Holiť alebo nie ?

danielitka26
11. aug 2008

aký máte názor na holenie intímnych partií. nehanbíte sa za to ked idete ku gynekológovi a ste oholená úplne alebo naopak ste zarastená ??

tinus20
24. máj 2009

nastasia-ja som bola tiez stale vyhadzana ,pouzivala som damske ziletky rozne znacky ,gely na holenie,peny, aj po holeni kremy a neviem co este,som bola na nervy lebo som bola stale vyhadzana a vsetko ma svrbelo,ale co mi pomohlo bol PANSKY holiaci strojcek GILLETTE FUISON POWER 😀 ukradla som priatelovi,lebo si kupil taky isty ale vibrujuci a tento mal zbytocny,tak som si ho privlastnila,hlavicu menim tak raz za pol roka!!!!!a to sa holim nonstop 😵 a od vtedy som nebola ani raz vyhodena,nic ma nesvrbi a pouzivam uz iba sprch.gel a ziadne na holenie ani po holeni 😉 😉

majcik
24. máj 2009

No mne kozmeticka tiez neodporucala ziadnu epilaciu pod pazuchou, povedala ten dovod - uzliny. Takze ja sa tam holim klasicky - ziletkou a naucila som to uz aj svojho muza, co je fajn 🙂

Nohy si takisto holim, skusala som aj epilaciu strojcekom, ale tiez som straaasne vrieskala a musela som si to doholit. Takze aj tu ostavam verna ziletke. A musim si holit cele nohy od spodku az po zadok, proste my tmavovlasky to mame v tomto smere tazsie.
Ruky si neholim, myslim, ze to nie je az tak tragicke u mna.
Na tvari si chlpky likvidujem voskovymi pruzkami, to nie je moc prijemne ... ale co uz.

A intimne partie - neznasam to ☹ Kvoli zacervenaniu, stipaniu, pupacikom ... vyskusala som vsetko mozne, aj detsky puder, aj kremy po holeni, no asi najviac mi pomaha teatree olej /kupeny v lekarni/, ale aj tak to nie je OK. Na druhy den pri kontatke s nohavickami je to proste straaasne neprijemne. Este pomoze trochu holenie v smere rastu chlpkov, ale potom to nie je az take pekne a hladke ... takze sa neholim uplne pravidelne, niekedy striham.
V tehotenstve som sa ku koncu tiez tam neholila, mala som posledny mesiac obrovske padnute brucho, technicky to jednoducho neslo, nieco som dokazala spravit po pamati, ale bola to bieda.

leniccka
25. máj 2009

baby, ja sa holim od kedy som zaregistrovala ze zarastam.... cize dooooost dlho
holim sa tak ako to uz tu bolo spomenute - od krku az po palce na nohach na komplet... nechce sa mi zapodievat roznymi vzormi, tak idem cela dohola, aj ruky lebo inac by som tam mohla zapletat vrkociky 🙄
podpazusie a nohy od kolien dole depilujem doma uz asi 8 rokov... je to uz pre mna relax bez bolesti
intimne holim podla potreby, ked viem ze s drahym bude tutu-mutu tak sa holim aj kazdy den, ked mam mrchu tak mi staci kazdy treti den, resp. kazdy druhy
teraz je to tak ze raz za tyzden, lebo to brucho je teda riadne zavadzadlo 😅 ale popamati zvladam a potom sa vyobzeram v zrkadle a ked vela trci tak oholim a ked len trosku tak kaslem na to 😀 😀 😀
pouzivam venus a mozem povedat ze mi to nesposobuje ziadne problemy, nepouzivam peny ani gely jednoducho len sprchac a ziletka, ktora vydrzi veeeeelmi dlho 😉

nastasia
25. máj 2009

majcik, presne aj u mna je to tak, pri kontakte s nohavickami strasne neprijemne a ten pocit trva niekedy aj dva tyzdne a to je vazne utrpenie

monkula
25. máj 2009

otázkou, či poznáem ženu, jtorá sa neholí, ste mi pripomenuli príhodu z čias, keDˇsom bola ešte tehotná s Chiarkou a čakala som v poradni, no a bolo nás tam viac, a sedel tam taký párik, také tie zálesácke tipy, no a ona mala šortky a straaašne chlpaté nohy, ja že má tmavé pančušky, a ona chlpy, MM čítal a videla som, ako mu tam stáel uteká zrak, proste sa nedalo nepozerať.. .zrazu sa strašne striasol a je že čo je a on, ani si nechcem predstaviť, čo má medzi nohami, keĎ na nohách taký humus 😀 😀 😀
ale k vedi, ja si nohy depilujem, depilátorom, odhodlala som sa aj na miesta okolo bikín, d ása t ovydržať, proste pre mňa ten pocit, že sa nemusím každý deň holiť je silnejší ako bolesť, podpazušie nie, tam to bolí a krvácam, veď to je chvíľka 😉 😉

layla
25. máj 2009

ja si holim nohy, intimne partie a podpazusie - klasicky ziletkou. ale asi cca pred dvoma tyzdnami som skusala "smooth legs" a musim povedat ze je celkom dobry, teda aspon mne vyhovuje. strasne to ficalo cca pred mesiacom i na mimiaukciach za nehorazne vysoke ceny a ja som to na ebay kupila za 2eura aj s postovnym 😅

monkula
25. máj 2009

layla, čo o je? 😅 😅

layla
25. máj 2009
majcik
25. máj 2009

Layla - napis, prosim o tom viac ... napriklad, kde vsade sa to da pouzivat, na ktore partier a ci sa nezapaluje pokozka. Dik

layla
25. máj 2009

majcik ja som to pouzila iba na nohy a bola som s tym spokojna... perfektne mi to oholilo nohy do hladka, ale ucinok je taky isty ako ked sa holis ziletkou, to zn. ze po par dnoch ti chlpky zacinaju vyrastat. je tam aj maly aplikator a to je zrejme na tvar a na intimne paritie, ale to som teda neskusala...

majcik
25. máj 2009

Aha .. takze efekt je ako po pouziti ziletky?

layla
25. máj 2009

majcik- ano

majcik
25. máj 2009

Hm ... ktovie, co by to robilo v intimnych partiach a v podpazusi ... nechces vyskusat? Specialne pre mna 😀 😀

layla
25. máj 2009

😲 este na podpazusie by si ma prehovorila ale drhnut sa smirglom "dole" tak to asi tazko 😀 😀 😀

renka9
25. máj 2009

v tehotenstve, ked som si cez brucho nevidela, tak ma holil MM 😵
Tinus, aj ja pouzivam pansky hol. stroj. - Mach 3, MM ma dva, a jeden je uz dllllho moj 🙂 , nedam dopustit...
tym, ze sa dole holim den co den, alebo aspon obden, tak ma nic nesvrbi, no musi to byt dokonale do hladucka.

kisska
25. máj 2009

layla 😀 😀 😀

majcik
25. máj 2009

Layla - OK, nebudem Ta trapit 😉

majka0106
10. júl 2009

podla mna je holenie uplne normalne 🙂 ja ked vidim zeny ako idu po meste s trickami na oplecka a neni su oholene az ma napina 😀 v dnesnej dobe by si mali vsetky zeny podla mna holit minimalne nohy a podpazuchami a ostatne je nanich 😀

jankaw
10. júl 2009

Ja si po holeni davam puder Septonex. Sa mi zvykli spravit take zapalene cervene bodky a mohla som si davat vodu po holeni, balzam po holeni a nic nepomahalo.

mima1
10. júl 2009

tak ja ked som videla moju susedu ako isla na svadbu v korzetiku suknicka a chlpate nohy a v podpazusi jej trcali chlpy minimalne 3cm az ma naplo a to doslova 😝

mima1
10. júl 2009

no a k teme ci holit alebo nie. nedavno bola podobna tema kde sa to rozoberalo. ja som za holenie aj ked ja sa neholim ale depilujem. a to vsade. vydrzi to ovela dlhsie cca 3tyz a nemusim furt skriabat. hlavne to necitim o chvilu ako to raší zas. no a nezapaluje sa mi nic

jankaw
10. júl 2009

A neboli ta depilacia "tam dolu" nemyslim nohy 🙂) lebo ja som raz skusala s voskom a ako mi to muz strhol tak mne porad slzy do oci a myslela som ze vyskocim po plafon 🙂) tak radsej len ziletkou...

majka0106
10. júl 2009

jankaw aj u mna to len ziletka isty 😀

jankaw
10. júl 2009

Musi to byt parada mesiac sa neholit, ale to bola taka bolest, ze jedine v narkoze by ma tam mohli odepilovat 😀

mima1
10. júl 2009

ja ziletky uz len vtedy pouzijem ked sa naozaj niekam ponahlam a zbadam na nohe daky chlp tak nevytahujem depilator. neviem ako sa volala ta predosla tema kde sme kecali o holeni vs depilacii ale pisala som ze to chce len to prve depilovanie prekusnut. to prve ma bolelo alebo lepsie povedane stipalo ako hovado ale potom druhy krat to bolo lepsie. hlavne si teraz po dakych rokoch myslim ze uz mi nerastie tolko chlpov ci uz po pazusim alebo bikiny alebo nohy. proste chlpky su jemnejsie

mima1
10. júl 2009

mam obycajny depilator od philips asi za 800korun taky ruzovy este sa predavaju stale. hlavne ak to chcete vyskusat treba dobre natahnut kozu. povedala by som ze bikiny su lepsie ako podpazusie ale da sa prezit oboje. hlavne ten pocit ze nemusim potom tri tyzdne nic a nemusim sa bat ze po dvoch dnoch mam strnisko ze mam ruky odseba lebo to skrabe a dole hned bobra 😀

majka0106
10. júl 2009

fuuuuuuj dnes som bola v meste a isla taka teta minisuknu mala, tricko na ramienka bez podrpsenky pod tym a taka chlpata vsade ze ma az napinalo ☹

jankaw
11. júl 2009

Ja som si zvykla nohy holit depilatorom a to prve - dve holenia bolelo ale ked som si nohy holila pravidelne tak tie chlpky tak zjemneju ze potom je to uz parada. Boli take jemne ze aj rukou sa dali vytrhnut, ale potom som bola leniva a radsej sa kazdy druhy - treti den holim ziletkou, pod pazuchou aj kazdy den.

jankaw
11. júl 2009

Ja ked som si depilovala nohy tak som si zvykla dat nahlas hudbu aby nebolo pocut ako kricim a raz som si holila nohy a pozriem do predsiene a tam stal policajt 😀 Prve co ma napadlo ze susedia zavolali policajtov ze mame nahlas hudbu, to bola len taka sekunda co mi prebehlo hlavou a to manzel stretol spoluziaka na ulici a pozval ho k nam na kavu, len ja som nepocula telefon ze idu k nam 🙂

sumienka2525
11. júl 2009

Ja si nohy holim depilatorom a aj tam dole. A mam dlhsie pokoj. Chlpky su jemnejsie aj ked rastu. Zo zaciatku ma to dost bolelo ale teraz uz v pohode. 😉