Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
14. júl 2009

a ktomu nakupu ked si zvysis trznicu tak "dovidis"dalej kto ake suroviny ponuka ja mam trznicu na 11 a vidim az po 6 ostrovov

bubina1
14. júl 2009

aha...super....takže rabovanie už chapem, len spiona este nemam.....
ja som svet beta, asi budem musiet zvyšit tržnicu, lebo ju mam len na dvojke, a v okruhu 1 ostrova je to bieda....so surovinami.....este vieš poradiť, co je také doležite budovat...? ináč díky moc, zatial si mi velmi pomohla....idem kuknut kolko dreva už vytažili moji nestastníci (nedala som im víno 🙂 )a zvysujem tržnicu

pacna
autor
14. júl 2009

no lodenica,kasarne, potom vinaren a ak chces koloniu tak palac ale na to treba zas nejaky vyskum a akademiu a mur zvysuj samozrejme sklad 🙂

bubina1
14. júl 2009

no,kukam, že na to ides z bojového pohladu 🙂)))))), ja si staviam mestecko...robím si výskum, radnicu, ma aj lodenice, sklad, kasarne, vinaren, tesara...a potom sa cudujem , že mam, stale malo dreva...tak nič, proste spravim vyskum na spiona a potom ho aj vyslem, lebo len sami sa o seba tí moji trkvasi nepostaraju ako vidím.... 🙂))) diky...tak niečo teda este s tými nestastníkmi poriesim, a dufam, že sa este možem na teba obratit s nejakými strategickými otázkami...ty si asi už v tej hre dlho, že? no ja len od soboty večera, tak sa snažím orientovat... a ked idem rabovat a to mesto je schopne sa napríklad ubrániť....co sa stane? stratím vojakov aj lod a tak..... a este ked napr., idem rabovat, to možem ist len s vojnovou lodou, nemusím brat aj tu obchodnu, že?

zuzulask
15. júl 2009

vojnovú potrebuješ na blokáciu prístavu, ak má on bojové v lodenici tak sa ti tvoji s obchodnými otočia a vrátia domov.....materiál donesieš len na obchodnej

bubina1
15. júl 2009

aha, takže musím vyslat aj obchodnu aj vojnovu.....dobre vedieť....nejako sa toho mojho prvého utoku obávam, ale budiš.....inak sa mi zdá, že matroš, ktorý potrebujem nezískam... 😀

bianca
15. júl 2009

cafte kocky

hlasim prichod.Pozajtra zrusim dovolenku a idem konecne hrat.Dnes som ju totiz zrusila a ked som videla aka spust tam je tak som ju radsej zasa odklikla lebo nemam zatial cas vsetko poriesit.Mam v IP aj neake ziadosti o vstup no musim ich podrobne preluskat.

zuzulask
15. júl 2009

hej , len na blokáciu ak posielaš tak obchodnú poľli za nimi trošku pozdejšie , lebo bojové idú pomalšie.....pozri si časi príchodu .... 🙂

bianca
15. júl 2009

fibiiiiiiii gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeee

pacna
autor
15. júl 2009

ahoj bianca konecne si tu 😀 😀

zuzulask
15. júl 2009

aké máš súradnice na bete ????

zuzulask
15. júl 2009

toto vám musím napísať... 😀 😀 😀 😀 .

na alfe ide na mňa jeden a ževraj čas príchodu 1D 5h...... vyslal na mňa 30 lodí, po 10 z troch miest a na každej asi 22 jednotiek.....v generáloch 299 bodov a zlato 3662..... je z jednej ali LOL - Lolovia na 77 mieste....na našom ostrove je jeden z nich, nedával na pílu a ťažil naplno, tak som ho vybrala a vložila na pílu a aj som mu to napísala...potom písal že nech ho nerabujem a pod. a tak , už aj na pílu vložil.....na a teraz už ide len jeden útok 10 lodí / 10 jednotiek v generáloch má už len 244 a zlato 7!!!!!!!!!...tak sa mi vidí že sa mu vojsko rozutekalo.....čas príchodu jeho jednotiek cca 12 hod....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 najlepšie na tom je že poslal len obchodné a nič na blokovanie, ja mám v lodenici lodičky a tak sa len otočí a ide domov na prázdno....ak dôjde vôbec 😀 😀 😀 😀 😀

zuzulask
15. júl 2009

ide ho pomstiť.... 😎 😎

pacna
autor
15. júl 2009

zuzu ty si na alfe daleko vsak?daj vediet ako si ho vymlatila 😀

ked dovylepsujem vsetkych vojakov mozem zburat dielnu? 🙂

a kde su stare dobre hracky??????co sme spolu zacinali??

zuzulask
15. júl 2009

4:26
5:27
5:26

a ty????

túším z toho nič nebude, lebo neposlal na blokáciu tak sa len otočí.... 😀 😀 😀 😀 😀

čítala som že ju môžeš zbúrať.....ja ju mámpostavenú ale som nevylepšovala tak neviem, to sú sumy na jedného alebo potom to majú všetci?????

zuzulask
15. júl 2009

kukl som , je to dosť ďaleko.... ☹ ☹ ☹ ☹

pacna
autor
15. júl 2009

zuzu ja mam zatial vylepsenych skoro vsetkych vojakov plati to na vsetkych 😀

zuzulask
15. júl 2009

super, tak si to dám potom aj ja , škoda že nemám miesto ☹ ☹ ☹ ☹ neviem čo zbúram , dielňu mám v inom meste, to asi nebude platiť pre celú armádu , len tú pre tú v meste

pacna
autor
15. júl 2009

nie plati pre celu armadu ja mam dielnu v inom meste ako tazim sklo tak prevazam 😀

zuzulask
15. júl 2009

super

zuzulask
15. júl 2009

takže boj sa neuskutočnil : Nepriateľská flotila kano z IMPERIA-I nemôže vo vašom meste Zuzula uskutočniť svoju misiu Rabovanie a otáča sa.

sisa.b
16. júl 2009

ahojte 🙂 ja sa tiez pridavam k zavislackam 😀 ani som nevedela, ze je tu ikariam tema.
ja som prisla k ikariamu tak, ze som si pozerala fibin album a nasla som tam vasu tabulku. tak som potom vyguglila, ze je to hra a uz nejaky ten tyzden hram 😅 som v alfe aj bete

zuzulask
16. júl 2009

na bete máme aj ali

bianca
16. júl 2009

cus decka

sisa vitaj.Ja som sa k ikariame dostala cez konika cez tuto temu.

zuzulask
16. júl 2009

vitajte nové...... ja som na ikariame cez babybazar a potom som tu našla túto tému...... baby mi veľmi zo začiatku pomohli, sú super, dokonca som sťahovala kolóniu a veľmi mi pomohli...... ali na bete je super.... 🙂

sisa.b
16. júl 2009

ja uz som na oboch serveroch v alianciach 😒

pacna
autor
16. júl 2009

sisa a kde si na alfe? 🙂

sisa.b
16. júl 2009

pacna, velmi blizko teba 😉 ten delikvent patri k nam 😀 hlavne mesto mam 71:46

zuzulask
16. júl 2009

sisa si dobrá...... sme od seba tak 23 hod

sisa.b
16. júl 2009

😀 mne sa zatial na alfe paci viac ako na bete. ale to bude tym, ze som sa na bete nepridala k vam ☹