Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

ladyzak
10. apr 2009

tak to ani nejdem skusat🙂 a co ten druhy?? den a noc?

maximiliana
10. apr 2009

ten som ani neskusala

ladyzak
10. apr 2009

ten by mal byt novsi ako anime-tu su obrazky nevyzera to zle
http://regenesisikariam.weblahko.sk/Povolene_sc...

bianca
10. apr 2009

decka ako je to s tym pozehnanim?Funguje ci je to blbost?

ladyzak
10. apr 2009

dobra otazka ved ta suma tam stale rastie a teoreticky do dalsieho pozehnania nikdy nepridem bo ja dam grose na pozehnanie a kym mi ich pripise uz je zasa dalej 🙂takze netusim

milhaus
11. apr 2009

bianca to ti neporadím, neviem

pacna
autor
11. apr 2009

ahojte ludkovia 😀 😀

maximiliana
11. apr 2009

preboha len tam nepchajte prachy... nefunguje to 😀

milhaus
11. apr 2009

ja som dala iba raz a to som ich mala momentalne moc ale lode su strasne drahe tak teraz ich moc nemam

bianca
11. apr 2009

custe .Tu je strasne teploooooooooo.Doma vrcholi hysteria.Mama beha ako splasena.Vari,pecie,upratuje.No des.Neznasam pripravy v takom chaose

pacna
autor
11. apr 2009

ani ja to moc neznasam 😀 😀 a u nas maju byt burky 🙂

milhaus
11. apr 2009

v pondelok vraj miestami pršat hlásia a teplo je i tu
lucka mi chodi v teplakoch a tričku s kratkym rukavom

pacna
autor
11. apr 2009

idem co porobit este ale nejak nestresujem aj kavicku si dam 😀 😀 😀

bianca
11. apr 2009

tu uz hrniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.Pacna a ty si odkial?Teda ak to nie je tajomstvo

ladyzak
11. apr 2009

caw all-nema volakto good tip ako rychlo prist k peniazom -myslim v ikariame samozrejme aj ked v reale by to tiez nebolo zle 🙂

bianca
11. apr 2009

lady moje slova.Jedine asi predajom surovin pod cenu 🙄 a v realnom zivote netusim.Pokial si slusny clovek tak to asi nejde

milhaus
11. apr 2009

ladyzak da sa to i tak že prestanes tažit a skumat

janina77
11. apr 2009

ja som sa dnes pokusala rozchodit ten animovany ikariam, podarilo sa mi len den a noc, dokonca cez den u mna aj prsalo 😀 . Ale animovany nic, nula bodov, to mi akosi neide. Stale vypisuje daku chybovu hlasku.
Podarilo sa to uz niekomu? Lady ako si na tom?

No a k tym peniazom - ako pisu baby - prestat tazit a skumat, popredat vsetko co mas za smiesne ceny, a pripadne prepustit jednotky, ktore ta stoja peniaze na udrziavanie 🙂. Ale to ti asi nepomoze, vsak? 😉

bianca
11. apr 2009

jani co je potrebne k tomu nocnemu a dennemu rezimu?

janina77
11. apr 2009

no, ja pouzivam Firefox, asi to na Exploreri celkom nefunguje. Tam si stiahnes rozsirenie Greasemonkey, a potom si stiahnes skript co robi den a noc. Vsetko som isla cez odkazy, co su na tej stranke, co tu vcera uvadzal Lady.

janina77
11. apr 2009

bianca ako? podarilo sa?

milhaus
11. apr 2009

ja nemam čas to hladat

bianca
11. apr 2009

jani neskusala lebo som u nasich na ich PC tak sem nechcem nic stahovat a doma mam explorer takze asi tiez nist nebude ☹

milhaus
11. apr 2009

ja tu mam mozillu ale muž i tak frfle ked som tu, jemu sa v poslednej dobe nič nepáči

bianca
11. apr 2009

tak decka.Nam uz dve hodiny na striedacku vypada elektrina.Je to tu dost zaujimave.Romantika.Mala prave apsolvuje prvu burku v zivote ale nastastie zaspala.Horsie to bude so mnou lebo ja bez radia asi nezaspim.

janina77
11. apr 2009

mili, nie je to ziadny zazrak, mna to bude drzat asi tak 3 dni, potom to zhodim prec, lebo niektore veci teraz horsie reaguju. ale stiahla som si tam aj taky script, co mi hned ked kliknem na mape na nejake mesto, tak mi ukaze aj body v generaloch pre toho hraca, aj pocet zlatiek, ktore dotycny ma. To sa mi velmi paci, lebo sa tak lahsie hladaju obete na rabovanie 😀 .

janina77
11. apr 2009

ja dnes rabujem ako diva, ale ziadny zazracny ulovok. Max. do 5000 surovin z jedneho mesta. Musim hladat hlavne mramor, lebo ten mi ide na odbyt akoby ho ti moji pankharti jedli ako vino. A na tom ostrove kde mam mramor je polovica na nutenej dovolenke, tak ani nema kto rozsirovat banu!!! 😠 😠 😠

pacna
autor
11. apr 2009

bianca ja som z Kysuc - Cadca 🙂 🙂

ja som rabovala starych znamych aj ked par uz ich zas nie je 😒

ladyzak
11. apr 2009

to sme susedia zilina

milhaus
12. apr 2009

ja chtelnica, okres piestany