Hotel Corinthia II/III v Chorvátsku. Bývali ste v ňom?

katkaromi
9. jún 2008

ahojte, chcem vás poprosiť o vaše skúsenosti s týmto hotelom. S akým dieťatkom ste tam boli? Naša dcérka by mala mať v čase dovolenky 8 mesiacov. Ako ste zvládli dovolenku s malým dieťatkomHotel Corintia II/III /myslím cestu, príprava pokrmov pre dieťatko, atď-skrátka všetky praktické veci 😉 /

tomaskokat
15. jún 2008

AHOJ KATKAROMI JA Už SOM O TOMTO HOTELI PíSALA v koníku. ked sme boli prvý raz tak sa nám tak páčilo že sme tam boli ešte dva krát. je tam suuuuper. cesta v pohode,samá dialnica a hotel vynikajúci. V hoteli je bazen s dvoma výrivkami a malým bazénom pre detičky. Aj vonku je veľký bazen s malým baz. a detským tobogánom a preliezačkami.ta máš ako hosť hotela zadarmo, je to výhoda lebo ked je škaredo nemusíš čučat na izbe. izby sú tam čisté každý deň upratujú a strava? ked sme išli prvý krát išli sme nabalený ako typický slováci,ale strava je tam od výmislu sveta bohaté švédske stoly od vega, polievok ,hlaných rôznych jedál po čerstvé šalat ,zákusky ovocie. Môj manžel po takýchto stravach(lebo chcel ochutnať všetko)použil aj živočíšne 😀 pláž je idealna pre malé detičkysú tam jemné príjemné kamienky. Ak sa nám podarí tento rok sme tam znova

sksko
21. jan 2011

ahojte.. boli ste tam niekto v 2010??? je velky rozdiel medzi Corintia 2 a Corintia 3??