Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

tana012
19. feb 2009

halo maminy

jeliska
19. feb 2009

ahojte ja som prave kukala na nove ordinaciu a teraz ide kriminal inac tani to je super ze vie znakovu rec a odkedy sa zacal ju ucit a co bolo prve slovo, lebo ucim aj elinu a zatial nic nechyta sa 😖
lucialast existuje knizka kazde dieta sa vie naucit spat a tam je to rozpisane ja ju mam v pocitaci tak ak chces posli mi mail a ja ti ju preposlem ja som si ju trochu citala ale neriadim sa nou ale co viem tak vela mamicek ju citaju 😕

jeliska
19. feb 2009

inak moni tibco bude pracovat 4 dni a nie 4 hod 😀 ale budem pracovat ja ked on bude doma tak sa budeme striedat no peniaze sa nam hodia 😀

tana012
19. feb 2009

caves,no zacal sa chytat o znakovu rec len pred2-3 mesiacmi.je tu pre deti taky program,ze kazdy den ucia deti tuto znakovu rec.velmi sa mu to paci.prve co vedel ukazat bol plysovy medved

ada11
19. feb 2009

tana, ja mám kolegyňu, ktorej syn začal rozprávať v troch rokoch, takže ono to príde samo 😉 Znakovú reč si ho odkiaľ učila - materské centrum, literatúra alebo odkiaľ? Je to ťažké? 😉

Mňa zajtra čaká dlhá prechádzka, lebo musím zaniesť do labáku Anetkin moč a je to dosť ďaleko, dnes mala zlé výsledky, tak som z toho mimo. ☹ ☹ ☹ Dnes sme jej dali nastreliť ušká. 😉

tana012
19. feb 2009

vlastne ho to neucim ja,ale pozerame detsky program,v ktorom su postihnute deticky,a tam ucia tu znakovu rec.vlastne ide im o to,aby aj zdrave deti vedeli komunikovat s postihnutymi.tak ja si tie znaky s nim opakujem.velmi sa tesi,ze to ukazal spravne a potom si tlieskame.tazke to nie je,len si myslim ze to zaujme deticky najskor okolo 18 mesiaca

tana012
19. feb 2009

ada-dufam ze moj bude rozpravat skor ako bude mat 3.asi by ma slak trafil.ale ktovie

jeliska
19. feb 2009

ahoj adi a tani no tani sestra uci maleho a on uz vie zabu ako 8 mesacny a teraz ma 11 mesiacov a tiez uz vie mlieko...ono to je dobra vec inac su vela stranky o nej naprhttp://www.babysigns.cz/znakova_rec.html
https://www.babysigns.com/
http://www.znakujeme.com/web/o_babysigns.html

tana012
19. feb 2009

jani,dakujem velmi pekne

tana012
19. feb 2009

no vidis,tak moj maly je po zado vo vsetkom okrem prace s pocitacom.sam si zapne,pojde na net,vyhlada tv stanicu kde ma rozpravky,zapne ktoru prave chce a pozera.no nezosediviet

tana012
19. feb 2009

nechce na nocnik a to kakal do nocnika od 7 mesiacov,tak som si ho naucila.a teraz cirkus ak i len nocnik vytiahnem.v tomto mi viete pomoct?

ada11
19. feb 2009

tana, ja som ta chcela len upokojiť a netlač na pílu, lebo sa budeš len stresovať, každé dieťa je prísne individuálne a netreba sa krvopotne držať tabuliek psychomotorického vývinu.....Ja poznám veľa "geniálnych detí", ktoré by sa pomaly narodili s diplomom /podľa ich mamičiek/. Ale k čomu je to dobré? Len preto aby som hovorila, že moje dieťa vie to a tvoje ešte nie...Ja mám Maťku predčasne narodenú a viem aké to bolo.....a ľudia sú zlomyselní......mne jedna pani na Maťku povedala, že ona si myslela, že len ležká....No a poviem ti, že bola sklamaná, že to nie je pravda....Chodili ju pozerať lebo boli zvedaví ako vyzerá a pod., tí istí ľudia už Anetku pozrieť neboli, lebo je donosená.../a to rodina/ 😠 On začne rozprávať keď bude na to zrelý a potom ti to pôjde na nervy... 😉

tana012
19. feb 2009

ja neviem,pocula som ze chlapci su pomalsi v tomto smer(mozno aj v inych),ale on je prvy chlapec v rodine a neviem porovnat,mozno preto ma to trapi.my sme len same babi

tana012
19. feb 2009

chcela som sa vas spytat ako zvladate vsetko.aj vy ste unavene?ale myslim tak velmi,ze mam pocit aj 3x denne ze omdliem.teraz mi robili ko,ci nie som chudokrvna.ale vysledky su ok.tak neviem

tana012
19. feb 2009

uz ste vsetky odisli?ak ano tak pekne snicky.

ada11
19. feb 2009

nie ja som ešte tu, unavené sme trochu asi všetky, ale ak je to nejako moc tak behni dokine, nech ťa pozrie alebo si skús oddýchnuť s malým cez deň 😉

tana012
19. feb 2009

adi lenze oni mi prave robili ko a nic.velmi sa nestaraju,aspon mi to tak pripada

jeliska
19. feb 2009

ahoj aj ja som tu akurat som pisala ze nasa elina sa vobec neplazi ani neleze a tiez vseci okolo nas uz lezu no co uz vzdy si hovorim vsak vecne mi hadam nebude lezat 😎 akurat ked ju nadvihnem tak kope s nohami ostosest jak blazniva ale co sa tyka pazweni tak nic ani nepretaca sa a to ma v utorok 8 mesiacov

tana012
19. feb 2009

ja by som sa najradsej dala presetrit doma,lenze to nie je jednoduche-to poistenie atd.ked nemas znamosti je to o nicom

jeliska
19. feb 2009

no tani to aj ja som niekedy unavena a pritom sedim na pocitaci jaky paradox 😀 😀 😀

tana012
19. feb 2009

ja som si tiez myslela ze sa nikdy nepohne.ak si dobre pamatam,nick zacal liezt tiez okolo 8.mesiaca

jeliska
19. feb 2009

tani tak skus sa vysetrit ked prides nemas europsky preukaz 🙂

jeliska
19. feb 2009

tani tak je sikovnejsi jak nasa xixixix

tana012
19. feb 2009

ada,jani vy mate este male deturence(vlastne aj ja),ale planujete dalsie?ak ano,kedy?

tana012
19. feb 2009

mam nejaku kartu,ale minule mi ju ani zubarka neprijala,musela som cashovat 😲

jeliska
19. feb 2009

ja urcite planujem ale asi neskor no uvidim keby prislo skor tak sa nebranim 😀 😀 😀 ale chcela by som az tak o 4-5 rokov no uvidim

tana012
19. feb 2009

aj ja som tak planoval,ale teraz ked vidim miminka......taaaaaaaaaaaaak by som chcela

tana012
19. feb 2009

planovala-uz je neskoro

jeliska
19. feb 2009

a co ty tani kedy planujes niekedy rozmyslam ze by som chcela aj po roku ale ja som znamenie vahy tak som strasne nerozhodna 😀 😀

tana012
19. feb 2009

asi sa vraciam do muzskej podoby(pamatate sa?zevraj som preoperovana? 😀 )