Hľadáme nezvestnú Majku Guráňovú. Pomôžte!

adrioska
22. okt 2008

Ahojte, toto mi dnes prišlo mailom, tak som myslela, že to vložím aj sem, snáď to pomôže:

poslite to prosim vsetkym svojim znamym ak mozete...dik Dana Sawicka, rod. Bendova

Majka sa stratila vo stvrtok 9. 10 .2008 medzi 11- tou a 12- tou hod. Bola
na prednaskach, mala 3 hodiny a po prednaskach isla robit jednu zmluvu
klientovi. Zarabala si popri skole v jednej financnej spolocnosti kde
poskytuju rychle pozicky.

Spoluziakovi povedala kam ide, ale on nevedel ku komu. Od vtedy ma vypnuty
mobil a nevieme o nej nic.

Studuje na KU v Ružomberku 5. rocnik, ma priatela a byva s nim, ale ani jemu
sa neozvala. Dakujem za celu moju rodinu, sme zufali a v koncoch. Pomozte
nam najst nase slniecko.
Iveta Guranova, matka Majky Guranovej

O hladani a najma za ucelom s oboznamenim co najviac ludi s fotografiou
Majky Guranovej sme vytvoril skupinu vysokoskolakov a absolventov z celeho
Slovenska (Treti den nas je vyse 100) a webstranku www.hladame.estranky.sk
Prosim posli-te dalej ludom, ktorym veris(te), ze ich nebudes(te) obtazovat

Maria C.

titkovamiriam
11. nov 2008

DUFAJME

denisocka
11. nov 2008

😔 nepoznám Majku,ale dufam že sa nájde 😔

lucinkaaa
2. dec 2008
roasha
2. dec 2008

😔 😔 😔

majcik
2. dec 2008

AJ mne je to luto, take sympaticke dievca

halienka
2. dec 2008

Jéžinko, nechcem ani domyslieť ☹ moc ma to mrzí ☹

monca301
2. dec 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢

titkovamiriam
3. dec 2008

strasne ☹

livi
3. dec 2008

http://krimi.cas.sk/clanok/97715/nezvestnu-majk...
teraz som to dočítala 😢 😢 😢

emilyz
3. dec 2008

hrozne... lutujem tych rodicov

halienka
3. dec 2008

Ach bože, ja by som takému sviniarovi krájala toho vtáka po milimetrových pásikoch, každý deň milimeter, nech trpí ako pes 😠 sorry za výrazy, keď sa vžijem do pocitov tej rodiny ☹ celý život mala pred sebou 😔 dúfam, že toho sviniara dolapia a dostane doživotie 😠

slnieckova
3. dec 2008

no to su tie financne spolocnosti.... kde zamestnanec musi urobit aj nemozne pre ziskanie podpisu od klienta....

halienka nemaj strach... nechytia ho a ak ano, dostane par rokov... lebo u nas je to tak... za kradez 20 rokov, za vrazdu 7....

titkovamiriam
3. dec 2008

presne ako pises ved staci pozerat spravy- ☹

halienka
3. dec 2008

To je pravda, s tými trestmi by sa malo čosi robiť, tiež poznám prípad, za znásilnenie dostal 2 roky, po roku ho pustili na podmienku. A môžme sa všetky ďalej triasť, kto bude ďalšia obeť 😒

biela
3. dec 2008

slnieckova, neviem ako to s tým súvisí, že robila vo finančnej spoločnosti 😉 spravil to nejaký jej klient?
každopádne je to strašné, bola veľmi sympatická, spolucítim s celou jej rodinou.

lucinkaaa
3. dec 2008

a ten jej otec ako plakal, ked zmizla, chudacisko ako sa musia asi citit teraz ked sa to hrozne potvrdilo?

slnieckova
3. dec 2008

biela ako to suvisi? Mozno tak, ze v televizii jej kamaratka rozpravala ako ju ta spolocnost nutila chodit domov ku klientom, byt k nim mila a vyhoviet im "takmer vo vsetkom".... 😉

neboj sa, z vlastnej hlavy to nemam.... to len aby som sa vyhla utokom financnych poradcov na tejto stranke....

elise
3. dec 2008

je to hrozné 😢
pred pár rokmi (1998 v lete) zavraždili moju spolužiačku z výšky v kukuričnom poli išla bicyklom do práce do trenčína mala týždeň pred svadbou. vtedyju brutálne znásilnili domlátili a uškrtili oceľovým drotom, kriminalista čo bol u mňa (mala moju adresu a telefon v zápisníku) povedal že tak nai zrazený pes neskončí ako skončila ona. pritom to bolo skromné dievča niako neprovokovala a čo bolo najhoršie bola v druhom mesiaci tehotenstva ☹ je to strašné ked takto skončí mladé dievča čo ma život pred sebou ☹

bibinka
3. dec 2008

bože, to je strašné, kvôli sprostým 50tis. vyhasne život. tomu debilovi by som dala najmenej 25r v samotke, nech mu z toho hrabne a každú sekundu by som mu púšťala video s Majkinou podobizňou, hnus je to fialový.
Rodičia vychovajú a vypiplajú dieťa a potom im ho nejaký do frasa ani neviem prísť na meno... zabijú, smutné veľmi ☹ ☹ ☹

halienka
3. dec 2008

Elise, hrúza! A chytili tých sviniarov? Nevieš?

elise
3. dec 2008

halienka neviem ako to dopadlo ale vraj aj jej budúceho muža podozierali ale ked som sa bola pýtať na polícii tak mi nič nepovedali a ledúfam že tú beštiu chytili a chytia aj túto žo zabil majku 😠 😠 😠

olajcova
3. dec 2008

Prečo vrahovia ktorý zastrelia ženu s dieťaťom v Moste pri Bratislave sa dostanú pre procesné chyby von z väzenia?
A žena ktorá opusti svoje dieťa dostaáva hneď 6 rokov natvrdo.?
Alebo žena ktorá v sebaobrane zabije manžela ktorý ju roky týral dostane 10 rokov? A tieto kauzy sa vyrieša behom pol roka.
A ostatné ozajstné vraždy sa ťahajú roky.
Chúďa Majka je to hrozné.

halienka
3. dec 2008

No čo to je za človeka, s toho už slušný človek nikdy nebude, keď už v 20. rokoch dokáže vraždiť za 50 tisíc. Tomu by som dala kludne doživotie, taký sa nemá čo pohybovať medzi slušnými ľuďmi. 😒

elise
3. dec 2008

doživotie v cele meter x 2 bez okien a v reťazoch 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a vytetovať na čelo "vrah" 😠 😠 😠

halienka
3. dec 2008

Presne tak Elise 😠

majcik
3. dec 2008

Hrozne ... to nie je clovek, ktory dokaze takto zabit druheho ... hrozne ☹

darina77
3. dec 2008

asi to bol klient, keď prišla k nemu do bytu a on ako klient vedel, že má pri sebe peniaze. Tie pôžičky by sa mali riešiť bankovým prevodom, skoro každý má už bežný účet.
Je to strašné preňho jej život nemal žiadnu cenu, veď ju mohol len okradnúť nemusel ju zabiť. Možno sú to silné slová ale keby toto niekto urobil mojej dcére tak by bol v bezpečí len dovtedy kým je v base.

mirka414
3. dec 2008

obvinili 2o rocneho mladika... co je to za zviera..boze chudiatka rodicia prajem im uprimnu sustrast ☹ ☹

jasumat
3. dec 2008

Na markizáckej stránke som čítala, že to bol jej klient, potreboval splatiť nejaký dlh,pozval ju k rodičom do bytu a rozmýšľal, ako tie peniaze od nej získať. Rzhodol sa pre násilie.
Inak nechápem, ako v dnešnej modernej dobe internetu... pošlú 24 ročnú peknú babu ku "klientov" aby mu odniesla peniaze, čo si od nich požičal.
To vrhá zlé svetlo aj na tú spoločnosť!