 2009

jeli, sorry, ale ja som sa rozosmiala 😀 i ked vtedy by ma asi porazilo od strachu na tvojom mieste ale to huuuuu bolo super 😀

anaja sevas 😉

jeliska
22. jan 2009

adi aj my sme mali trampoty s kojenim ale uz je to lepsie i ked sa stale hneva a nechapem preco lebo mne teda strieka mlieko aj samo 😀

tana012
22. jan 2009

ahoj anaja

lucinka1104
22. jan 2009

ďakujeme ano je bojovník a veľký najväčší na svete.
Teraz nás zase trápia zubky.
25 má 9 mesiacov a ani jeden zubok zato mu ide už 8 naraz.....

denduska
22. jan 2009

tani, som rada ze nielen mne to prislo smiesne 😅 ale neviem ci by som tak bystro zareagovala teda...

jeliska
22. jan 2009

vsak prave moni,dendi aj mne je teraz do smiechu 😀

lucinka1104
22. jan 2009

jeliska tak to môže byť naopak zato, že jej ide až príliš veľa naraz......

denduska
22. jan 2009

luci panabeka, tak to mate co robit...8..??? moje zlateee

jeliska
22. jan 2009

luci myslis vsak nie aby bola rada ze ma toho kopu 😀

monikat75
autor
22. jan 2009

ja našťastie s kojením nemám problém, hoci pri Veronike som si užila, som mala zápal prsníka a to bola bolesť, nikomu neprajem /keď ste to zažili viete o čom píšem/, musela som si nahrievať prsník aj injekciu mi dali na pohotovosti a malá revala od hladu a mlieko nie a nie sa pustiť, no ale som sa poučila a teraz už prsníky striedam každé kojenie druhý prsník, môže mi rozprávať niekto, že treba striedať počas kojenia, ja to teraz praktizujem takto a je to o.k. 😉

ada11
22. jan 2009

jeliška, nepoznám ho- myslím toho bazalu. A k tomu úchylakovi, ja som študovala v MT a tam bolo takých dosť, ale neškodných. 😀

lucinka a ako prišli na to, že sú to ušká?

jeliska
22. jan 2009

luci a davas malemu nejaky gel na zubky??

jeliska
22. jan 2009

moni ja davam prsniky oba naraz pocas jedneho kojenia a zatial som nic nemala ale ja som asi taka natura my to mame v rodine

monikat75
autor
22. jan 2009

luci tie zúbky až osem to je teda riadne veľa naraz ja malému potieram Babydentom a zdá sa mi že to trochu pomáha

jeliska
22. jan 2009

adi vsak aj henten uchylak bol iba exbiciobista alebo ako sa tomu hovori, dufam ze som to nepopletla 😀

denduska
22. jan 2009

u nas tiez pri fakulte v KE stale na zastavke stal taky uchylak, hlavne v zime ked uz bola skoro tma a ja raz tak kukam ze co tam je medzi tymi sosnami a to holy chlap v hubertuse..ci ako sa vola taky kabat...a robi si tam oneee....

jeliska
22. jan 2009

A co mate kocky v plane cez vikend??

monikat75
autor
22. jan 2009

jeliska myslíš exhibicionista , to sú takí ktorí radi ukazujú svoje pohlavie, teda neviem, či som to presne vysvetlila ale nejak tak to je

tana012
22. jan 2009

mne mamina doma kupila nejaky gel na zubky,ale to je sila.aj mna ked bolel zub,som si natrela dasno a pol hu.y som si necitila.tak co to robi babatkam?

jeliska
22. jan 2009

fuuuuuuuuuuuuuuuuj dendi no to by som mu asi odstrihla i ked to by som ho musela chytit tak to neeeeeeee 😝

monikat75
autor
22. jan 2009

jeliska asi budeme len doma, lebo v tomto počasí sa nedá nič robiť, keby bol aspoň sneh, dalo by sa niekde ísť ale v daždi - otrasné

jeliska
22. jan 2009

ano moni to som mala na mysli 🙂 tana nebol to calgel alebo mundisa gel

tana012
22. jan 2009

asi ten calgel

ada11
22. jan 2009

lucinka, tak to je bojovník, ja mám takú bojovníčku Maťku /33.t.t. 1100g/38 cm/. 🙂

denduska
22. jan 2009

jeli 😀
v KE je tiez hnusne...pozeram z okna a raz je hmla raz neni, neviem ci to mne sa zahmlieva ci co...

jeliska
22. jan 2009

moni u nas hlasili zamracene a obcas dazd so snehom i ked dnes krasne svietilo slniecko tak uvidim iste je ze pojdeme na nakupy bo nic doma nemame 😢

monikat75
autor
22. jan 2009

inak mne sa už začína driemať, vy ste ako na tom, tie čo v noci ešte kojíte, mne už sa zatvárajú očká, ale som rada, že si píšeme, ešte sa pokúsim trochu vydržať 😝

jeliska
22. jan 2009

tani tak ten calgel je dost silny a je taky tmavy hnedy jak.... 😀

monikat75
autor
22. jan 2009

denduska určite sa ti nezahmlieva lebo aj u nás bola celý deň hmla, viditeľnosť skoro nulová

jeliska
22. jan 2009

adi platili ste za malych v buse ked ste isli do ph ??