Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

janina77
12. aug 2009

ahojte,
linnetka, daco som ti poslala, dufam, ze pomoze.
Zuzula, uz sa ti da potvrdit ta KD?

Nemate este niekto volnu kulturu na bete? Ja som na Bysios[33:20] > Lime - janina77

linnetka
12. aug 2009

dakujem babenky 🙂 inak na zvysenie trznice potrebuje cez 500 mramoru

bubina1
12. aug 2009

linnetka.......bude aj viac lodiek, nič sa neboj...ale ak mas z čoho kupit lodky tak si aj kup...ak ta totiž niekto začne rabovat...treba naložit suroviny na lodky a poslat do druhého mesta................. da sa to zvládnut aj s 3 lodkami....som to aj ja zo začiatku robievala s dvoma troma lodkami..........a kebyže zrušíš vínnu koloniu a presunieš sa na mramor?....mramor budes potrebovat vždy....k vinu sa dostanes rýchlejsie v tržnici ako k mramoru...

linnetka
12. aug 2009

jej, a uz vas aj vidim v pristave 😀 ste zlate, dakujeeeeeeeem 😅

bubina1
12. aug 2009

ja mam dve mesta na mramore....ale niekedy nestíhaju tažit, lebo na rozširovanie potrebuješ už velké pálky....

linnetka
12. aug 2009

a oplati sa mi rusit ju? nepridem tak o vsetko?

linnetka
12. aug 2009

lodiek uz mam 5

zuzulask
12. aug 2009

víno je veľmi potrebné, to neruš....ak ho budeš mať veľa tak zastavíš ťažbu.....poslala som ti aj vínko...

janina už sa podarilo uzavrieť tú KD, už sa škeria... 😀 😀 😀

bubina1
12. aug 2009

tak zuzula je dlhšie na ikariame....tak asi vie čo vraví 😀 len viem, že k vínu som sa dostala raz dva.....

zuzulask
12. aug 2009

ak chceš prenášať počas toho ako idú na teba, musíš mať prístav na dobrej úrovni aby stihli naložiť, lebo ako náhla dorazí útok tak to všetko nechajú tak a idú brániť....mne sa stalo že nestihli ponakladať a aj potom porabovali, jednoducho všetko zo všetkým súvisí..... 🙂

linnetka
12. aug 2009

fuha, no este som asi na rabovanie nezaujimava, mam vsetkeho malo 🙂 snad kym nasporim, uz budu schopni rychlo nalozit a branit
a to im musim zadat, aby nakladali, alebo to budu robit automaticky?

zuzulask
12. aug 2009

musíš im to zadať v prístave ako transpot, alebo ak si klikneš na hocikoho a tam je tiež transport....

linnetka
12. aug 2009

ok, len aby som vedela 🙂 dik

zuzulask
12. aug 2009

rýchlosť nakladania zvýšiš úrovňou obchodného prístavu, na jednu loďku naložíš 500ks....

bubina1
12. aug 2009

a ak si postavís napríklad dom lesníka, ten ti pomože s tažbou dreva....hore...ako mas hodnotenie je pomoc...tam si vies pozriet jednotlivé budovy a aj skumanie vedcov....je dobre ak mas aj akademiu postavenú a rozširovanú. lebo potm ti vedci rýchlejšie skumaju.....
a v bojom pristave je dobre ak mas nejaku lod tiež....tiež ti vie pomoct....ak niekto neposle blokaciu na tvoj pristav, len ti posle transportne lode...tak sa musí otočit....

linnetka
12. aug 2009

no mam aj dom lesnika, a vsetko co nepotrebovalo mramor mam na uroven 4, kym sa dalo tak som zvysovala uroven, mam aj 4 bojove lode ....
a postavene mam vsetko z ponuky 🙂

bubina1
12. aug 2009

supriš

zuzulask
12. aug 2009

nechaj si miesto na dielňu....to je dobrá vec...stačí ti v jednom meste....vylepšenia budú platiť pre všetkých....

linnetka
12. aug 2009

ok, dielnu este stavat nemozem

pacna
autor
12. aug 2009

lin skoda ze nie si na alfe hned by som ti poslala mramor aj siru

titkovamiriam
12. aug 2009

sa hlasim aj ja som tej hre prepadla 😀 😀 😀 a moje deti sa cuduju ze taka hovadina 😲 😲 😲 oni radsej bojove 😅

linnetka
12. aug 2009

boze babenky, som prisla od nasich, pustam ikariam a co nevidim, mramor nabehnuty a 4 dalsie lode prichadzajuce do pristavu s nakladom 🙂 fakt vam neskutocne dakujem.
Teraz uz ma urcite zacnu aj rabovat, bo nie som chudobna 😀 co mam skor urobit?

zuzulask
12. aug 2009

stavaj.....

titkovamiriam...vitaj , na ktorom si svete???? a kde si???

titkovamiriam
12. aug 2009

alfa a pockaj 79:63 riamimi ostrov peroeos-inak mramor a sira su tiez moja slaba stranka no uz si ho viem doviest 😀 😀 ,no a hlavne mi chyba cas.by som hrala stale 😀 😀 😀

zuzulask
12. aug 2009

lin, aké 4 lode, odomňa ti ide 11.....mramor aj víno.... 😀 😀 😀 😀

bubina1
12. aug 2009

linnetka.....hlavne pominaj suroviny....nenechavaj sancu rabovatelom.......... 🙂))))))))))))))))))
titkovamiriam vitaj.......na ktorom si svete a aké mas suradnice?

titkovamiriam
12. aug 2009

79 63 ostrov peroeos

zuzulask
12. aug 2009

no aj ja som na alfe ale si 1D a 4hodky odo mňa..... ☹ ☹

zuzulask
12. aug 2009

ak nemáš čas na hru daj si pozor aby si nebola inaktívna...tzv. sivá...to budú hneĎ všetci vedieť že nemáš čas a budeš raboaná....pozri si tu str. 112 čo píše maxi....

titkovamiriam
12. aug 2009

no pekne a mozem ist len do oklia troch ostrovov-konecne mam niekoho na sirz ale mramor je fakt bieda