Hľadám prácu opatrovateľky v zahraničí

simi906
13. feb 2013

Ahojte, chcem sa spýtať či nemáte nejakú známu, alebo aj konkrétne vy či nerobíte ako opatrovateľka v zahraničí. Hľadám niečo spoľahlivé pre moju maminu, má aj certifikát a vie dobre po nemecky. Poprípade ak viete o nejakej korektnej agentúre ktorá sprostredkúva takto prácu a dá sa zarobiť min. 1200e. ďakujem 🙂

saska.t
13. feb 2013

@simi906 robim v nemecku opatrovatelku starych ludi, kedze tu zijem, ale asi ta sklamem skoro nikde nedostane tolko penazi,jedine v mnichove, ale naklady na zivot su tam 2x take drahe ako v inych mestach takze sa to viac-menej neopllati. Tuto sumu je schopna zarobit len s velkymi nadcasmi... 😖

simi906
autor
13. feb 2013

@saska.t a kolko tak zarobíš? si cez agentúru ??

saska.t
14. feb 2013

Nie som cez agenturu, pracujem normalne v domove dochodcov, zarobim okolo 850,-ciste bez nadcasov 6 hod. denne, ti co pracuju na volnej nohe pre agentury maju viac cca 16-18,-eur/hod, ale vsetky odvody si musia platit samy takze po zaplateni vsetkeho maju to co ja, väcsinou pracuju ako zivnostnici...

zuzka38
26. mar 2013

@simi906 tu su ponuky prace opatrovateliek do zahranicia 😉 http://pracovnytrh.sk/klient/274/sunset-blvd