Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
1. mar 2009

pacna na jedneho od nas.Je dlho neaktivny a mne chyba drevo

maximiliana
1. mar 2009

No ved preto, lebo mas vela obyvatelov a zaklad nestiha pokryt spokojnost...

bianca
1. mar 2009

mna trafi s toho naseho trhu.Vsetko predava iba jeden jediny chlap.Ziadna konkurencia ani moznost vyberu.Sem tam sa niekto mihne ale nie s tym co potrebujem ja

fejusa
1. mar 2009

bianca tak som si zalozila new nick a mozem zacinat odznova a som na bete

bianca
1. mar 2009

fejus a ake mas suradnice?

fejusa
1. mar 2009

asi 97.35.teda dufam ze su to suradnice 😅

bianca
1. mar 2009

utok zahajenyyyyyyyyyyyyyyyyyy za 8 minut su tam

maximiliana
1. mar 2009

ma nejaku army?

bianca
1. mar 2009

maxi idem na slepo

fejus mas spravu

bianca
1. mar 2009

tak boj vyhrany ,nemal ziadnu armu ale asi ma dakto predbehol

bianca
1. mar 2009

vezie drevoooooooooooooooooo

pacna
autor
1. mar 2009

bianca rabujes o 106 🙂 a kolkych posielas?

bianca
1. mar 2009

paci

18 prakistov
13 sermiarov
5 falangov

bianca
1. mar 2009

to je nadhera.Zacina ma to bavit

maximiliana
1. mar 2009

no pokial nema total ziadnu armadu, tak ti na rabovanie stacia aj dvaja falangovia, aby sa zbytocne nepredrazoval utok 🙂

bianca
1. mar 2009

uz som zas poslala speha ale teraz daleko

bianca
1. mar 2009

maxi ja som mylela ze ma ked mi prveho speha Antona zabili

maximiliana
1. mar 2009

bianca ja z teba umriem 😀 ty si mu dala aj meno... a ja ich chudacikov beriem ako rozky. jeden akape, o styri minuty je tu dalsi 🙂 inak spehov nelyncuje jeho armada ale asi jeho spehovia alebo nejaka nakaza 😉

bianca
1. mar 2009

maxi no prvy bol Anton 😢 a teraz patra Ambroz.Arnošt caka na vycik ale nemam sklo

a to fakt mozu ochoriet ?No fuj.By som mu dala prvu pomoc keby som mohla.Cudzich zachranujem a Anton umrel 😀 😢 😀

bianca
1. mar 2009

ty kokso aj Ambroz skonal .To neni mozne

maximiliana
1. mar 2009

No pomaly si tie mena zapisuj, lebo ked budes mat v kazdom meste 20 ako ja a pri kazdej druhej spehovacke traja zajdu.... ale rehocem sa az mi slzy tecu... hadam nezobudim krpca 😀
jasne ze nemozu ochoriet ale mozno v nejakej vyssej verzi bude aj to. skusime to dat ako navrh 😉

cairka
1. mar 2009

bianca 😀 😀 😀
inak tí špióni nemajú asi moc pevné korienky, mne už druhý tiež zaklopal bačkorami a nikdy nič nevyšpehovali ešte. akurát zvyšujem úkryt na 3 úroveň, tak dúfam, že sa stanú odolnejší

bianca
1. mar 2009

maxi poslala som druhu rabovacku.Teraz tam budu az za hodinu.A uz mam vypatrane daslsie sive mesto

si mala pravdu ze to cloveka viac chyti.Ja som povodne chcela v klude nazivat ale to sa neda

maximiliana
1. mar 2009

Spioni su slabucki, niekde ich treba poslaat aj troch styroch naraz a aj tak je vysoka umrtnost... zhruba ako na spanielsku chripku v 1918-tom 🙂
nazivat v klude asi nie. mozno zo zaciatku sa dalo, ked som ja zacinala, ale potom je to aj tak nudaaaaaa... hlavne treba mat aj doma nejake lodky do obrany a potom uz len rabovat a rabovat

bianca
1. mar 2009

som sa teraz pobavila.Jeden hrac daroval na pilu naprv 2 drievka a teraz az 5

preco neprispeju?drevaren som zasa dorovnala ja lebo ty haljzlici nedaju ani polienko.A to im tam maka 80 ludiiii

bianca
1. mar 2009

kukam ze aj obyvatelstvo je viac happy(bez vina 25) a od kedy drancujem 😀 😀 😀 uz su na 97 happy na 4 vina/hodku

bianca
1. mar 2009

maxi ja nemam sklo taze arnošt a albert stale cakaju na vicvik

pacna
autor
1. mar 2009

bianca rekord po 2 drievka. normalne zavislacky inac ja som Anna 😀

tak spioni su slabi?chudacikovia maju to tazke 😀 😅

bianca
1. mar 2009

pacna Jana tesi ma 😀

fibi
1. mar 2009

bianca ja som darovala 15 drievok a maká mi tam 100 robotníkov...ale ja viac nemám, zakaždým niekto príde a čorne mi všetko.. Dlho musím čakať kým mi niečo nazvlákajú a potom kým niečo postavím resp. rozšírim 😒