Hľadám talenty

tinni
11. jún 2008

Hladam talenty rozneho druhu, bude to sutaz, nieco ako Superstar, len s tym rozdielom, ze tu budu spevaci, tanecnici, zongleri, kuzelnici, talentovane zvieratka atd.
Takze ak viete nieco zaujimave vy, alebo vase deticky, piste!!! 😉

monca301
11. jún 2008

to hladas talenty do sutaze good talent? ja som pred tehu tancovala irske a tento vikend bol jeden kameraman natacat do tejto sutaze. 😵

weroni
11. jún 2008

tinni: aj zvieratka? 😅 😀 tak to ti poslem nasho Huga, ten je v poslednom case talentovany na zdrhanie za suckami 😉 🙂
je inac nejake vekove rozpätie ktoreho sa to tyka?

tinni
autor
11. jún 2008

weroni, nemame ziadne vekove rozpatie, len to musi byt proste talent 😀

magg
11. jún 2008

ja mam talent vsetko rozsypat, rozliat pokazit a este v mojej pritomnosti padaju predmety, ktore by za inych okolnosti nespadli 😀 Mozem sa prihlasit?

nera
11. jún 2008

tinni- skúste to rozhodiť do všetkých , hlavne maličkých miest na Slovensku(nie všetky ZUŠky majú stránku na nete)....tam sa dosť ťažko presadzuje a darmo aj má tam niekto talent - má smolu....nik si ho nevšimne.
Ja som už síce dávnejšie chodila na ZUŠku a vtedy jeden vedel fantasticky hrať na cimbal, z teórie síce prepadal, ale hral bohovsky....ktohovie čo je s ním teraz....
V ďalšom prípade rodičia robili pre rozvoj talentu svojho dieťaťa viac ako to dieťa .....
A mám taký dojem, že teraz na hudobku si hocikto nedovolí chodiť a teda aj talent je iba u niektorých rozvinutý....

karolinkafe
11. jún 2008

Aj ja som tancovala irske ale najma spolocenske tance. Teraz mi to tu veeeeeelmi chyba 😢
Monca o akej sutazi to hovoris? 😅

weroni
11. jún 2008

tinni veru napis nieco blizsie - nam zvedavym idu rebra vyskocit od zvedavosti 😉 ako to bude prebiehat alebo o co tam pojde? zvlast ked pises ze talenty rozneho druhu 🙂

ella1
11. jún 2008

weroni sa prihlási do súťaže o najdlhšie tehotenstvo 😀

weroni
11. jún 2008

ella: 😀

ella1
11. jún 2008

🙂

lovacka
11. jún 2008

tinni je to nieco ako na typ anglicko ma talent a amerika ma talent.tam sa prihlasi masa ludi tak ako na superstar a porota si vybera.samozrejme ze tam pride z pripadov ktorych talent nobisiel ani zdaleka 😀 a je to hrozna sranda ako si ti ludia myslia ze su talentovani a pritom je to hruza.a nakoniec vyberu 10 tku a ludia rozhodnu sms.

tinni
autor
13. jún 2008

lovacka, je to presne to, ale nemozem to este moc rozkrikovat, lebo promo sa TOMU BUDE ROBIT NESKOR 😝

ale my hladame teraz naozaj kvalitu 🙂

monca301
13. jún 2008

ups,tak to som asi napisat nemala 😠

Karolinkafe: Aj mne irske chybaju a ked vidim baby ako vystupuju tak este viac,ja ich teraz trenujem,managerujem,robim sofera........... Je to tazky,ale nadherny tanec. 😉

ma_se
16. aug 2008

no ja neviem ci to je talent,ale viem robit vela veci...napr.vcera som lepila odkladacky do kychyne...taku sutaz zorganizujte,ani nie sutaz,ale len tak nech kazdy napise ,co vie nieco nezvykle urobit,lebo ako tak chodim po internete a po strankach je vela sikovnych zien,co dokazu veci,ktore by nezvladol ani muz a naopak....muz by zvladol veci ktore by mali byt pre zenu prirodzene...a nie opakovat po americanoch a inych narodoch 😠

libka1
21. aug 2008

ma_se 😀 😀 😀 😀

ma_se
21. aug 2008

libka 😉

jaduska
21. aug 2008

fuuuha ma_se ideme prerábať kuchyňu, asi si vás objednáme 😉

ma_se
21. aug 2008

ak sa nebudete bat,ma k tomu pustit?len ja robim na dvakrat,lebo nemam silu na rezanie obkladaciek ,tak musim cakat na druha 🙂 az pride z CZ....

zuzulienka123
6. júl 2010

ja strasne rada spievam a vsetci mi vravia ze spievam super prooosim poradte co mam robit velmi chcem bit spevacka 😎