Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

capy
28. feb 2010

pokial viem vzdy to bolo tak ze rozhodca nemoze byt z rovnakej krajiny a tymi proti ktorym piska 😠 😠 😠

gerena
28. feb 2010

to co ma byt? zvlastne pravidla 😕

gerena
28. feb 2010

vsetko pre domacich 😠 krasa.......a zase som rozculena 😅
zobrali mi chut pozerat sa na hokej ☹
dobru nocku a pekne sny 🙂

capy
28. feb 2010

a preto kanada vyhrava 2:0 ☹

diddi
28. feb 2010

ja drzim USA....gooool!!!!

capy
28. feb 2010

aj ja 😵 😵 😵 verim ze to este obratia

capy
28. feb 2010

skoda ze prehrali ☹ ☹ ☹

ani3012
1. mar 2010

takže Kanada je víťaz?
Včera na začiatku ukazovali,kto píska a ja ešte mužovi " to je nejaká blbosť...asi dali nejaku zlú tabuľku veď tam bolo tri krát Kanada ...." 😝 FUJ,FUJ,FUJ !

domika007
1. mar 2010

caute baby 😀

konecne mam trosku casu napisat ( a v podstate aj chut 😅 ) ...som dufala, ze USA ich porazi a nist z toho...a o tych rozhodcoch sa radsej nevyjadrujem, som pozerala s otvorenymi ustami, ze co to ma znamenat 😠 ale tak na druhej strane, by s tym americania nesuhlasili keby to nebolo v ramci fair play si myslim 🤐

erikasadek
1. mar 2010

ahojte tiez som to nepochopila, ako mozu byt 3 rozhodcovia canadania;. 😅

al einak som si povedal skoda ze nebol na nasom, lebo , to co sa tam dialo, tak u nas uz by asi boli vsetci vyluceny co bolo na vcerajsoim zapase... 😠
naozaj skoda...
co spravy jeden blby rozhodca.. 😠

som rada z ekanada vyhrala, nakoniec, hrali lepsie a predsa len bol to najvatsci sen celeho naorda zlata medaila na hokeji , to bolo to po com cely narod najviac tuzil.. zasluzili si..

nasich som uz preplakala... 😢

majina.b
1. mar 2010

erika, všetko trva tri dni, u obyčajných lud - fanušikov, ale hokejisti čo na OH hrali, tým to ostane do konca života.

erikasadek
1. mar 2010

no tak tym to nezavidim.. ani nahodou.. ☹

majina.b
1. mar 2010

HLASUJ!!!!

Zapojte sa do hlasovania o najlepsieho olympionika Vancouvru Canucks !! Pali ja zatial na druhom mieste...Poslite mu hlas,za svoje vykony na olympiade si zasluzi,aby predbehol kluboveho spoluhraca Luonga!!

http://canucks.nhl.com/?navid=nav-teamnav-van

margaretka11
23. mar 2010

No hokejistky, našu reprezentáciu si vezme na povel Glen Hanlon, čo nato hovoríte? Pomôže Kanaďan nášmu tímu ku zlatu? 😉

claudee
23. mar 2010

dobrá otázka, margaretka 😉 ja by som povedala, že by to mohol byť dobrý impulz, ale všetko ukáže až čas, a možno MS v máji, ak sa potvrdí, že hokejistov skutočne povedie Hanlon..

margaretka11
23. mar 2010

no ja som zvedavá 😉

domika007
24. mar 2010

caute caute 😀

vidim, ze tema pomaly oziva 😎 no ja som z tej informacie ohladom zmeny trenera zostala trosku v soku, ale tak mozno je to to co nas hokej potrebuje, tak ja verim, ze je to pozitivna zmena 😉
A uz sa tesim na MS , zase to tu bude trosku zit 😲

margaretka11
25. mar 2010

Domika to je jasné, že ožíva, však MS sú už za dverami. Som zvedavá, kto príde na MS a čo dokážu. Chcelo by to majstrovský titul, čo poviete? 🙂

domika007
25. mar 2010

margaretka - ty si fakt vecna optimistka 😀 uz sa fakt tesim, ked pridu MS a bude sa predbiehat v odpovediach 😵 😵

margaretka11
25. mar 2010

ale hej som optimistka, ja to totiž tým našim z celého srdca prajem. Na olympiáde hrali krásne a so srdcom a napriek tomu to nevyšlo, tak keby sa zadarilo na Majstrovstvách, bola by to pre nich útecha 😵

margaretka11
3. apr 2010

takže Bartečko, Demitra a Višňovský na MS neprídu ☹ . Ja síce našim fandím, ale vyzerá to tak, že ak všetci dobrí hokejisti odrieknu účasť na MS tak sa bude opakovať minuločný prúser 😝 . Len s tým rozdielom, že tento rok nám nemôže hroziť vypadnutie do B skupiny, keďže v r. 2011 tu máme Majstrovstvá... Chápem hokejistov, že majú za sebou náročnú sezónu a mnohí ešte stále hrajú, chápem to, ale tento vývoj sa mi nepozdáva 😒

claudee
3. apr 2010

ja som absolútne čakala, že na MS mnohí odrieknu účasť, je to celkom prirodzené, to isté sa deje napríklad aj v Českom tíme, kde je to navyše podmienené aj fiaskom na olympiáde.. takže nemusíme to vidieť až tak čierno, vypadnúť nemôžme, nemáme sa čoho báť a tým pádom by sa možno aj niečo mohlo zadariť 🙂 uvidíme...

margaretka11
3. apr 2010

claudee musíme veriť, nič iné nám ani nezostáva 🙂 . Ale ako som písala, chápem našich hráčov, už teraz toho majú v nohách viac než dosť, mnohí sa potrebujú aj doliečiť zo zranení. Demitru ani neriešim, mrzí ma to, ale mal manželku vážne chorú a ktovie, možno donesie Stanley cup 😉

domika007
5. máj 2010

No nazdar "hokejistky" 😀
uz sa nam pomaly blizia MS, tesite sa? 😎

mirka099
6. máj 2010

Ahojte, jasne že sa tešíme..máj tradične patrí hokeju 😉
Uvodný zápas máme proti rusom? ešte som to nekukala 😕

mirka099
6. máj 2010

tak, že v nedelu hráme s Rusmi o 20.00 hod 🙂

margaretka11
7. máj 2010

Takže Rusi v nedeľu? No to bude skvelý zápas na rozohriatie, už teraz som zvedavá ako dopadne 😉

domika007
7. máj 2010

caute
takze otvarame to s Rusmi 😲 no to zase bude boj 😀 😀 urcite nam bude chciet vratit tu prehru z OH, ale my sa nedame, ze? 😉

margaretka11
7. máj 2010

Domika ja dúfam, že sa nedáme, ale momentálne je všetko vo hviezdach a závislé od odhodlania našej reprezentácie 🙂 . Ja však verím, že vyhráme 😉

domika007
7. máj 2010

gretka - to je pravda, lebo teraz mame uplne nove muzstvo 😉 a kedy v nedelu presne hrame neviete? 😕