Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

michalag
1. máj 2011

tie muzstva su uz podla mna viac vyrovnane ako pred niekolkymi rokmi ked sa islo do zapasu a vedelo sa ze su najslabsim v time teraz sa to uz neda povedat
utorok s Rusmi bude tazky oriesok

Este jeden takyto zapas a budem potrebovat minimalne jeden Diazepan/ Xanax na ukludnenie 😀

gerena
1. máj 2011

@bubelko ale slovinci potrapila aj nas.......ja by som chcela vidiet ruske muzstvo ako sa tvaria, oni Nemcom ani jeden gol nedali.........snad ich to znervozni

majina.b
1. máj 2011

no som zvedavá na utorok 😉 ak rusi budu hrať ako doteraz tak šanca je 😀

bubelko
1. máj 2011

@cairka to neviem ani ja, preco su tak podcenovani 😕 co sa tej prvej a druhej tretiny, neviem... podla mna teda dobre nehrali. v tretej tretine akoby dostali novy dych, ale cas uz nestacil. lenze tak sa hrat neda... aspon podla mna. a tlacit mozno tlacili, ale hokej sa hra na goly a nie na tlacenia 😉

@gerena ved hej. a prave preto som zvedava, co bude s rusmi, pretoze v podstate 2 timy, uvadzane ako favoriti doteraz nic velke nepredviedli. my sme so slovincami vitazstvo kvazi "utrpeli" a rusi asi tiez - ten zapas som nevidela, len usudzujem podla priebehu...

@michalag veru, tie rozdiely uz nie su ako volakedy. 😉

ani3012
1. máj 2011

@bubelko "my sme so slovincami vitazstvo kvazi "utrpeli" " 😀 😀 😀 to je super..teda nemalo by mi to byť smiešne,veď sú to naši,ale je 😀

bubelko
1. máj 2011

@ani3012 ved to, ze znie to smiesne, ale je to skor na plac 😉

gerena
1. máj 2011

nech si chlapci oddychnu, dobre vyspia......aj vy , vsak to predychame 😉

atinka22
2. máj 2011

Toto je super téma. 🙂
Ja sa pridávam. Je to tak ako píšete. So slovincami - nazvala som to hokejový pôrod ( a to komplikovaný 😵 ), a včera - no neviem, neviem. Podľa mňa príliš veľa kombinovali - zbytočne veľa si prihrávali, stačilo - strieľať. Myslím, že trebalo ubrať na zložitosti a tiež pridať na osobnom ataku. Nedovoliť im ani sa nadýchnuť, nieto ešte vystreliť. Boli to nervy a dúfam, že s rusmi nám naši doprajú pokojnejší hokej. Škoda tých tyčiek. No nič, treba sa pozbierať a sústrediť sa na utorok.
Môj muž kvôli včerajšku ani poriadne nespal, tak ho to trápilo. 😅

ani3012
3. máj 2011

dnes by to šlo.....

titkovamiriam
3. máj 2011

a ko tipujete ja že 2-1 ale že prehrame:(,aj ked dufam že nie ,no myslím si že rusi si nas budu chcieť podať:(

ani3012
3. máj 2011

ale my sa nedáááme ! 🙂 slovenskoooooooooooooooo,slovesnkoooooooooooooooooo heja heja heja slovensko 😵

michalag
3. máj 2011

ja verim ze vyhrame aj ked mam z toho obavu ze sa budeme trapit ako v nedelu a skonci to vyhrou Rusov ☹

cairka
3. máj 2011

tak, ideme na to. Musí to vyjsť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
█▀▀ █░░ █▀█ █░█ █▀▀ ███ █▀▀ █░█ █▀█ █▀█ █▀█ █ █ █
▀▀█ █░░ █░█ █▄█ █▀▀ █░█ ▀▀█ █▀▄ █░█ █░█ █░█ ▀ ▀ ▀
▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ░▀░ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀ ▀ ▀
█▀▄ █▀█ ░░░ ▀█▀ █▀█ █░█ █▀█ █▀█ █▀█ █ █ █
█░█ █░█ ░░░ ░█░ █░█ █▀█ █░█ █░█ █░█ ▀ ▀ ▀
▀▀░ ▀▀▀ ░░░ ░▀░ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀ ▀ ▀

gerena
3. máj 2011

Nazdar baby 🙂 vsetko pripravene?

gerena
3. máj 2011

prehru nepripustam 😀 MK sa mi seka 😖

ani3012
3. máj 2011

@gerena decká mi behajú po byte..mám starosti s bratrancovou maturitou,potrebuje niečo preložiť,tak som zháňala dobrovolníčku 😀

ale na hokej už budem fit..počítam,že prvú tretinu budem malú uspávať 😝 tak dúfam,že prídem o veľa a dáme pár gólov 😉

gerena
3. máj 2011

@ani3012 daj im glg piva 😉

cairka
3. máj 2011

no ale takto nie chlapci 🤐

michalag
3. máj 2011

je to mozne 😠

ani3012
3. máj 2011

ja čakám na hokej a ja markízu......jéj,že 1:0 gooool

capy
3. máj 2011

ze 0:58 a stav 0:1 😠 😠 😠

gerena
3. máj 2011

uzas

capy
3. máj 2011

gooooooooooooool

cairka
3. máj 2011

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool 1:1

michalag
3. máj 2011

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

ani3012
3. máj 2011

1:1 práve som si prepla !!!Huráááááááááá !

michalag
3. máj 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cairka
3. máj 2011

ale nie ☹

capy
3. máj 2011

ale nie ☹ ☹ ☹

ani3012
3. máj 2011

😠 😠 😠 😢 😢 😢 teda.......ešte aj kôň je 😝