Hľadáme nezvestnú Majku Guráňovú. Pomôžte!

adrioska
22. okt 2008

Ahojte, toto mi dnes prišlo mailom, tak som myslela, že to vložím aj sem, snáď to pomôže:

poslite to prosim vsetkym svojim znamym ak mozete...dik Dana Sawicka, rod. Bendova

Majka sa stratila vo stvrtok 9. 10 .2008 medzi 11- tou a 12- tou hod. Bola
na prednaskach, mala 3 hodiny a po prednaskach isla robit jednu zmluvu
klientovi. Zarabala si popri skole v jednej financnej spolocnosti kde
poskytuju rychle pozicky.

Spoluziakovi povedala kam ide, ale on nevedel ku komu. Od vtedy ma vypnuty
mobil a nevieme o nej nic.

Studuje na KU v Ružomberku 5. rocnik, ma priatela a byva s nim, ale ani jemu
sa neozvala. Dakujem za celu moju rodinu, sme zufali a v koncoch. Pomozte
nam najst nase slniecko.
Iveta Guranova, matka Majky Guranovej

O hladani a najma za ucelom s oboznamenim co najviac ludi s fotografiou
Majky Guranovej sme vytvoril skupinu vysokoskolakov a absolventov z celeho
Slovenska (Treti den nas je vyse 100) a webstranku www.hladame.estranky.sk
Prosim posli-te dalej ludom, ktorym veris(te), ze ich nebudes(te) obtazovat

Maria C.

elise
3. dec 2008

a neviete aká to bola finančná spoločnosť? ved ked dajú agentke peniaze tak vedia pre koho ved to mali nahlásiť polícii aj oni aj s údajmi klienta 😠

halienka
3. dec 2008

Veď asi preto ho už aj majú. Asi ho dlho nehladali. Len kým nemali telo, ťažko mohli vôbec niekoho obviniť z vraždy keď nikto nevedel, či sa vražda ozaj stala. Ale tiež si myslím, že je to trúfalosť takto posielať také peniaze po niekom, to by sa isto malo robiť iným spôsobom.

elise
3. dec 2008

halienka veď to čo potom by bolo keby si vypýtal 300 tisíc to by tiež tú dievčinu poslali? 😠 😠

darina77
3. dec 2008

najlepšie bankovým prevodom. Ale zoberte si aj také poštárky s dôchodkami, na bycikli niekde medzi dedinami.
Zdá sa mi že to bol provident. Niekde sa to spomínalo.
Možno to bol nejaký narkoman čo si už predrogoval mozog. Ked som to čítala ako ju spútal a dal jej igelitku na hlavu, fuj mráz mi prebehol po chrbte. Chúďa dievča čo muselo prežívať. Keby bol len trošku normálny tak ju okradne ale nezabije.

zuzidr
3. dec 2008

a to akože hned na prvé stretnutie ide s peniazmi?poochybujem 😖 ,a takýmto ludom dajú pôžičku...teda provident dá pôžičku hocikomu len nech sa potom sláca.....

ved na prvom stretnutí musela vidieť čo je to za človeka,prečo chudiatko nepožiadala niekoho nech ide s nou??? 😅 😒

doživotie takým treba....

lucinkaaa
3. dec 2008

ved ked zmizla tak som niekde citala, ze vraj sa zdoverila kamoske, ze ma takeho klienta, co si pozicava len preto, ze ona mu tie peniaze donesie, ze mu proste slo len o nu. ale ktovie ako to bolo. vraj tam bolo take nepisane pravidlo, ze ona musi vyhoviet klientovi, aby bol spokojny a co ked si klient vyzadoval aby mu tie peniaze doniesla osobne?

roasha
3. dec 2008

ved hej,dozivotie,a potom ho svinu chovat z daní. 🙄
v takychto pripadoch -ja som za trest smrti. 🙄

elise
3. dec 2008

ja by som dala väzňom nech si pobyt vo väzení odpracujú a štát aby to nič nestálo ved si tam žijú ako v najlepšom hotely (boli sme na praxi len som zírala že tak dobre sa nemám ani ja 😠 )

roasha
3. dec 2008

ved prave,si zoberte vaznov-ked ich clovek vidi v telke....nudia sa tam,vymakani ako kulturisti s cvicenia... 😝 🙄

zuzidr
3. dec 2008

za peniaze človek urobí aj nemožne 😠 😠 terazt nemyslím ju,ale tú spoločnosť,a kedže všetky dobre vieme že zamestnávateľovi resp.nadriadenému musíme vyhovieť,tak to potom aj tak vyzerá 😠 😠 😠

abetka
3. dec 2008

nech si to odmakaju v nejakej bani a zradlo nech si davaju kupovat z toho co zarobia a ked nebudu mat , tak nech zdochnu s prepacenim 😠 😠 😠 😠 😠
Chuda Majka a jej rodicia. Je mi +ich strasne luto, vlastne vsetkych , co sa im nieco podobne stalo

kocurik16
3. dec 2008

teraz hlásila jojka,že našli jej mrtvolu.

majcik
3. dec 2008

Uz aj na Markize to davali ... uff

etuska
3. dec 2008

☹ ☹ ☹ 😠

martina7905
3. dec 2008

boze chuda zena aka pekna mlada a uz je mrtva

lekno
3. dec 2008

Fuj, takých ľudí len rezať a soliť!!! 😔

norik1
3. dec 2008

Ješkove oči....vôbec im tieto Vianoce nazvidím....budú asi najsmutnejšie v živote ☹

lienka55
3. dec 2008

Dnes som sa to prave dozvedela,ze nasli Majku mrtvu,to je hrozne,je mi strasne luto jej rodicov.

dannynka
3. dec 2008

elise-na tu tragediu v poli sa pametam este dodnes kedze aj ja som s Tn a to dievca bolo dcerou mojej ucitelky,ktora este 2-mesiace po jej smrti piekla kolace na ich svadbu 😢 😔 😔 😔 😔 😔

rodine majky prajem uprimnu sustrast,boze ked si predstavim ze mala tolko rokov ako aj ja a cely zivot pred sebou 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔

asitka
3. dec 2008

fúúúúúú...to je hroznééé... 😒 tieto vianoce budú u nich veľmi smutné....mladá baba...život pred sebou...strašné.... 😒 😕 😢

petka_s
3. dec 2008

ano?nasli ju?a kde preboha?to je hrozne!

petka_s
3. dec 2008

u nas sa pred dvomi dnami stratil ujo starsi,ten isiel pre vianocny stromcek do hory,a stale ho hladaju,aj vrtulniky a kopec vojakov,policajtov aj ludia..je to hrozne take nieco..si to neviem predstavit,len tak odist a uz sa nevratit :(

hiha
3. dec 2008

😢 😢 😢 😢 ,je to hrozné,fakt som dúfala,že ju len niekde väznia 😔

anjelinka
3. dec 2008

No, neverila som, ze to skonci takto najhorsie, ako mohlo. Stale som dufala, ze ju najdu. Ked mi prisli emaily od ludi, co pisali jej rodicia, tak som to preposielala dalej, verila som, ze ju najdu.

Uprimnu sustrast 😔 😔 😔 😔 😔 😢

denisocka
3. dec 2008

☹ uprimnu sustrasť ☹ a vela síl

majcik
3. dec 2008

Aj tu sa o tom pise ... pre silne zaludky aj video, ja som nemala odvahu si to pozriet

http://www.aktuality.sk/krimi/domace/video-nezv...

bzuco
4. dec 2008

bola to spoločnosť profi real ...alebo tak nejako

bzuco
4. dec 2008

opravujem...Provident Financial

denisocka
4. dec 2008

bzuco
4. dec 2008

povráva sa, že tá spoločnosť od báb, čo tam robili vyžadovala, aby boli k zákazníkom milé...to znamená..porozprávať sa, vypiť nejaký alkohol...len aby si čo najviac požičiavali....a toho chalana vraj poznala....vraj bol v dlhoch, lebo nesplatil posledné 2 splátky a ona mu dalšie peniaze vraj nechcela dať, tak to vyriešil tak, ako to vyriešil ☹ ...ale či je to pravda, ....