Holiť alebo nie ?

danielitka26
11. aug 2008

aký máte názor na holenie intímnych partií. nehanbíte sa za to ked idete ku gynekológovi a ste oholená úplne alebo naopak ste zarastená ??

majka0106
14. júl 2009

marorlinka to si myslim aj ja 😀

nanyka
14. júl 2009

tak to ste ma asi nepochopili 😅
ja sa depilujem už pekných pár rokov - neviem si predstaviť žiť bez toho..
ale myslela som konkrétne tú BRAZILKU - či ste to skúšali cukrovou pastou niekde v salóne - ako tak to sa ozaj hanbím otrčiť svoju "medzi nohami" nejakej kozmetičke 😒

marcca
15. júl 2009

nanyka 🙂 viem čo myslíš 😉 vraj je potom pokoj nadlho 😅 len mne by to takisto robilo veľký problém 😀 😝

kattum
15. júl 2009

Cukrovu pastu som skusala, je to lepsie ako vosky. Dllhe roky som chodila na lytka na vosky, ale pasta je menej bolestiva, a je to i rychlejsie. Pod plavkami som sa neoidvazila, nevuiem si predstavit byt tam nahata vytrcena..., ale skusila som to v oblasti bikin a tam kam sa jej podarilo odhrnut nohavicky. Tiez super. Ryhle minimalne bolestive. Vydrzi to cca 3-4 tyzdne, zavisi od typu ochlpenia. Ale je to troku drahe, nohy 350KC, bikiny 350 Kc, neviem si predstavit cenu za cele nohy a celu oblast pod plavkami...

sumienka2525
15. júl 2009

No ja si tiez veru neviem predstavit ze by som sa prestala holit. 😉

majka0106
15. júl 2009

sumienka to si asi ani jedna z nas nevie predstavit 😉

lamada181
15. júl 2009

caute no bola som u tej dr a ona ze co ma ona s tim no takze som tam kde bola hrozne

majka0106
16. júl 2009

lamada to ta teda pekne odpisala 😠

lamada181
16. júl 2009

majka0106 tak tomu ver este dobre ze mi nenadala ved clovek chape ked neni dobry den ale ako dr by sa mal spravat nejako alebo pretvarovat nie a mala by ludom pomoct alebo ak nevie tak povedat slusne neviem vam pomoct

hajdylca
5. sep 2009

lamada neviem, ci mas este stale tie problemiky-ale ak hej skus si holit v tom smere ako Ti rastu- nie v protismere rastu...

prznitel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkaz1
16. sep 2009

baby ale by ste sa cudovali moja mam ma 50 siat a holi si tak isto komplet 😉 .. no a co to tu je za vagabunda 😠 prznitel zas nejake decko sa bavi alebo co? odpal 😝

marianka79
16. sep 2009

ale niekomu sa páčia chlpaté 😝

vladkaz1
16. sep 2009

no ano mam taku kamosku a doslova trpi uz som to tu niekde pisala, inak mojmu sa nepaci uplne vyholena aspon milimetrik a na pasik musi mat ,, 😀

sysulienka
28. okt 2009

ja si nenechavam ziadne chlpy vsetko musi prec...na tom si dam zalezat...dokonca az tak ze ked nemam ziletku poziciavam si priatelovu...:D:D:D a nemozem sa stazovat....a dufam ze mi na to nepride 😀

renatkas
28. okt 2009

pekne som sa pobavila na tejto temicke, prales, dzungla, huna a ja neviem ake nazvy este 😀

ja sa holim uplne nahladko, v zivote by mi nenapadlo ze by to lekarovi mohlo vadit, prave naopak by som sa citila asi neprijemne, keby som tam mala co i len milimetrove chlpky..

helly58
28. okt 2009

čo myslite, môže sa použivať na intimné holenie u žien holiaci stroj?

katrin21
28. okt 2009

ani mojmu sa nepaci uplne vyhoôene a vela muzom... je to to potom ako pedofil vraj. h ehe.. proste taky uzsi pasik, mozno skratit aj dlzku a dole okolo uplne dohladka, to je jasne:.-)))

sysulienka
28. okt 2009

holiaci stroj?to by som neskusala....je to zle pre chlpi..normalnu Gillette chytis mas po probleme...zohnat je to lahke...da sa to i pozicat jak som to uz napisala...ci uz zenska alebo muzska...nic s tym nepokazis..:D

sweatheart
28. okt 2009

ja použivam Gillette Fusion Stealth... ukradla som si ho od chalana... teraz som uz suuuper hladká a bez vyražok... :D 😎 😀

fergie1581
25. nov 2009

ahojte prosim vas chcela by som sa vas spytat nieco...tyka sa to holenia...neviem ako mam mame povedat ze sa chcem holit...vzdy sa holim potajomky aby ma nikto nevidel...ale uz sa to neda a tak sa nemozem ani oholit a potom so chlpata...tak sa vas chcem spytat ze ako to mam mame povedat..viete ja nemam s mamou taky vztah ako vacsina dievcat ze si vsetko rozpravame...vopred dakujem

titkovamiriam
25. nov 2009

fergie a preco sa to bojis mame povedat moji synovia ked si zacali holit okrem tvare hrud aj podpazusie mi to pripadalo na dnesnu dobu normalne

robika
26. nov 2009

ahojte, prosim Vas mozem sa holit s epilatorom na nohach, ked som tehotna - 8tyzden, je to moje prve tehotenstvo, takze neviem co mozem a co nie... dakujem.

saska.t
26. nov 2009

robika bez problemov 😉 aj farbit hlavu bezne mozes 😉

babulka
26. nov 2009

Teraz rozmyslam, ze ak sa v dnesnej dobe holi "tam dole" drviva vacsina zien, preco sa stale namieta rutinne holenie pri porode? To este vobec maju koho oholit? 😀

saska.t
26. nov 2009

juj babulka, tu v DE sa zeny malo holia, az mi je z toho niekedy na blitie 😝

leniciatko
26. nov 2009

baraničku si určite ešte moc báb pestuje,veď ide zima. 😀

babula90
26. nov 2009

😀 😀

kate12281
25. jún 2014

ako dlho po použití epilátora máte pokoj, resp. ako dlho máte nohy hladké, kým začnú chĺpky znovu dorastať?? ja mám najnovší model od brauna 7, načítala som sa len samé chvály, ako dlho to vydrží a pod., ale mne chĺpky dorastajú už cca po 3-4 dňoch, takže epilátor fachčí každý týždeň... som v tom sama alebo je viac takých?

kikushka2386
25. jún 2014

@kate12281 ahoj.ja mam z lidla silvercrest.som snim maximalne spokojna.nemusi byt chyba v epilatore.ale skor v tom ze jedny chlpky mas kratke a tie ti nevytrha.a za ten tyzden ti tieto chlpky kratke narastu.vyskusaj si nedepilovat aspon tva tyzdne ze by podrastli