Holiť alebo nie ?

danielitka26
11. aug 2008

aký máte názor na holenie intímnych partií. nehanbíte sa za to ked idete ku gynekológovi a ste oholená úplne alebo naopak ste zarastená ??

zuzana76
11. aug 2008

mel, lenze bojim sa experimentovat, ja este stale kojim a to musi byt riadne svinstvo, ked to zlikviduje tie chlpy, a okrem toho polovicu mi to nezobralo a dlhsie ako 10 minut sa to tam nemoze nechat, tak asi zostanem pri holeni a experimentovat budem az ked dokojim

kili
11. aug 2008

tak toto je to, čo som myslela, nenašla som ale cenník 😒
http://www.chirmed.sk/epilacia-depilacia-laserom

kili
11. aug 2008

alebo je to toto 😕 ?
http://www.astudiods.sk/depilacia.html

ja už si to nepamätám. Ale tu je to napísané, že 4-8 sedení, tak je to asi toto.

kili
11. aug 2008

tak pri tom druhom je aj cena. To nie je tak hrozné, že bikiny stoja niečo cez 4-8tis. 🙂
asi začnem šetriť, len keby bolo z čoho 😀

monkula
11. aug 2008

kili, z chlpov... 😀 😀

ka4
11. aug 2008

baby máte skúsenosť s epilačnýi strojčekom?Ja som začala toto leto používať ale len na nohy.pod pazuchou a na int.miesto nie.najprv to strašne bolelo ale už teraz menej.pomalšie chlpky rastú.len neviem či ma bude bolieť aj na intím. miestach tam sa to bojím použiť /kvôli bolesti/

kili
11. aug 2008

ja som mala depilačný strojček, resp. aj mám 😀
ale teda vrieskala som na celý barák a aj tak to bolo na prd, keďže niektoré chlpy boli moc jemné a tie nezobralo, tak som sa musela oholiť, potom za chvíľku dorastali ale už boli hrubšie, takže som sa v podstate holila rovnako často, ibaže som medzitím šialene trpela.

irenkat
11. aug 2008

ja pouzivam epilator uz dlhsie a som spokojna. holim aj v oblasti bikin, ale striedam to s klasickou ziletkou, lebo to dost boli, ale mam potom aspon na dlhsi cas pokoj.

monkula
11. aug 2008

tak ani nemám chcieť pod stromček? 😀 😀

irenkat
11. aug 2008

mne po oholeni epilatorom vyrastaju chlpky svetlejsie a jemnejsie. je sice pravda ze mi niekedy nezoberie vsetky ale ked sa nudim tak ich vytrham pinzetou.

kili
11. aug 2008

irenkat, to by som sa musela veľmi nudiť, aby som trhala pinzetou chlpy na nohách 😀 , mne tam totiž zostalo dosť veľa. Ale asi sme každá iná a aj strojčeky sú iné.

irenkat
11. aug 2008

mne ich tam ostava len par tak sa to da 🙂

ka4
11. aug 2008

používate aj pod pazuchu?/epilačný strojček/

irenkat
11. aug 2008

nie, to ma ani nenapadlo. tam to musi poriadne boliet. ale zas mne pod pazuchami rastie 10 chlpov, tak ziletka na sucho mi uplne staci.

ka4
11. aug 2008

asi nič iné my nezostáva len vyskúšať?dúfam že to prežijem.

cervena_ciapocka
12. aug 2008

ka4 - myslim, ze epilacny strojcek by sa ani nemal pouzivat pod pazuchou. Pokozka je tam velmi jemna. A na druhej strane ziletkou to mas oholene raz dva 😉

melory
12. aug 2008

mna to pinzetou veeelmi boli a ostavaju mi bodky co pri ziletke namam.

tiez by som chcela strojcek, pacilo sa mi ako mi oholil nohy a ruky...ale bol pozicany.
no zaujimalo by ma kde by sa dal este pouzit...pazuchy by som tiez neriskovala....

cervena_ciapocka
12. aug 2008

moj epilator ma aj taky nadstavec na holenie, napriklad na intimne casti a podpazusie, a tiez aj nadstavec na zastrihavanie (skracovanie) chlpkov

melory
12. aug 2008

cervena ciapocka a skusala si?

cervena_ciapocka
12. aug 2008

epilator ano, uplne v pohode, ta bolest na mna skor posobi ako masaz 😀 ale pouzivam len na nohy. A skusala som aj ten holiaci nadstavec a je to OK.

zuzkaprofant
12. aug 2008

super tema 😀 😀 😀 inac by ste sa divili kolko zien sa neholi 😒 ja som aj mojho oca nahovorila nech sa oholi a na stare kolena 😀 😀 😀

monkula
12. aug 2008

mimo tému:
Zuzkaaaaa, jeeeeeej, ta ksa vá mzadarilo miminkoooo, gratuluje mz celého srdiečka.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzkaprofant
12. aug 2008

nieeeeeeeeeeeeee nezadarilo len som skusala keby bolo tak v akom som tt 😀 😀

monkula
12. aug 2008

ja trúba 😅 😅 😅
Tak teda nech sa čím skôr zadarí.... 😵 😵 😵

melory
12. aug 2008

dnes si pojdem pozriet daky depilator....dam vediet co a ako.

zuzkaprofant
12. aug 2008

melory vies aka to je bolest 😀

melory
12. aug 2008

viem len na nohach a rukach...dalo sa. len viem, ze su dni bolestivejsie a menej bolestivejsie, vraj to zavisi a suvisi s mesiacom a hlavne v akej je faze...nemam nastudovane, ale vsimla som si to uz pri oboci.

inak moj vynalez je, ze by mali vyrobit aj depilator obocia ku ktoremu by sa predavali aj sablony..... 😵

zuzkaprofant
12. aug 2008

No to suvisi ja uz to mam na sebe vyskusane, ale neviem ti teraz tak na rychlo povedat kedy v aky den znamenia boli menej, no obocie ani nevrav mne dako nerastie 😖 😖

cervena_ciapocka
12. aug 2008

ta bolest suvisi s tym, ze kazdy mame iny prah bolesti, a pre kazdeho je predstavuje bolest nieco ine