Hotel Nivy - pozor na kamery v kabínkach

ayscha
20. jan 2012

Na tuto plavaren chodim rada aj s mojim malym synom, nakolko ju mam blizko a je aj pekne spravena. Co ma vsak maximalne zarazilo, ked som si vsimla, ze rovno nad prezliekacie kabinky umiestnili kamery!!! Ked som sa na to pytala zamestnankyne preco ich tam dali, vraj aby sledovali, ci nikto neposkodzuje skrinky. Podotykam, ze kazde 2 minuty sa tam prehana zamestnankyna s mopom... Dovod preco neumiestnili kamery nad uvedene skrinky, ale do rohu prezliekacich kabinok som sa nedozvedela.. Prije mi to ako vrchol uchylackeho nevkusu a hlavne ked Vas na to absolutne nikde neupozornia!
Takze mile damy a pani, ked si nedavate pozor pri prezliekani v zavretej kabinke, robite na plavarni Nivy zadarmo Peep-show nejakemu vratnikovi. Moj nazor drzo-uchylne!!!

renatka737
21. jan 2012

@ayscha Dlho som premyslala ze tam vezmem malu ale po tomto ozname nie...To je vrchol drzosti dik za upozornenie

elise
21. jan 2012

ked sa monitoruje priestor kamerami, musi byť hned pri vchode upozornenie. nesmie však byť narušená intimita a záznam musi byť do určiteho času skartovaný. je dobre zistiť či v prevdzkovom poriadku maju že je to monitorovane a ako dlho držia zznamy, lebo toto je porušenie sukromi a intimity.

renatka737
21. jan 2012

@elise Aj keby tam bol nadpis ze priestor je monitorovany ale urcite do toho nepatria kabinky si myslim...

elise
21. jan 2012

@renatka737 ved aj ja si myslim že to tam nemá čo robiť🙂 je to porušenie sukromi a intimity by som na nich podala trestne oznámenie.

renatka737
21. jan 2012

@elise plne s tebou suhlasim...🙂

olifcek
21. jan 2012

kabinky, kde sa clovek prezlieka, kamera byt nesmie. digitalny zaznam smu uchovavat 7 dni...

wwwphotokidssk
21. jan 2012

to nemyslis vazne??? sme sa tam chystali, ale tak po tomto urcite nie 😠 😠 😠 😠

renatka737
21. jan 2012

Neraz sa objavilo na nete video ako sa zena prezlieka v kabinke, pritom vobec neviem ze ju tam niekto zavesil. Nikdy nevies kto sa na to pozera a ci to nemoze zneuzit- urobit si akoze srandu.

stardust
21. jan 2012

a komu si adresovala svoju staznost? Tej upratovacke s mopom?

ayscha
autor
21. jan 2012

Aj ja si myslim, ze je to porusovanie ludskych slobod a prav... chcela som na to vsak len upozornit, aby si ludia davali pozor.. 😕

Stardust - bola som tam vcera navecer, takze aj keby som mohla tak nikomu... ja nemam cas a ani chut podavat na niekoho trestne oznamenie, chcela som na to ludi upozornit, kedze velakrat si tam prezliekaju nielen zeny, ale aj male deti... mas s tym daky problem???

renatka737
21. jan 2012

@ayscha Vies co ja som si nieco podobne vsimla v obchode s oblecenim...Konkretne Ne...Yorke.. tam je tiez kamera v strede predajne, co je normalne ale nechapem preco niesu kabinky z vrchu uzatvorene pretoze tak kamera sa dokaze tocit vsade cize v odraze zrkadla je vidiet ako sa ludia prezliekaju...

ayscha
autor
21. jan 2012

renatka ved aj to uz by bolo neprijemne, ale ked si vezmes, ze na plavarni su tie kabinky naozaj za ucelom, ze tam ide clovek uplne donaha... ja nie som daka hablivka, ale prijde mi to ako vrchol drzosti.. hlavne ked sa tam prezliekaju aj pubertacky, deti.... zda sa mi to hrozne neeticke

eaka
21. jan 2012

@ayscha Myslím, že @stardust nemala na mysli, aby si podávala na polícii trestné oznámenie, ale že keď je niekto v situácii, v ktorej si sa ocitla Ty, mal by urobiť bordel priamo tam na mieste.. a hlavne niekomu kompetentnému, a potom zverejniť na fóre, to je tiež dobrá myšlienka

stardust
21. jan 2012

@ayscha ja s tym nemam ziadny problem, lebo ma tam ani nikto neocumoval 😝

stardust
21. jan 2012

@eaka bolo par takych pripadov v Nemecku, ze flustrovani zakaznici popisali na internete svoje negativne skusenosti bez toho, aby ich prekonzultovali priamo s firmou...skoncili so zalobou a mastnou pokutou. Aby take cosi nenastalo aj u nas.

eaka
21. jan 2012

@stardust Ale čo? Negatívna reklama je zakázaná??? No mám dosť.. toľko k slobode slova asi... Ale súhlasím s postupom sťažnosti najmä v mieste, kde je nejaký problém. Následné upozornenie na koníku je ale tiež pekná vec... 😉 Ja som za to vďačná, niektorí sa nepozerajú, či náhodou do kabínky nevidí kamera... ja sa zvyknem... 😅