Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

margaretka11
27. apr 2009

no práve Vesi, človek si to tu pekne užíva a potom je to aj ľúto lebo času je málo. Jeden keď príde z roboty domov tak je rád, že je rád 😝

Bianca ani nevrav, ma naštvali. Mal by ich niekto riadne vyprášiť 😉

bianca
autor
27. apr 2009

kto je Halak??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

gerena
27. apr 2009

Tréner Ján Filc avizoval už po súboji proti Bielorusku zmeny v zložení formácií, ale tie sa vzhľadom na zameranie tréningu a počet hráčov nedali odhadnúť. Zatiaľ nie je jasné ani to, kto sa proti favoritovi A-skupiny Kanade postaví do bránky. S veľkou pravdepodobnosťou to však bude jeden z dvojice Rastislav Staňa - Jaroslav Halák, tretiemu do partie Jánovi Lašákovi pripadne s najväčšou pravdepodobnosťou pozícia tímovej trojky. „Chalani sa o tom, kto pôjde do bránky, dozvedia deň pred zápasom. V nedeľu zachytal Rasťo dobre a potvrdil oprávnenosť jeho nasadenia. Škoda, že nám nevyšli samostatné nájazdy, ale tie sú vždy najmä o šťastí. Máme tu troch vyrovnaných gólmanov. Oni si svoje odchytajú, ale hráči v poli musia dať aspoň o jeden gól viac,“ vrátil sa ešte k nedeľnému duelu R. Jurčenko.

margi, mohli by ich vyprasit nasi 😀 😀 ale vacsi vtip bol keby to boli madari 😀 😀 😀

margaretka11
27. apr 2009

Bianca, napr. tu máš o ňom čo to popísané 😉 :

http://sk.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Halák

gerena
27. apr 2009

a este kdesi som citala ze by to mal byt Halak, len neviem najst kde 😠

margaretka11
27. apr 2009

Gerena radšej naši 😉 😉

krasuliak
27. apr 2009

SLOVENSKOOOOOOOOOOOOO SLOVENSKOOOOOOOOOOOOO HEEEEEEEEEEEJA HEEEEEEEEEEEEEJA HEEEEEEEEJA SLOVENSKOOOOOOOOOOOOO 😎 😎 😎 😎

DAJTE IM GOOLA SLOVAAAAAAACI DAAAAAAJTEE IIIIIM GOOOOOLA SLOVAAAAAACI DAJTEEE IM GOOOOOOOLA

TOTO STEEE TU ESTE NEMALI TOTO STEEE TU ESTE NEMALI TOTO STEEE TU ESTE NEMALI

KTO NESKAAAAACE NENI SLOVAAAAA HOP a HOP KTO NESKAAAAACE NENI SLOVAAAAA HOP a HOP KTO NESKAAAAACE NENI SLOVAAAAA HOP a HOP 😀 😀 😀 😀

S_L_O_V_E_N_S_K_O_ÓO_ÓO_ÓO_ÓO_ÓO_ÓO_ÓO_ÓO_ÓO_ÓO_ÓO_Ó

krasuliak
27. apr 2009

priprava na zajtrajsok 😉 😉

margaretka11
27. apr 2009

Krasuliak pekne, len tak ďalej 😀 . Hlavne, nech to povzbudzovanie našim pomôže a ja verím, že áno 😉

erikasadek
27. apr 2009

dobre krasukliak ty si nazhaveny.. 😀

baby musim vam nieco povedat prave som pozerala, LE PARISIEN...........

ani jedna jedina spravick anikde v sportovom okienku ze vobec ich team vcera hral.. a prehral, ale nic..

no ako tu mozem v takejto krajine, ja vobec zit.. 😀 bez hokeja..

bianca
autor
27. apr 2009

margi zacina ma udivovat co vsetko je na wikipedii.Asi sa skusim dat vyhladat 😀

krasuliak
27. apr 2009

no kanadania dali madarom 9nu a to znamena ze si budu mysliet ze nam daju tiez! takze nas urcite podcenia a konecne nebudeme v roli favorita ale outsidera a ako chalani tvrdia nebudu mat zviazane nohy a ruky a mozu hrat z pohodou! Na treningu obrancovia dnes trenovali predovsetkym strelbu od modrej lebo jej bolo velmi malo v zapasoch.
Tak som zvedavi. No moj sobny tip remiza alebo nasa vyhra o gol tak 4:3 3:2 😀 😀 😀
SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

a k tomu fandeniu nefandeniu netreba byt slepy a jednoznacne priznat ze nasi mali jednoducho tych superov rozstrielat min. o 3 goly vyhrat a nie prehrat a trapit sa! Ved za to ich ani nemozeme pochvalit! Ved hrali hovno a to je fakt
lenze to neznamena ze nefandime dalej! Aj ked si na nich zanadavame! Co sme ich mali chvalit?? a za co?
ved nic neukazali nic! Budu mat teraz moznost sa predviest!
to len reagujem na tu milu pani co sem pisala neviem uz jej meno 😉

margaretka11
27. apr 2009

Erika to je tak, keď Francúzi v hokeji neurobili dieru do sveta. To by si videla tú zmenu, keby sa stali majstrami. Ale takto?? 😀

Bianca, že by som sa aj ja vyhľadala? To som ešte neskúšala 😀

Krasuliak s tvojimi názormi ohľadne fandenia súhlasím 🙂 . A k tej Kanade, mne by stačila výhra našich aj len 2:1, to je totiž tak sprostý výsledok, že by Kanaďania vyšli totálne na posmech 😀 .

krasuliak
27. apr 2009

margaret ale este sprostejsia by bola 1:0 pre nas a skorovat by mohly 13 SEC PRED KONCOM 😀 😀 😀

erikasadek
27. apr 2009

margaretka, aj keby skoncila na druhopm mieste , tak asi tazko, mozno naky clanok na poslednej strane!!!!

oni su na futbal na rugby a a na atletiku... este tenis a formula 1, inak vsetko bokom....
ale aj tak ved hrali s rusmi... prepana aspon malu poznamku mohli dat..

gerena
27. apr 2009

mne by sa pacilo keby kanada prehrala 1:0 v samostatnych najazdoch 😀 😀

erikasadek
27. apr 2009

no uz nebudem tu smrdiec s francuzsmi vratme sa k nam nestastnikom... teda dufam ze stastnikom na buduce ,

ja neviem ako vy, ale vatsinou s takymito teammi sa trapime, lebo kazia hru, ale ked hrame s dobrymi krajinami, ako rusko tak to je pohlad pre bohov nasa hra , tak podobna takticky teda , skoro.. berte ma s rezervou ,; ale vzdy to bude dobry zapas a nikto nikdy nevie ako moze skoncit...
teda usa, svedi, canada alebo cesi, proste sme svetove spicky a styl hry je tym padom na inej urovni..

asi ma uklincujete.. 😅

margaretka11
27. apr 2009

Krasuliak to teda hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Erika no ktovie, isté je, že Francúzsko žije skôr futbalom 😉 a ani sa nedivím 🙂 . No ale tá ignorácia hokeja si myslím, že nie je na mieste, ich hokejisti si to nezaslúžia. Je to neúcta 😔

krasuliak
27. apr 2009

gerena tak to by bolo pekne hnuse asi aj najhnusnejsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja im to prajem 😀

bianca
autor
27. apr 2009

margi sak poznas ten vtip nie? Ze kedy si uplne v ...?Vtedy ked ta ani google nenajde 😀

erikasadek
27. apr 2009

margaretk apresne nato som aj ja myslela , ze ti chudaci sa musia citit strasne, tak sa snazi aako divi, dostat do skupiny A bez velkej financnej pomoci..a nikto o nich ani nezakopne;.
takze ano ja to beriem ako neuctu...

ziju futbalom , v poslednej dobe , ich futbal je na figu.. 😖 naozaj na figu , odkedy odisiel zidan...
ale to je uz o inom... 😉

margaretka11
27. apr 2009

na chvíľu som sa odmlčala, ukladali sme šelmičky 😉

ger ty si zákeráčka, to sa mi páči 😀

Erika je to neúcta, čo narobíš...Francúzi...iná mentalita 😉

gerena
27. apr 2009

dakujem za poklonu 😀 😀 ja nemozem ale hocikto nech vyhra len nie kanada 😖
jeeee mna nasiel google, ale len na MK pod prezyvkou 😝 😝

gerena
27. apr 2009

a som nijaky hotel 😕 😕

margaretka11
27. apr 2009

fíha sa nezdáš 😀

k.a.t.k.a.
27. apr 2009

ideme cela rodina aj s malou do Svajciarskaaa na hokeeeej 😵 😵 😵 😵 tak uz len zistit s kym budeme hrať cca od piatka do nedele 😵

margaretka11
27. apr 2009

Jéééj Kati to je super 😵 😵 😵 . Naši potrebujú riadnu podporu, tak tam fandi aj za nás 😵 😵 😵

k.a.t.k.a.
27. apr 2009

no len aby som mala cas na to fandenie ked tam budem aj s mojim malym zihadlom 😝 som zvedava ako obsedi 😅

margaretka11
27. apr 2009

Ja dúfam, že sa to maličkej bude páčiť. A možno ťa príjemne prekvapí 😉

emogeon
28. apr 2009

o kolko golov dnes prehrame? ako tipujete ? 😝 😀