Hľadáme nezvestnú Majku Guráňovú. Pomôžte!

adrioska
22. okt 2008

Ahojte, toto mi dnes prišlo mailom, tak som myslela, že to vložím aj sem, snáď to pomôže:

poslite to prosim vsetkym svojim znamym ak mozete...dik Dana Sawicka, rod. Bendova

Majka sa stratila vo stvrtok 9. 10 .2008 medzi 11- tou a 12- tou hod. Bola
na prednaskach, mala 3 hodiny a po prednaskach isla robit jednu zmluvu
klientovi. Zarabala si popri skole v jednej financnej spolocnosti kde
poskytuju rychle pozicky.

Spoluziakovi povedala kam ide, ale on nevedel ku komu. Od vtedy ma vypnuty
mobil a nevieme o nej nic.

Studuje na KU v Ružomberku 5. rocnik, ma priatela a byva s nim, ale ani jemu
sa neozvala. Dakujem za celu moju rodinu, sme zufali a v koncoch. Pomozte
nam najst nase slniecko.
Iveta Guranova, matka Majky Guranovej

O hladani a najma za ucelom s oboznamenim co najviac ludi s fotografiou
Majky Guranovej sme vytvoril skupinu vysokoskolakov a absolventov z celeho
Slovenska (Treti den nas je vyse 100) a webstranku www.hladame.estranky.sk
Prosim posli-te dalej ludom, ktorym veris(te), ze ich nebudes(te) obtazovat

Maria C.

erikasadek
22. okt 2008

tak dufajme ze sa coskoro najde ziva a zdrava....

zuzidr
22. okt 2008

verím že sa dievča nájde,hoci mne dnes prišiel mail v takomto znení že dna 9.10 sa v pezinku stala dopravná nehoda a hladá sa človek,ktorý nehodu spôsobil,a tiež tam bolo aby som poslala všetkým a tým pomohla,tak si myslím že je to reťazovka,ten istý dátum,tiež tam bol odkaz na nejakú web stránku,uplne ten istý štýl 😠 😠 😠 😠 😠

nechápem ako niekto môže vymysleiť mail na nešťastie druhého....všetko je o peniazoch 😠 😖

bibula
22. okt 2008

😖 foto vzdy pomoze - ...... 😔

adrioska
autor
22. okt 2008

mozno je to retazovka...ja uz sama neviem...vyznelo to tak realne... 😔
ine retazovky typu "neotvaraj mail s nazvom bla bla bla, lebo je v nom virus", tak take neposielam... 😖
verim, ze sa dievca najde, je sympaticka na tej fotke, je mi luto jej rodiny aj priatela... 😔

asitka
22. okt 2008

toto nie je reťazovka...bolo to aj vo večerných správach...aj rodičia tam prosili o pomoc...aj jej bratia....ona je z likavky pri ružomberku,,,, 😕

sue
22. okt 2008

Majka je naozaj nezvestná. Pochádzam z Ružomberka a naša známa je jej kolegyňa - Majka totiž pracovala v Provident Financial sem tam... ☹

misicka455
22. okt 2008

Tak snad se najde.

asitka
22. okt 2008

sue...mne to utkvelo v pamäti...preto, že som tiež ružomberčanka...rodená.... 😕

sue
22. okt 2008

Mne to mamina volala ešte v sobotu - ona je myslim nezvestna od piatku poobedia 😔 problem je aj v tom, ze mala pri sebe peniaze 😔

asitka
22. okt 2008

to už neviem...ale myslím, že s ňou posledný hovoril, ten jej priateľ a nie spolužiak...aspoň čo som v správach postrehla...ale to je jedno...je to aj tak hrozné...mladá pekná baba...a zrazu jej niet...keby aspoň rodina mala dáke info...že čaute...idem preč...ale toto...?? úplna bezmocnosť....nikdy nič podobné nechcem zažiť...a úprimne mi je ľúto celej rodiny...snáď sa čím skôr nájde...živá...a hádam aj bez ujmy na zdraví.... 😒

horty
22. okt 2008

hoax 🙂

asitka
22. okt 2008

horty...jasnééé...a jej rodičia...a príbuzní sa v hlavnom vysielacom čase...v hlavných správach snažili o pár minút slávy...tým, že vyhlásia vlastnú dcéru za nezvestnúúúú..... 😝

sue
22. okt 2008

Horty, hoax to 100% nie je...bohužiaľ ☹
Asitka, tam je problem ajs tym Providentom - vlani totiz zmizla podobne rovnako mlada zamestnankyna Providentu za velmi podobnych okolnosti 😔

asitka
22. okt 2008

sue...veď je to hrozné....a nechcem si ani predstaviť...ako kadejako to môže s tou mladou slečnou dopadnúť.... 😕

sue
22. okt 2008

Asitka, mamina mi to hovorila so slzami v ociach - bolo to ked bola nieco viac ako 27 hodin nezvestna ☹ osobne som ju nepoznala, ale vraj bola naozaj taka ako ju opisovali v TV, ziadny barovy typ a tak... popri studiu si zarabala a zrazu zmizla. Ak poznas RK, tak poobede ju zachytila este verejna kamera pri Centrume...

asitka
22. okt 2008

šak som písala, že som rodená ružomberčanka...do osemnástky som tam bývala...nuž...nech sa čím skôr nájde.... 😨

katkaajurko
22. okt 2008

Je to sila, dufam,ze sa najde ziva a zdrava 😔

Sue - to fakt uz jedna takto zmizla? to kde sme - na divokom zapade 😨 😨

bibinka
2. nov 2008

ahojte, viete niekto niečo nové o Majke?

asitka
2. nov 2008

cez týždeň dávali dva krát v správach na jojke...že zatiaľ nič nové...a tuším, že ju nejaká pani videla v ba...ako nastupovala do auta...ale mne to prišlo také vymyslené...veď ked hovorili...aká to bola dievčina...pochybujem, že by vyviedla to,že by len tak sama od seba odišla...a neozvala sa.....

bibinka
2. nov 2008

asitka-to som zachytila .mm robil kedysi vyšetrovateľa na krimi a vravel, že to dievča nemá ani jeden predpoklad, žeby ukradla peniaze a odišla do zahraničia-usporiadaný život, škola pred dokončením, ukážkové vzťahy a partner, nič z toho nenasvedčuje niečomu takému, že vraj skôr tá horšia varianta, že sa potom niekde nájde..... ☹ ☹ .ale je to hrozné, že sa také prípady stávajú v našej blízkosti☹(

tomino272
10. nov 2008

"Dobrych ludi ubuda" Nemozem ani uverit to co sa stalo Majka nezvestna. Zo dna na den takato tazka informacia,nadherne dievca plne energie, krasneho usmevu, poznam sa s Majkou asi tak 3.5 roka a verim, ze je na zive a ze sa skoro najde!!! kamarat (Tomas (24) z Ruzomberka)

anjelinka
10. nov 2008

Akurat som manzelovi hovorila, teda pytala som sa, ci nieco nove nevie, viac sleduje dianie okolo, ale vraj nic noveho. Ze minuly tyzden to bolo v spravach, ze nic noveho v tomto pripade, je to strasne, take krasne mlade dievca 😔 😔
Prajem rodine vela sil a dufam, ze to dopadne dobre...

katkaajurko
10. nov 2008

je to hrozne - takto bez stopy..ale snad vysetrovatelia vedia ako konat..ved ta firma pre ktoru pracovala musela vediet kam nesie peniaze...a komu... vysetrovatelia vedia co preverit... dufam,ze sa najde..zdrava 😔

asitka
10. nov 2008

bibinka...ved to.... necchcem si ani predstaviť pocity rodičov.... ☹

katkaajurko...hm...snáď...ale furt vravia...že nikto nič nevie....

asitka
10. nov 2008

a ináč s 50tisíckami sa neuteká...keby mala 50milonov...nepoviem... 😒

jarka007
11. nov 2008

Ked som si otvorila stranku http://www.minv.sk/?patranie_nezvestni este tam po nej nie je patranie. Ale kolko mladych ludi je nezvestnych . Strasne.
Dufam, ze sa najde zdrava a ziva.

titkovamiriam
11. nov 2008

A co je horsie ani sa nenajdu-ako ti rodicia toho chlapca coho hladali tolke roky a nakoniec ho nasli niekde mrtveho, ☹ strasne,neviem si predstavit zeby sa nieco stalo detom-odidu do skoly a nepridu ☹

lucinkaaa
11. nov 2008

titkovamiriam nasli ho na kopci Urpin, medzi stromami, denne tadial chodia ludia, aj jeho rodicia ho tam hladali a predsa nenasli, hladat v lese to je ako hladat ihlu v kope sena a najhorsie ked vobec nevies, ze by si mala hladat prave tam... ☹

lucinkaaa
11. nov 2008

pevne dufam, ze toto nebude Majkin pripad