Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

mimus
21. apr 2009

ahojte baby
tak sa postupne mestecko rozrasta aj vdaka vam 😉
kolko bodov potrebujem k vam do ali? mozem sa potom pridat?
pocitam ze do konca tyzdna by ju uz mali vymysliet tie moje hlavicky 😀
a uz som aj vyrabovala dve mesta a kolko tam boooolo
no na vas sa nechytam, ale tak s mojimi 4 lodkami som obracala 10x a na mna to je doooost
maju menej bodov ako ja a genarali zaidny, tak dufam, ze to nevratia 😎

bianca drzim vsetky prsty aj palce nech ho porazis

mimus
21. apr 2009

fibi este som chcela od teba, aby si ma z tabulky na alfe vymazala, lebo mam nutenu rocnu dovolenku 😅
a mozes pridat na betu Hichoios[84:59] > aksiM
dakujem

bianca
21. apr 2009

tak nakoniec som prehrala ale ja sa vraaaatim

bianca
21. apr 2009

mimus potrebujes ambasadu aby si mohla do ali.To je vse.Splnas najzakladnejsiu podmienku a to clenka MK

zuz11
21. apr 2009

mimus, uzivatelkt z mk berieme automaticky, nemame pre ne ziadne kriteria, jedine musia mat ambasadu aby sa mohli pridat 😀
inak dost splhame 😀 Umiestnenie: 48 (318,299)

pacna
autor
21. apr 2009

nooo ste dobreee a kolko mate clenov? skoda ze nie som na bete 😀

bianca
21. apr 2009

decka kto vie podla coho rastu body?

mimus
21. apr 2009

no ja som pozerala predvcerom a ste boli myslim 52 tak to naozaj splhate 😉
tak moje body vam zatial umiestnenie nepomozu 😀 ale budem sa snazit
pozerala som tak vedci by mi mali ambasadu do vikendu domysliet 😵

zuz11
21. apr 2009

mame 9 clenov 😀

bianca
21. apr 2009

mimus kazdy bodik je dolezity.Akurat mam pocit ze cim budeme silnejsi tak nastnu problemy so silnejsimi ali 😒

mimus
21. apr 2009

no tak som to pozrela este raz a ak nezvysim vedcov tak v sobotu mozem ambasadu vybudovat 😀
baby ja rabujem dookola to iste mesto. uroven 3 a uz som obratila svoje 4 lodicky 7x a furt plne sa vracaju dreva a mramoru. chudak dievca aj ju lutujem 😅

mimus
21. apr 2009

a preco bianca? ja tej ali politike nerozumiem 😅
to akoze potom ali na seba utocia alebo ako?

bianca
21. apr 2009

mimus no kazdy musi niekde rabovat a moze sa stat ze budeme niekomu trnom v oku

mimus
21. apr 2009

aha no ja zatim rabujem len drobnich 😀 lebo aj ja este som len malinka (len na ikariame v skutocnosti som velkaaaa 😀 ) a len bez ali co su, nech neprovokujem 😀

milhaus
21. apr 2009

vy ste sa teda rozpísali

pacna
autor
22. apr 2009

baby nemam takych sponzorov ako vy ale aj nejakych 27000 dreva a 16000 vina potesi v jednom meste a v druhom ma skoro tak isto 😉

bianca
22. apr 2009

pacna to je super ulovok

pacna
autor
22. apr 2009

no mam 40 lodi tak v pohode sa da aj naraz vyrabovat 🙂

milhaus
22. apr 2009

ked ja chodim väčšinou na slepo, nechce sa mi špionov posielat

bianca
22. apr 2009

milhaus ja tiez chodim na slepo.U pravideln.sponzorov mam spohov na stalo.pokontrolujem a vyrabujem

milhaus
22. apr 2009

ja nemam spehov nikde len dneska som šla so spehom, mesto na 13 a army žiadna a ani lode
teraz sa vezie vyše 3000 mramoru a ešte raz som tam poslala lode lebo ešte hodinu mu blokujem pristav

mimus
22. apr 2009

baby mozem sa do jedneho mesta vratit nalozit lode aj viackrat?
ja som vcera otocila svoje 4 lodicky na 2 mesta 10x niekde som tu citala, ze exestuje aj nejake busenie ci co? Ze nesmies napadnut nejake mesto viac x. Myslim ale, ze to je asi len ked napadam a nicim mu vojakov viac x denne, alebo sa pocita aj to kolkokrat obratim lode po drievko????

dnes ranno som uz kupila aj dalsie dve lode, tak uz dufam, ze to pojde rychlejsie
ani speha nemam zatial, aby som vypatrala kolko tam este toho v sklade zostalo

milhaus
22. apr 2009

ja už som vyslala dneska tretiu varku do môjho sponzora, kym tam ešte mramor ma tak ho chcem

pacna
autor
22. apr 2009

mimus sa mi zda ze 6x na to iste miesto mozes zautocit 😀

milhaus
22. apr 2009

a denne? ja som bola dneska už 4 x u toho mojho mramoroveho sponzora, aj 12 000 mramoru dokopy ale už nema, musim si najst iny zdroj a volakto ide ku mne na bete čosi nakupit tak uvidime za hodinu

mimus
22. apr 2009

a pocita sa za utok aj to ked len pridem a nalozim?
kedze nema ziadne vojsko a je neaktivny
ja keby som mala viac lodi tak nemusim obracat
tvojich 40 by stacila na raz 😀

zuz11
22. apr 2009

ja som poslala 45 naslepo lebo som tam mala 3 spehov ale iba ked tam dorazili uz mali riziko č+ a na spehovanie skladu 75 takze ich ponicil, nic som nevyspehovala ale asponb som sa nabalila aj tak 😀 cca 14 tacov dreva a cez 6 tacov vina a mozem ist mimo 😀 uz 3 dedine maju po probleme ked tu nebudem 😀 inak asi aj u tohto by este daco bolo ale neviem ci rano sa sem dostanem 😀 🤐 skoda ze nasi nemaju net 🙄

milhaus
23. apr 2009

zuz potom im to vratis dvojnasobne ked prides

janazuza
23. apr 2009

ahojte. Dnes rabujem , tak mi držte prsty.

milhaus
23. apr 2009

ja sa nemôžem na ikariam dostat, všetky stranku idu len ta nie, ani mi to nenačíta, že vypadlo to mi napíše