Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tvojezlatko
21. sep 2019

Dior - fahrenheit

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenita
21. sep 2019

@tvojezlatko proste to mi napadlo ako prve ;)

whatever1
21. sep 2019

Davidoff cool watter

tvojezlatko
21. sep 2019

Este dior-sauvage

adinkass
21. sep 2019

Trussardi - riflesso

kakawah
21. sep 2019

EA -stronger with you intensely

kakawah
21. sep 2019
luciferisko18
21. sep 2019

Jo malone

hagshop
21. sep 2019

Elegan? Tom Ford

kikaaa444
22. sep 2019

Dior fahrenheit

zuzinapipina
22. sep 2019

@mareka49 paco rabanne : 1 milion 💜

nikpa
22. sep 2019

@mareka49 podľa tvojho presného popisu ma hneď jednoznacne napadla táto mužská vôňa

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vysost
22. sep 2019

Vyskusaj si privonat k voni Man in black Bvlgari....ta panska vona je jednoducho famozne decentna, cista, elegantna. Zarucene sa bude pacit.

daniel69
22. sep 2019

Všetky vyššie uvedené parfumy nie sú zlé, ale sú to také škodovky, kie a hyundaie medzi parfumami😊. Ak chceš skutočne parfumom zabodovať a máš časovú rezervu, nájdi si Parfum d´Empire Paris, a vyberieš si. Objednáva sa priamo z Paríža. Odporúčam Fougére Bengale, to je unikátny parfum. Ale ani Musc Tonkin Extrait neurazí😊. Toť názor chlapa👍

vysost
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniel69
22. sep 2019

Nie. Fougére Bengale😊

uglybetty1234
22. sep 2019

Carolina Herrera ChIC

daniel69
22. sep 2019

Výsosť si uvedomila👍, že ako sa veci majú. To sa cení👍

vysost
22. sep 2019

@daniel69 Ano, dakujem za ocenenie😉., este ze mame medzi maminkami aj chlapov😁😁😁. Na tu vonu som si spomenula, cca pred 10 rokmi s tou vonou prisiel kolega. Dobra vona pre tie z nas, ktore maju radi na muzoch tazsie, koreniste jesenne vone. Aka vona sa paci muzom na muzoch, to neviem😊

vysost
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vysost
22. sep 2019

@daniel69 bolo to uz velmi davno, to preto...a odvtedy som ju nikde slovom, pismom, ani nosom nezachytila, iba tie Kie a Skodovky😁😁😁

daniel69
22. sep 2019

Nie je bežne dostupná, objednáva sa napriamo, ale to rieši vždy nežná polovica tandemu. Ja som len užívatel vône, myslím, že žene pomôže názor chlapa s odskúšanou vôňou. Ja som sa knej dostal náhodou ako bonus k objednávke z Marco Mirelli cca pred 10 rokmi. Náhoda😊. Ako všetko v živote😂

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniel69
22. sep 2019

@ahoj0 nikomu som nič nevnucoval, a vôňa je dostupná, stačí pozorne prečitať moje príspevky. Slečna sa pýtala ako urobí dojem na samostatného, úspešného, mysliaceho a šarmantného muža vyššieho veku. Ja som jej presne v týchto intenciách odpovedal. Niekedy skutočne stačí čítať s porozumením a nehľadať za každým vyjadrením nejaké sekundárne podprahové pocity či vnucované názory. Howgh dievčatá, je noc prajem Vám dobrú, búrlivú, pokojnú, akú len chcete😊👍 Peace.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vysost
22. sep 2019

Niekto ma rad svieze vone, niekto tazsie...niekto ma na darcek vo forme parfemu v strednej cene, niekto bez obmedzenia. Nie je treba divat sa zvrchu na slabsie rady voni paralelou menej luxusnych aut. Ked ma muz charizmu, IQ, osobny sarm a mily usmev, staci mu aj cierny Denim🙂. A - staci mu aj ta spominana Skodovka!😉😉😉

daniel69
22. sep 2019

@vysost absolútny súhlas

daniel69
22. sep 2019

@ahoj0 keď cituješ, cituj celé myšlienky nevytrhávaj časť vety... napísal som : “nie je bežne dostupná, objednáva sa napriamo” tj je dostupná priamo u výrobcu. Ešte mi nájdi moju myšlienku, kde som podľa teba “silou mocou nútil svoj názor”😊. Opakujem, vychádzam z toho, že zakladateľka témy opísala muža v superlatívoch ako skutočne výnimočného, a taký muž zrejme stojí za úvahu nad typom parfumu. Ak by zakladateľka hľadala parfum pre farmára alebo zootechnika, odporučím pitralon s rumom riedený v pomere 1:1. 😊 neberme sa tak vážne a nehľadajme za každým vyjadrením to, čo tam nie je, a síce snaha ponižovať resp povyšovať sa. Lebo tak to nie je. Спокойной ночи всем 🌗

Tu začni písať odpoveď...

Odošli