Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
26. apr 2009

paci budes mat korupciu ako blazon a nebudu makat potvorky lenive

pacna
autor
26. apr 2009

ex ulovok 3dreva a 3 kamene sla som bez spiona 😀

bianca
26. apr 2009

paci fajne.To potesi.Mne sa to ziez stava a to vidim ze velke mesto,bane na vysokej urovni tak poslem aj 30-40 lodi a dovezu okolo 500 materialu

milhaus
26. apr 2009

ja včera vyše 6000 skla, mna čakaju ešte traja guvernérovia, do rana budem mat material na dalšieho a potom sa to bude stavat skoro cely den

milhaus
26. apr 2009

dneska vonku tak fúka že by tie naše pri tomto vetre šli triskovou rýchlostou

pacna
autor
26. apr 2009

tak zas dnes sa mi nedari plne sklady a ktosi ma predbehol 😠

milhaus
27. apr 2009

fuj, dneska je ešte horšie počasie ako včera
ešte len idem kuk na ikariam

milhaus
27. apr 2009

Haliganda3 (pajo111)
tento mi na alfe neda pokoj, nemohli by ste s tym volačo spravit?

pacna
autor
27. apr 2009

milhaus a ake ma suradnice?

u nas fuci ako zblaznene 😠

milhaus
27. apr 2009

Svet > Yeebiios[36:46]
je z aliancie OSA

milhaus
27. apr 2009

ide mi blokovat pristavy a v noci ma volakto vyraboval komplet a odhalili mi tu viacerych špionov

maximiliana
27. apr 2009

Aaaaaaaaaaaahojteeeeeeeeee, som tu dlho nebola, minuly tyzden sme boli vo Velkom Mederi, tak som net velmi nestihala ale uz sme doma, tak to musim podobiehat xixi 😀

milhaus
27. apr 2009

tak traste sa nepriatelia, maxi je tu

maximiliana
27. apr 2009

no uz som dnes jednu total vybielila xixi... aspon za tu dobu co som tu nebola krasne naplnila sklady 😀

milhaus
27. apr 2009

si odpočinuta teraz im to všetko zrátaš

veronica1
27. apr 2009

maxi-ty si to uz davno spominala, ale nejako sa mi to nedari najst, po akom case neaktivity uvidia moji nepriatelia ze som neaktivna-(budem seda). dakujem za odpoved.

audreyd
27. apr 2009

ahojte, hlásim moje mestá 🙂 , hrám na alfe 🙂

audrey landia, Lavios [32:69] Kryštálová baňa,
audrey stone, Traguos [31:68] Kameňolom
audrey fire, Whullios [33:69] Sírová jama
audrey wine, Cuiwios [32:68] Vinice

milhaus
27. apr 2009

vam sa teda dari, mna na tej alfe stale drtia

mimus
27. apr 2009

ahojte baby
odpocinute po vikende?
ja som az dnes zistila, ze mi v meste odhalili speha a normalne zistili aj odkial prisiel. Tak som si ho kukla aaaaa 50 uroven 😅 generali vyse 600bodov ufffff bojim bojim ten ked si to rozmysli a zautoci tak ostanem bez vojska a lodiciek 😀 . No dufajme, ze ked mu chytili speha, tak nepride.
mne sa zatial rabovanie na bete pozdava, je to naozaj jednoduchsie ako na alfe, lebo je okolo vela neaktivnych s plnymi skladmi. Nestacim lodicky otacat okolo 😀
Musim sa teraz poobzerat po nejakom mramore, toho zacinam nedostatok pocitovat, kedze budovy su cim dalej tym drahsie.

maximiliana
27. apr 2009

* Fáze 0: Pokiaľ niekto neprevedie žiadnu aktivitu do 5 hodín po registrácii účtu, tento účet bude automaticky zmazaný.
* Fáze I: Počas prvých 7 dní: - Označenie za neaktívneho: 2 dni - Čas neaktivity pred zmazaním: 2 dni
* Fáze II: Od dvoch týždňov do mesiaca: - Označený za neaktívneho: 7 dní - Čas neaktivity pred zmazaním: 4 dni
* Fáze III: Od 1 do 3 mesiacov - Označený za neaktívneho: 7 dní - Čas neaktivity pred zmazaním: 14 dní
* Fáze IV: 3 a viac mesiacov: - Označený za neaktívneho: 7 dní - Čas neaktivity pred zmazaním: 30 dní

Počas fáze neaktivity je ťažba všetkých surovín vo všetkých mestách hráča znížená na polovicu.

bianca
27. apr 2009

decka mne sa nic nechce.Ani Ikariam ani nic

milhaus
27. apr 2009

ja sa nudim, na ikariame stači zadat prikazy a je to hotove a muža som vyhnala s malou von, včera som bola je, tak dneska nech sa prefuka on
dala som jej tenku čapičku a ma košelu flanelovu a sveter nato

bianca
27. apr 2009

milhaus ja som zacala zavislacit na stup...hre Pet society na facebooku a ma rozculuje ze to nejde teraz

milhaus
27. apr 2009

na facebooku je muž prihláseny, ja využívam skype radšej

bianca
27. apr 2009

mil no na facebooku je strasna vyhoda ze sa nemusia zmensovat fotky a idu pridavat aj videa.

milhaus
27. apr 2009

pomôže mi volakto s tou mojou alfou? zasa mi neda pokoj a nestiham sa ani pozviechat

bianca
27. apr 2009

ja uz na alefe nesom.Nestihala som

veronica1
27. apr 2009

maxi - dakujem 🙂

mimus
27. apr 2009

ani ja ☹ milhaus

pacna
autor
27. apr 2009

milhaus si daleko 😒

co som rabovala jedneho fajneho tak dal dovolenku skoda mal dost miest a vsade materiaaaaalu