Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
29. dec 2009

joj tak to si mala tazke noci.. snad je uz naozaj z toho najhorsieho vonku..daj potom vediet aka bola noc...
ozaj, ako volas maleho Mareka? zdrobnenina je Mareček?? lebo ja poznam jedneho čo má Mareček ako priezvisko, a tak mi je to cudne oslovit tak tvojho malého.. ako ho volávate?

este sa pochvalim..mame v repertoari dalsie slovo..KAKAVO !! dnes ho davam spinkat a pytam sa ho ci sa nechce napit dzusiku.. on ze ehmm eee, a povedal KAKA KAKAK a nakoniec to padlo ze KAKAVO 😀 moj malicky

mirka099
29. dec 2009

moni, potom kuk na FB 😉

cessy
29. dec 2009

mirka aj ja mozem😕

mirka099
29. dec 2009

cessy pravdaze..myslela som tak, ze som Monike na FB nastenke nechala odkaz 😉

monikat75
autor
29. dec 2009

mirka ja ho volám kadejako, občas aj Mareček, dudko môj, chrobáčik, slniečko ale pred známymi a rodinou skoro vždy len oficiálne Marek
no tak gratulujem Jakubkovi ku novému slovíčku 😉
idem pozriem na FB

cessy
29. dec 2009

mirka a cez neaky program ako photoshop alebo gimp si neskusala??

mirka099
29. dec 2009

hm, poznam len to imikimi, photofunia, a zopar co si nespomeniem.. ten gimp, to je co? 😕

mirka099
29. dec 2009

noo cessy. skusila som oba programy... da sa porobit kadeco len ja na to nemam trpezlivost... 😖

denduska
30. dec 2009

ahojte, tak nakoniec sa vcera este aj emmka zobudila..celu noc buntosila a teraz spi a to musi zachvilu vstavat lebo ideme...
cessy, hej mali ste s jeli pravdu...vieme to od toho 20.tt od sona... a vcera sme vymyslali meno, hrozny boj...na nicom sme sa nezhodli 😠
mirka ja som sa chcela zapojit do toho stalkera a este som nestihla tak uvidim ci mi to pojde a ozaj gratlujem Kubkovi k pokroku 😉
tak nam drzte palceky

mirka099
30. dec 2009

Bre ranko 😉
Máme za sebou dosť blbu noc, bol hore asi 4-.krát..ale zato si potom pospal do pol desiatej, tak je dobre 😎
Co máte dnes na pláne? ja by som chcela napiecť niečo slané, syrové tyčinky a nejake pizza koláčiky.. Mňam 😝

cessy
30. dec 2009

ahojte,
mirka dakujem za tip, pizzove kolaciky ma ani nenapadli, zajtra ich urcite spravim. ty ich ako robis??vsetko naukladas na cesto zavnies a krajas???

wolawka
30. dec 2009

Ahojte.. Nájdem tu aj ja niekoho,kto popíše so mnou. Mám 11-mesačnú dcérku Timejku a je velmi zlatá ale aj dosť lenivá. Eštelen teraz pochopila zmysel chodítka 🙂 a ked vidí cudzích ludí,strašne vie plakať,aj ked ju uisťujem,že ju nikto nikam neberie 🙂 Človek má až strach vyjsť von na ulicu s kočárom.. By ma zaujímali Vaše recepty na plač takýchto detí. Ďakujeeem..

cessy
30. dec 2009

denduska tak to bude babinec....budete nad muzom v prevahe 😉
a muz ma aky tip na meno??ale ved prichod dalsej dcerky je este daleko, takze hadam sa nakoniec zhodnete na jednom mene 😵 som zvedava na akom 😵

cessy
30. dec 2009

wolawka choditko uz ani nepouzivaj.....mi sme ho maly, ale vobec som tam maleho nedavala. moj maly zacal chodit ked mal 1O mesiacov aj 2 tyzdne.

cessy
30. dec 2009

zase som tu sama??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cessy
30. dec 2009

mirustek ani ty????alebo vy uz lyzujete?????

laurinkadanielka
30. dec 2009

ahoj cessy 🙂

laurinkadanielka
30. dec 2009

mali ti buva?

wolawka
30. dec 2009

cessy ja vieem,ale naša malá je za den v chodítku cca dohromady tak 10 min...inak ho ani nepoužívame moc. Ty máš deti? Ako staré? Poslúchajú?🙂

mirka099
30. dec 2009

Vitaj wolawka, budeme radi ked pri nas zotrvas a budes si s nami písať. 😉 mimochodom ked prejdes miskou na fotku kazdej z nas, vyhodi ti strucny pas, v nom sa docitas, skade kto je a kolko ma akych starych deticiek 😉

cessy presne ako pises, vsetko naukladam, zvyniem a krajam 🙂

este k tomu chodítku... aj my sme mali, ale druhemu dieťatu u dávať nebudem,, v chodeni ho to len spomalilo, dokonca ešte aj špičkoval 😠 ... deticky sa naucia ovladať svalstvo telíčka postupne, ma to svoj dovod a vyznam... najskor sa musi spevnit krk, chrbtica... ale nejdem to tu rozpisovať, 😅

mirka099
30. dec 2009

ozaj cessy, teraz ma napadlo..ako to, že ti adminky nechali fotku? mne hned zmazali, ked som tam nemala svoju tvar 😕

wolawka
30. dec 2009

mirka ahoj,ja tiež mirka 🙂 popravde,som tu prvýkrát,takže sa tu ešte nevyznám,hádam časom to pôjde.. Dakujem za Tvoj názor,ani neviem prečo sme to chodítko kúpili,ked ju tam stejne moc nedávam. Radšej ju mám v ohrádke alebo skor na zemi 🙂

cessy
30. dec 2009

ahoj lauri prave teraz mi maly zaspal 🙂

mirka neviem, asi este na mna neprisli 😀 , ale potom by museli aj mazat tym co tu maju len oko odfotene...a podobne veci

wolawka mam presne taky isty nazor na choditko ako mirka.....to spickovanie, to patri k choditku

cessy
30. dec 2009

mirka a kedy ides piect tie slane veci??ja asi az zajtra, lebo tie pizzove su take fainive ked su cerstve 🤐 uz teraz mi chutia 🤐

cessy
30. dec 2009

mirka a na fotke je jedna tvar vidiet, tvar medvedika 😀 😀 😀

cessy
30. dec 2009

zase si pisem sama so sebou??? 😕

wolawka
30. dec 2009

cessy dakujem aj Tebe za tip....niečo na tom bude.... a aký máš názor na to,že ked som vonku a prihovorí sa jej cudzí človek,tak hned reve ako keby ju rezali! 😅

mirka099
30. dec 2009

Jeeej tak dvojnasobne vitaj pre moju menovkinu 😵

Úplne na vrchu stráky máš NASTAVENIA, tam si možeš vyplniť aj ty svoj pas 😉

Naši krpci sami vedia kedy je na čo správny čas..moj Kubko začal behať ked mal 14,5 mesiaca, a v stabilite dobehol vsetkych rovesnikov naokolo 🙂 ked sa tak stretneme viacere kamosky, zapada to krasne do seba ako skladacka..jeden vie to, čo ten druhy este nevie, a potom uz len pozorujeme ako sa v znalostiach vyrovnavaju 😀

wolawka
30. dec 2009

mirka dik za privítanie 🙂 potešilo ma to.. som ešte takzvane neskúsená tu,takže sa tu porozhliadnem a uvidím .. kedže ma moja malá opäť wolá,aby som sa jej venovala,musím ísť,ale rada tu zase medzi Vás zavítam. Želám pekný dník aj Tebe aj cessy 🙂 ahojte

cessy
30. dec 2009

wolawka podla mna to je len neake obdobie, moj maly bol presne taky okolo roku. teraz ked ho niekto oslovy usmieva sa...ale urcite by s cudzim nesiel.
my sme aj okolo toho roku zacali chodit na cvicenie s detmi a tam sa dost osmelil...urcite aj to pomohlo aby sa tak nebal 😉