Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

zuzulask
17. sep 2009

no, ja som bola od nich 18 hod...tak somsťahovala mestá....mala som už 3 a aj tak som sa preťahovala.....

zuzulask
17. sep 2009

pa, idem " ordinovať" 🙂 🙂

janina77
17. sep 2009

aj ja mam volnu kulturku
Lime 33:20

zuzulask
18. sep 2009

my už spolu máme ... ☹

pacna
autor
18. sep 2009

mam mramorove cesto s ovocnou plnkou 😀

fibi
18. sep 2009

pacim naťažila si dosť mramoru? 😀

pacna
autor
18. sep 2009

no jooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzulask
18. sep 2009

😀

bianca
18. sep 2009

cafte

paci vymenim za cokolkovek chces 😀

zuzulask
18. sep 2009

práve som na alfe vyhrala jeden boj . v 12 kole.... 😎 😅 , ale začínal s toť dobrou obranou a skončil s 7 falangami.....zistila som že je lepšie poslať tak army akurát na boj, nech trvá aj dlhšie , ale pobije sa mu skoro všetko...no a naraz by som to neodniesla a tak sa musím vracať....a keď pošlete silnú army po 1-2 kolách sa mu rozprchnu a potom musíte posielať zase na boj......no a tento je tak na 1,5 hod vzdialený....takže nestíham otočiť lode kým sa zreorganizujú....

fibi
18. sep 2009

ja akurát chystám rabovanie aj s ešte jedným z ali, chlapík má dosť dobrú obranu, tak uvidíme aký bude boj, ale má plné sklady, kto by odolal 😀

zuzulask
18. sep 2009

aj ja som chodila s jedným z ali, ale to sme boli v dcérskej spolu a ja som včera prešla do hlavnej ali a už to ja také.....neviem kedy je on....a tak.....a neviem kedy príde aj on do hlavnej lebo nespĺňa podmienky....

fibi
18. sep 2009

a v ktorej si ali? 😕

zuzulask
18. sep 2009

PERSE

sisa.b
18. sep 2009

no u nas sa zatial nic nedeje, tak mozno cez vikend 😝 ale to zas budem u svokrovcov, takze neviem, ci budem online. uvidime, ci svagor pozicia notebook 😅

fibi
18. sep 2009

s vami máme mierovku 🙂

sisa.b
18. sep 2009

zuzula, mate nejak vela mieroviek 😅 aj mas koho rabovat? lebo mne osobne lezie na nervy, ze mame vobec nejake mierovky, napr. s GNR, nemam co rabovat 😀

zuzulask
18. sep 2009

no, ja tu mám naokolo WAR. a tý sú prvý .....a SYMA....tak asi tak....nemám koho rabovať...a nielen preto ale som na súradici 4:26....to je koniec sveta, veĎ si kliknite.....tak málo ostrovov, z jednej strany moreeeeeeee a z druhej plno 00000 na ostrovoch....bežne idem na rabovačku na 4 hod.....už čo sú naokolo ľudia z WAR tak sú už inaktívny....asi ajich to prestalo tu baviť.... 😔 😔 😔 😔 .......no a mala som trochu diskusiu koho vlastne môžem a koho nie...neviem neviem.....možno ma to prestane baviť...... dám zrušiť účet a potom sa znova zaregistrujem .....neviem .....

zuzulask
18. sep 2009

no a na bete máme magora.......dnes som mu chytila už 2 šiónov.....

sisa.b
18. sep 2009

zuzi, len aby ta to pustilo na novu registraciu 😝 co si nedas dalsie mesto dalej? ja som si teraz dala dalsie o 9 hodin dalej 😅 mame tam clena, co bol prvy v obrane, lebo mu stale nedaju DIKaci pokoj, tak mu chcem troch pomoct 🙂

zuzulask
18. sep 2009

ale keď dámriadne zrušiť účet a potom sa prihlácim asi tak o 2 t. a znovu zaregistrujem tak by malo nie?????

pacna
autor
18. sep 2009

sisa tak daleko?ale aj u nas maju niektory jedno mesto uuuplne inde

zuzulask
18. sep 2009

ja som sa už raz sťahovala, to je lopota....neviem, nie som ešte rozhodnutá....možno naozaj pôjdem inde....

sisa.b
18. sep 2009

pacna, jasne, uz ma nebavi nudit sa v tej hre 😝 😀 chcem bojovat 🙂 a zas bude boj, ked tu nebudem 😠

pacna
autor
18. sep 2009

ved to dookola sama aliancia alebo mierovky 😅 😀 😀

sisa.b
18. sep 2009

pacna, vy to tam mate teda dost narvane 😝 aj niekedy s niekym bojujete? nas vodca odmietol par mieroviek a ja mu teda davam len za pravdu. je to nanic, ked clovek musi tazit, lebo nema koho rabovat 😀

fibi
18. sep 2009

veru sisa, dokola samé mierovky a konečne sa do niekoho pustím a vyzerá to, že si rovno nabijem čumák 😒 Ešte stále bojujeme, ale vyzerá to biedne ☹

sisa.b
18. sep 2009

fibi a koho rabujete? kapitana dabaca? 😀 😝

fibi
18. sep 2009

to je kto? 😕 už prebieha 15. kolo

sisa.b
18. sep 2009

tak ja som akurat zistila, ze mi niekto vyraboval pred nosom sklad - 20000 surovin 🙄