Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
5. feb 2010

a zabudla som,ani ja neviem co je s Ivet a byva tu na nasom sidlisku,ale vobec ju nevidiet,uz som sa aj kamosiek co ju poznaju pytala,a nikto nic nevie,ak nieco zistim,hned dam vediet 🙂

a kde ste vsetky?????????????????venuje sa polovickam,ja sa nemam komu,Emka spi a ostatok je v Tatrach 😒

mirustek1
5. feb 2010

a tu nikto????????????????????????????????????????????????????????????????????tak idem do postele,ahojte 😉

mirka099
5. feb 2010

mirusteeeeeek..teraz som len dosla

mirka099
5. feb 2010

jeej dendi, citat tvoj prispevok ..fuua az mi zaludok stiahlo..chudatko mala, ale statocna Emmka... ti verim ze ste si poplakali, som taka ista... hnusny pocit..

no s tou ivett , to zacina byt az tajuplne..dufam ze je v poriadku 😢

moni, ten kremik, ci co to bolo nakludny spanok nemal chybu 😀 ..asi tam bolo malym pod tym napisane, ze kludny milostny zivot manzelov 😀 😀 😀

cessy
6. feb 2010

halo???????????????? 😕

mirka099
6. feb 2010

v poslednej dobe je to tu naozaj nejake mrtve.. a to este nieje ani leto, ze sme vsetky rozlietane po vonku... 😕
ja som u nasich, muz doma bura stenu ..poslal mi fotky po celej podlahe mam oobrovkse kusiska betonu a prach vcelom byte taky, ze ledva vidiet... ja nechcem ist ani domooooooooov 😖 😖 😖

jeliska
6. feb 2010

ahojte jeeej dendi tak to je mi tiez luto, nam uz odisla navsteva a teraz ked sa elina vyspi tak pojdeme zase my na navstevu , ale inym znamym 😀 😀 😀
zajtra som chcela ist na maskarak ale muz ma hneva tak sa mi s nim nikam nechce ist 😠 😠 😠
eline sa na nozickach vyhodili take flaky a male pupaciky a skrabe si to tak v pondelok ideme dr , ze co to je 😕 😕 dufam, ze nie atopic. ekzem 😝 😝 😝

xxveronikaxx
6. feb 2010

Ahojte ako sa dnes máte?? 🙂 🙂 🙂

denduska
6. feb 2010

ahojte, no ja mam muzika v praci ale mam tu mamu aj svokru...tak aspon je veselo, aj ked som sa dnes nahnevala, boli obidve s emmkou vonku a vratila sa totalne premocene topanky pancusky a oni su s nou tak v pohode, to ani jednu nenapadlo jej skontrolovat ked sa dzabala v tom roztapajucom snehu???? hodinu a pol s mokrymi labkami ked som jej ich vytiahla mala ich ladove a rozmocene, ak teraz nebude chora, tak to bude zazrak 😖 😖 😖
a teraz este pre zmenu spadla na operadlo na svojom kresielku, tak duufam ze si nenabila slezinu 😒
no uspesny den 🙄

mirustek1
6. feb 2010

denduska,tak starke sa ukazali 🙂 ☹

ja som bola dnes u svokry,volala ma k obedu,ked som sama doma s Emkou,tak sme isli a Emka sa buchla i perinak,tak ma modrinku a hrcu na cele 😒

mirustek1
6. feb 2010

zase som tu sama....... 😒

cessy
6. feb 2010

mirustek si tu??alebo na FB??
🙂

mirustek1
6. feb 2010

cessy,si tu este?

cessy
6. feb 2010

mirustek 😅

mirka099
7. feb 2010

bre ranko vospolok 🙂
tak aké máte plány na nedelu???

cessy
7. feb 2010

mirka ahooj
ale plany??
no neviem...asi poobede len prechadzka alebo pojdeme k nasim...este neviem
a vy??
a co dnes varite?? 😉

jeliska
7. feb 2010

ahojte tak ja som sa dnes sekla 😅 😅 uplne som si pomylila tyzden.Myslela som, ze ideme na karneval a naraz som zistila, ze je az o tyzden .No nic aspon, ze sme ho nezmeskali 😀 😀 😀
Vcera sme isli tim kamosom a obvykle cesta nam trva na aute 15 min.Lenze isli sme najprv natankovat a ked sme isli opacnym smerom tak sme sa nemohli vymotat a tulali sme sa po celom vychode prahy a po celych kyjach a nia a nie najst cestu 😖 Nakonec sme sa dostali az k nam domov, ani nevime ako uplne inym smerom ako sme zvyknuti chodit.Tak sa mi uz vobec nechcelo ist, ale kedze sme im to slubili a manzel chcel ist tak sme sa znova k nim vybrali a v pohode sme dosli 😀 😀 😀 clovek jak raz zmeni trasu tak sme hotovii 😀 no aspon sme sa poucili a zistili sme aka je velika praha 😅 😅 😅 tak nakonec sme prisli domov az o 21,30 a Elina uz bola hotova a spinkala az do rana aj teraz uz spi 😀 😀 😀

mirustek1
7. feb 2010

ahojte,tak ja som varila perkelt,upratovala a prezliekala periny 🙂 vcera som sa flakala,tak dnes som to dobiehala 😉 a pobede este neviem co budeme,uvidim podla toho,kedy sa vratia nasi.....

jeliska
7. feb 2010

deni ta tvoja emka je hrozne sidlo, vsak tusim len pada a pada javascript:addEmoticon('😕','vBody') nasa elina zase furt vymysla a chodi po schodoch a vylieza po stoloch, ale nastastie je strasne opatrna 😀 😀 😀 inac by ma asi kleplo, lebo aj tak staci ked mi vyleze na kuchyn.linku zatial co ja kojim 😀 😀

jeliska
7. feb 2010

mirustek tak my mame polievku rajcinovu od vcera a este sme nic nevarili 😖 prideme k vam na perkel 😀 😀

mirustek1
7. feb 2010

jeliska-cakam vas.... 🙂 😉
ozaj a ako dopadol ten tvoj muz na tom pohovore,uz ma pracu?

mirustek1
7. feb 2010

jeliska-az teraz citam,aky ste mali vylet autom..... 🙂 aspon ste sa povozili 😉

monikat75
autor
7. feb 2010

ahojte, jeliska tak ste sa aspoň povozili po Prahe, nie? 😉
denduska tá tvoja malá Emka má v poslednej dobe samé pády, ešte šťastie, že to vždy dobre dopadne 🙂
ja som včera mala na návšteve kamošku - ona má dcérku len o 2 týždne staršiu ako Marek a chlapčeka má 4-ročného, takže sme mali veselo, ale celkom pekne sa hrali a boli dobrí, hoci Marek a Beatka sa ešte celkom nevedeli spolu hrať, ale boli podarení, ako chodili jeden za druhým, akurát ma napadlo, že som ich zabudla odfotiť 😒
mirka a prečo búrate doma stenu, zväčšujete izbu alebo niečo také? inak ten neporiadok ti nezávidím, ja mám ešte v živej pamäti ten neporiadok vlani keď nám vyberali okná - všade prach a kúsky betónu a to ma ešte tento rok čaká kompletná prerábka detskej izby - aspoň že okná sú už všade nové 😉
ja dnes tiež nevarím, lebo včera som si navarila obed a máme aj na dnes, takže môžem oddychovať 😝

denduska
7. feb 2010

ahojte, tak ja este uzivam mamcu a riesim nase imunologicke vysledky...uz mi manzel volal z nemocky, ze uz su...mala ma zvysene kalcium, co vraj nie je dobre velmi (a to nepije absolutne ziadne mlieko...a 😅 )ale pediater povedal ze vsetko ostatne ma v norme takze zatial to netreba riesit...
ale imunitu ma spickovu..cakali sme ze IgE bude mat vysoke, lebo ma ten ekzem...a nic..ma ich v norme co ma samozrejme tesi, ale ostatne Ig ma zas nizke (az nemeratelne 😕 ), tak som zvedava co nam na to povie imunolog...

jeli, mna by porazilo keby mi mala liezla po kuchynskej linke, to mi ver 😲 staci mi ze lezie na stolicku, uz vtedy sa bojim ze sa vyvrati 😖

mirustek1
7. feb 2010

denduska-ja moc tym vysledkom nerozumiem,som zvedava co vam povedia....

mirustek1
7. feb 2010

a to tu nikto nebol?????????????????????????????????? 🙂

ada11
8. feb 2010

denduska, ďakujem za odpoveď, ty sa asi s MMR tiež nebudeš ponáhľať, že? 😉 ja som minule prehliadla ten tvoj príspevok, ale až mi všetky chlpi stáli 😠 už to má Emmka za sebou, tak snáď tak skoro ju pichať nebudú 😉 no babky no koment 😕 😕 daj vedieť čo povedal imunológ. Anet má brať Zodac ale ja som jej ho nedala, keďže alergiu na roztoče mala len na hrane, uvidíme čo nám povie v marci, zajtra ideme na krv 😝

jeliska, aspon ste spoznali krásy PRAHY 😀

monika, to ste mali malú súkromnú škôlku 😉

ozajmaminy, aj plánujete nejakú dovču v lete , ak áno, kam?

monikat75
autor
8. feb 2010

ahojte, denduska ja pre zmenu tým výsledkom, keďže som vyštudovaná ekonómka - vôbec nerozumiem, ale snáď to bude v poriadku, držím palce 😉
mirustek napíš ako sa manželovi a Klárke páčilo to pólo v tých Tatrách, som to včera trochu videla v správach, mohlo to byť celkom zaujímavé
adi, no tak keď budeme mať dosť peniažkov, čo do leta ťažko povedať, môžu sa vyskytnúť nejaké mimoriadne výdavky, tak by sme chceli ísť do Rakúska, tam kde aj vlani, lebo švagriná s mužom tam budú už len do konca októbra, tak to chceme využiť, lebo Alpy sú fakt krásne a chceli by sme na pár dní ísť do Talianska k moru, lebo odtiaľ je hranica len nejakých 80 km, ale to všetko je vo hviezdach 😉 a ty ako - vy kde plánujete ísť - a vy ostatné takisto už rozmýšľate o dovolenkách - lebo ja by som už aj zajtra prijala teplúčko a aby bola už jar 😅

denduska
8. feb 2010

ahojte,
adi, no ved teraz este cakame na zbytok vysledkov a vyjadrenie imunologa...ved emmka este ani tretiu hexu nema..a uz vyse roka je po druhej....druha vec ze tie vysledky su take, akoby na to ocko ani dostatocne nereagovala - tak ci ma vobec teraz vyznam..? no som sama zvedava...a tie IgA ma velmi nizke, cize mmr jej ani nedaju, kym sa jej nezvysia... no fakt som zvedava ze co bude 😝

dovolenka ach jaaaaaj, ja by som taaaak isla k moru boze, ale asi tazko...no ved uvidime, ja zatial nerozmyslam dalej ako k porodu 😅 uz sa seriozne bojim 😀 😅 😖

mirustek1
8. feb 2010

ahojte-ja som bola na urade podpisat to rozhodnutie ohladom zvysenia materskej a potom behat v meste 🙂 teraz obedujem,tak vas citam

ja dovolenku urcite planujem,to je moja jedina starost 🙂 😉 ako tvrdi moj muzik,ja milujem leto a more,takze tam.....ale este musim prezit tieto lyzovacky a uz bude teplejsie hadam....

a z toho pola,az moc nevideli,ze to bolo oplotene,blizko nepustalia z brehu jazera moc nevideli a veeel,i vela ludi tam bolo,ale aspon trosku videli... 🙂