Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

gerena
29. apr 2011

abola som na wc 😠 stiahli si sloveni brankara?

capy
29. apr 2011

😵 😵 😵 vyhrali sme 3:1 😵 😵 😵

michalag
29. apr 2011

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
29. apr 2011

chlapci dakujeme

cairka
29. apr 2011

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , ale bolo to dnes teda oveľa adrenalínovejšie, ako malo byť 😝

gerena
29. apr 2011

uffffff 🙂

titkovamiriam
29. apr 2011

hura ale hokej nic moc 😀

bubelko
29. apr 2011

no ako povedal moj muz: utrpeli sme vitazstvo 😀 😀 😀 dufam, ze to bude nabuduce lepsie 🙂

nanulik
29. apr 2011

pripájam sa do diskusie a gratulujem. nepozerala som všetko ale aj tak hlavné je že sme vyhrali 😵 😵 😵 😵 😵
a mna to tak dojalo že revem ako pri nejakom romantickom filme. som zvedavá čo budem robiť ked vyhráme zlato 😀

ela2710
29. apr 2011

Hrali sme dost nudne, ale hlavne, ze sme vyhrali 😀 Slovenskoooooo 🙂

majina.b
30. apr 2011

@nanulik nič v zlom a hokejistom len to najlepšie, ale ruku na srdce, že zlato 😀 , budeme radi aspoň za bronz, ak nie horšie umiestnenie, ja tipujem tak 4-5 miesto 😒 , potom nam ostanu oči pre plač 😠 bude to depresívne, tak ako po olympiade

majina.b
30. apr 2011

ešte hodnotenie včerajška proti Slovinsku
http://hokej.sme.sk/c/5872319/kto-hral-za-dvoch...

nanulik
30. apr 2011

@majina.b no ved ja viem 😀 😀 😀 ale ked boh dá aj motyka vystrelí a treba myslieť pozitívne 😀

adamko05
30. apr 2011

@bubelko tvoj muž tomu hovorí, ako aj ja.... že "utrpeli víťazstvo" ... ale tak čo, hlavne, že sme vyhrali

včera som nemala čas prispieť....

ale na mna to pôsobilo tak, že uplne uuuužasne momenty (ked sme mohli dat z jednej šance aj 3 goly 😉 ) sa striedali s maximálne hluchými, akoby uplne zabudli, na čo su na tom klzisku...

ale beriem to tak, že tlak veľky, snaha ešte vačšia a občas, prehnana snaha neni dobra
a jako inak, Slovákovi šťastie moc nepraje 😒 (a to teraz nemyslím len na hokej... čo si človek nevydre, nema 😝 😝 )

toľko moja skromna uvaha 😀 😀 😀 😀 😀

adamko05
30. apr 2011

česko - lotyšsko.... super zapas... 😉 ... škoda, že nie v prospech lotyšov 😝 😝 ... ale relax oproti nerváku, ked som pozerala včera našich 🙂

cairka
30. apr 2011

veru, výborný zápas 🙂 potrápili sa, ale mali viac šťastia, aj o tom to je 😝

titkovamiriam
30. apr 2011

Ja som bola v nervoch na zaciatku lebo som držala čechom🙂

titkovamiriam
30. apr 2011

a švedi sa poriadne trapia ☹

cairka
30. apr 2011

@titkovamiriam , švédi až prekvapivo... ich nóri prekvapili ....

titkovamiriam
30. apr 2011

niektoré zapasy su fakt zaujímavé 🙂

cairka
30. apr 2011

uvidíme, ako to celé dopadne teraz po nájazdoch 😕

cairka
30. apr 2011

noooooooooooooo, tak toto je zaujímavé 😨

cairka
30. apr 2011

takže po Nemcoch, ktorí vyhrali nad Rusmi aj Nórsko zdoláva Švédsko 😨

titkovamiriam
30. apr 2011

🙂

bubelko
30. apr 2011

no teda, to je fakt zaujimave. dnes sme boli mimo domu, tak sme nic nevideli, ale tie vysledky su ozaj zaujimave 😲

@adamko05 no co utrpeli, ale mas pravdu - vitazstvo je vitazstvo a v koncovej tabulke nebude nikoho zaujimat ako k nemu doslo 😀 😀 😀

ani3012
1. máj 2011

@bubelko @titkovamiriam @cairka @titkovamiriam @adamko05 fakt zvláštne výsledky..ale o to je to celé zaujímavejšie 😉
nečítala som vás,ale večer si popozerám...o chvíľku pôjdeme na kolotoče a pečienku 😵 a že zápas s Bieloruskom budú dávať u nás v Zámockom parku na projektore..... 🙂

ani3012
1. máj 2011

█▀▀ █░░ ███ █░█ █▀▀ ███ █▀▀ █░█ ███ ███ ███ █ █ █
▀▀█ █░░ █░█ █▄█ █▀▀ █░█ ▀▀█ █▀▄ █░█ █░█ █░█ ▀ ▀ ▀
▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ░▀░ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀ ▀ ▀

adamko05
1. máj 2011

včera ako nori prekvapili 😵 😵 😵 .. aj ked som videla až koniec... muselo to byt dobre... 😝
teším na dnes, dufam, že aj naši prekvapia, dakym uuužasnym vysledkom.... 😉

titkovamiriam
1. máj 2011

no ja si nemyslim že to bude dnes pre našich dobrý hokej aj ked by som chcela aby vyhrali,myslím že to tak nebude ☹ -fandit jasne ze budem aj slane tycinky idem urobit.Michal bol vcera na tom hokeji s cechmi atmoska vynikajuca no hovoril ze bufety a ceny katastrofa ☹ esteze dresy a hovadinky decka povyhravali s figarom a za nakup co sme nakupovali v metre lebo chciet za dres na stadione 50 eur je teda riadna sila

ani3012
1. máj 2011

Kanada a Francúzko 3:1
Rusko -Bielorusko 1:1
to sú výsledky v 33 minúte