Hľadáme nezvestnú Majku Guráňovú. Pomôžte!

adrioska
22. okt 2008

Ahojte, toto mi dnes prišlo mailom, tak som myslela, že to vložím aj sem, snáď to pomôže:

poslite to prosim vsetkym svojim znamym ak mozete...dik Dana Sawicka, rod. Bendova

Majka sa stratila vo stvrtok 9. 10 .2008 medzi 11- tou a 12- tou hod. Bola
na prednaskach, mala 3 hodiny a po prednaskach isla robit jednu zmluvu
klientovi. Zarabala si popri skole v jednej financnej spolocnosti kde
poskytuju rychle pozicky.

Spoluziakovi povedala kam ide, ale on nevedel ku komu. Od vtedy ma vypnuty
mobil a nevieme o nej nic.

Studuje na KU v Ružomberku 5. rocnik, ma priatela a byva s nim, ale ani jemu
sa neozvala. Dakujem za celu moju rodinu, sme zufali a v koncoch. Pomozte
nam najst nase slniecko.
Iveta Guranova, matka Majky Guranovej

O hladani a najma za ucelom s oboznamenim co najviac ludi s fotografiou
Majky Guranovej sme vytvoril skupinu vysokoskolakov a absolventov z celeho
Slovenska (Treti den nas je vyse 100) a webstranku www.hladame.estranky.sk
Prosim posli-te dalej ludom, ktorym veris(te), ze ich nebudes(te) obtazovat

Maria C.

roasha
4. dec 2008

dievcata,najstrasnejsie na tom je,ze moze dostat 20-25r,teor.ho mozu pustit aj skor/v tomto state coraz moznejsie/...a potom trasme sa.... 😔

pacna
4. dec 2008

hnusny vrah koli peniazom FUJ ani nejdem pisat čo by som chcela lebo by to zmazali 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

je mi Majki luto krasna mlada žena 😢 😢

kocurik16
4. dec 2008

pri našej spravodlivosti je možné aj to že nejaký právnik z neho urobí cvoka a nič sa mu nestane.
ráno mi napadlo,že nedávno hľadali nejakú pani čo sa stratila voľakde pri mori,neviete niečo aj o nej?
Rodine Majky prajem úprimnú sústrasť a veľmi mnoho síl aby sa cez túto obrovskú stratu prežili.
je to hrozná predstava,že vychováš dieťa a ked je pripravené do sveta príde nejaký cvok a zničí všetky sny a mladý život.Mali by mu dať smtť za smrť.

dadulik
4. dec 2008

😔

jabber
4. dec 2008

Teda to je fakt strašný ☹ kvůli podělaným 50 tisícům zmařený život 😔 (v podstatě oba dva)

Jestli je to ale pravda s tou společností, jak píše slnieckova a bzuco, tak to taky vyžaduje mít na takovou práci žaludek 😕 mě by tam viděli přesně jednou 🤐

darina77
4. dec 2008

Dostane možno najviac 25 rokov za dobré správanie mu polovicu odpustia, z väzenia vyjde v najlepších rokoch medzi tridsiatkou a štyridsiatkou, samozrejme bez peňazí. No máme sa načo tešiť.

denisocka
4. dec 2008

tak som vypatrala na tu scvinu NICK na www.pokec.sk - DIUASPIRIT 😠

slnieckova
4. dec 2008

denisocka a to sa ti ako podarilo? 😕

denisocka
4. dec 2008

jednoducho,napísala som do RUZOBERKA aky ma nick majkyn vrah , samozrejme na mna kukali že kto to vlastne bol,tak som hodila link vyššie s jeho fotkou a hned som malal nick,dokonca tam chalani pisali že chodil niekde do baru 33 a mrhal tými peniazmy v čase,kým ho hladali ☹ , tam su ty chalani čo ho poznali z toho dosť v šoku

emamamamu
4. dec 2008

uf, to je neskutecne...
docela me zarazi, ze verejne ukazujou video jeji mrtvoly a taky jsem se docela lekla jeho obliceje..u nas schovavaji kazdeho somraka pod kostickama, aby mu nahodou nekdo neublizil..doufam, ze ho lidi ukamenujou nez stihne uslyset svuj ortel...

denisocka
4. dec 2008

mne praveže až pichlo pri srdci,ked som zbadala jeho xicht ,vobec nevizera ako delikvent.le ako nejaky obyčajny chalan z ulice - a o to viac je to hrozne,lebo v dnešnej dobe može takto prepnuť pre peniaze vela ludom 😖

zuzana76
4. dec 2008

strasne je to

inak teraz ma napadlo, ze tusim este ani ten chlap nesedi, co zabil v Nitre toho maleho chlapceka 3.1. 2008 Jakubka Sedlaka a jeho mamicku, jakubko zomrel, mamicka sa z toho dostala, bol to nejaky ruzombercan tusim tiez, ale cudzinec, mal pozicane auto, Myslim, ze tato kauza uz tiez zapadla prachom a nikto si uz na nich nespomenie a takto nejako moze skoncit aj toto 😠 . Ja este stale myslim na rodicov toho chlapceka, ta zena ma 32 rokov, ich prve dieta, mozno druhe ani mat nebudu. Vzdy sa mi chce strasne plakat a tomu miestu kde ich zabil sa vyhybam zdaleka, je to nebezpecny usek, ale vodici tam jazdia ako o zivot a tento bol este aj arogantny

miskinadamko
4. dec 2008

baby prajem uprimnu sustrast??? 😕 , vy im to prajete? hovori sa vyjadrujem uprimnu sustrast a nie prajem 🤐 ,
je to hrozne a najhorsie je ze taketo veci sa deju nq celom svete kazdy den, kazdu minutu 😒 , akurat vcera som pozerala na zone reality alebo neviem kde presne ze vlastny manzel zabil svoju manzelku, mal s nou 18 mesacnu dceru a aby ju nemohli identifikovat tak jej vytrhal vsetky zuby, aj kozu z tvare atd, dostal za to len nejakých 20rokov a to dievcatko vychovava jeho mama!

slnieckova
4. dec 2008

http://noviny.joj.sk/z-domova-zilinsky-kraj/3-1...

nechutna Jojka, nechutni novinari, nechutne video...

no comment

erikas
4. dec 2008

hrozné ☹ keby takéto niečo spravil môj syn tak ma to zabije....pre pár korún zobrať život krásnej mladej žene,teda to je jedno či mladej siahnuť hocikomu na život je nepochopiteľné,neodpustiteľné.....hrozné 😖

lucinkaaa
4. dec 2008

pride mi uplne sialene, ze ten clovek si normalne fungoval, normalne chodil chatovat na pokec, vytvaral si tam virtualne priatelstva s dalsimi mladymi naivnymi dievcatkami a pritom dokaze jedno rovnako mlade dievca zabit pre 50.000 Sk... moje dieta bude mat tusim zakaz navstevovat akekolvek chaty...

sue
4. dec 2008

Paneboze baby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

julia225
4. dec 2008

majka ma zajtra pohreb ☹
uprimnu sustrast rodine... 😔

jasumat
4. dec 2008

uprimnú sústrasť celej rodine a na zajtra strašne veľa síl, budú ich potrebovať

pacna
4. dec 2008

no hnus že sa tym ešte chvalil sopliak akysi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ja mam tak blby večer že by som mu to raz-dva vytmavila a radaaaaaaaaaaaa 😠

darina77
12. máj 2009

Čítali ste v novom čase?, dostal 20 rokov. A že vraj spoluväzňovi hovoril ako veľmi plakala a prosila ho o život, a on sa len rehotal na tom. A údajne mal v pláne zabiť ešte zopár dievčat. Strašné, ked ho pustia, bude ešte stále mladý a môže kludne zabíjať ďalej.

vejinka
12. máj 2009

bestia to nieje clovek! mal dostat dozivotie niekde velmi daleko najlepsie na sibir!

tilly
12. máj 2009

strašnééé, tiež som čakala, že dostane viac. 20 rokov je hrozne mááálo, čo urobí, keď vylezie? zabije ďalšiu mladú kočku ☹

mirka414
12. máj 2009

do bane snim a zeleznu gulu na nohu a makat cely den len o vode a chlebe...

norik1
12. máj 2009

no, ja by som aj tvrdsi trest dala.... 😔

mirka414 bez toho chleba, voda mu postaci na par dni 😝

anta
12. máj 2009

To je teda hrozný, další mladý život zbytečně zmařený kvůli penězům 😔 Tomu hajzlíkovi bych dala doživotí a pokud jí ještě zneužil, tak bych mu ho zaživa uřízla parchantovi 😠Chudák holka musela dost trpět 😢 upřímnou soustrast jejím rodičům posílám 😔 Krásná holka to byla, fakt kočka......

jasumat
12. máj 2009

Pokiaľ sa nemýlim, tak som nikde nečítala, že bol odsúdený bez možnosti podmienečného prepustenia- takže kľudne nemusí sedieť 20 rokov, ale za dobré správanie mu ešte pár rôčkov milostivo odpustia 😠

malena
14. máj 2009

V našom úžasnom sociálnom štáte sú nechutné smiešne tresty a malo by s tým niečo robiť !!!!!!!!! Ja som jeden čas písala na ministerstvo spravodlivosti, bolo po tom, čo ten slovenský pedofil zabil toho 9-ročného chlapčeka v Čechách. Vina bola na slovenskej strane, lebo nechala na slobode tohto nebezpečného človeka, ktorý mal nariadenú liečbu /kauza neexistujúceho detenčného ústavu pre sexuálnych devientov/, ktorú ignoroval a kompetentní nič nerobil a nechali ho na slobode.
Jednoducho sa s tým musí niečo robiť!!!
Dievčatá, píšte aj VY !!! Chodte na stránky min. spravodlivosti- kontakt...Prečo štát chráni zločincov čo znásilnujú a vraždia ??? Dostávajú smiešne nízke tresty, alebo sa dostanú na slobodu nedopatrením - úradnou chybou. To je strašné.
Neviem kto tvorí tieto zákony,....napadlo ma založiť nejaké občianske združenie, ktoré by bojovalo proti týmto trestom. Napr. v Brítánie sú oveľa tvrdšie tresty. Poznala som jedného Čecha v Londýne, ktorého /po mojom odchode/ odsúdili na doživotie za znásilnenie. U nás by dostal 2 roky, alebo podmienku. Hnus, je mi niekedy zle z nášho súdnictva. Musí sa s tým niečo urobiť !!!