Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

robo.p
4. mar 2009

pacna: co znamena normalna cena? ja predavam mramor po 16 zlatych (alfa)

smileko
4. mar 2009

robo, vdaka. rezidenciu v druhej kolonii mam, uz sa mi to da ako-tak kontrolovat

nema niekto chut spravit taky sumar kto je kde na alfe a bete, lebo akosi stracam prehlad a nestiham si to spravit ja 😀

smileko
4. mar 2009

pacna, u nas je mramor aj za 12. Skoda, ze si daleko

pacna
autor
4. mar 2009

no u nas 99 😠

pacna
autor
4. mar 2009

smileko ja som si to chcela napisat kde ste kto no akosi sa mi nechce citat dozadu 😀

robo.p
4. mar 2009

pacna:
- odporucam rozsirit trhovisko, aby malo dosah na viac ostrovov. (aktualny ostrov pri urovni 1, okruh 1 ostrova pri urovni 3, okruh 2 ostrovov pri urovni 5,...)
- tiez (ak mas ambasadu), mozes uzavrie s hracmi (s nami) obchodnu dohodu. potom uvidis nase ponuky tovarov bez ohladu na to, ako daleko sme.

pacna
autor
4. mar 2009

nemam ambasadu nemam dokonceny vyskum trznicu mam na 4 a na 5 mi chyba ten mramoooooooor 😠

ked som pisala aj ci nevymenia za sklo a všetci su taki "mily" ze mi nikto neodpisuje 😔

robo.p
4. mar 2009

so sklom nepochodis. to ma teraz mizivu hodnotu (ja ho kupujem po 5 zlatych). ponukni hocico ine. popripade ponukni iny pomer ako 1:1.

robo.p
4. mar 2009

daj suradnice, kam to chces. tisicku mramoru ti spustim (za 1000 skla). Ak si teda na alfe.

pacna
autor
4. mar 2009

robo mam len 450skla a suradnice su 70:44 ale ak to mas daleko kasli na to

smileko
4. mar 2009

trhovisko mam na 2 ostrovy a ambasadu mam tiez, takze uz iba zacat jednat hovoris?

pacna
autor
4. mar 2009

tak ja ponukam sklo po 20 a tu ho iny maju 60-99

smileko
4. mar 2009

pacna, mne to vobec nezobrazuje tvoj ostrov

pacna
autor
4. mar 2009

a ako to? ja mam mesto cadecka

a ty mas aky nazov?

smileko
4. mar 2009

mam ten isty problem ako s biancou na bete. Bud ste tak daleko, ze vas nevidim, ale jednoducho ked zadam suradnice, tak mi neukaze ostrov, len to vyzera, ze stale nacitava, nacitava.... net mam vsak rychly.

bianca
4. mar 2009

hojte.Boli sme s malou dlho vonku.

pacna
autor
4. mar 2009

bianca nemala si abstak 😀 😀 😀 😀

bianca
4. mar 2009

pacna ni bo som mala spolocnost ale mala som lode vterene tak som rozmyslala co by sa este dalo nahrabat za 4 hodiny co som bola prec

robo.p
4. mar 2009

pacna: tiez som mal problem s tym nacitavanim ostrovov ale uz sa to dajak rozbehalo. Posielam Ti 500 mramoru.

pacna
autor
4. mar 2009

diky moc ty si uz tiez dost daleko v hre

smileko
4. mar 2009

ja som prave prisla na to, ze cez internet explorer mi nacitat vase ostrovy idu-hura!!!!

pacna
autor
4. mar 2009

mne zas explorer robil blbosti ja idem cez operu 🙂

smileko
4. mar 2009

ja som to s tymi suradnicami myslela tak, ze keby sa na to niekto podujal, tak by sme mu do IP poslali server a suradnice a on by to dal vsetko dokopy a poslal ostatnym 😉

robo.p
4. mar 2009

hmm. mozem ja. poslite ake mate meno na ktorom serveri. mesta si uz doplnim sam.

fibi
4. mar 2009

robo aj ja kúpim mramor od teba alebo vymením za sklo - mám 1000 som na alfe [41:37] fibicity

pacna
autor
4. mar 2009

otazka do akej vzdialenosti mozem poslat spiona? 🙂

bianca
4. mar 2009

znova sa vraciam.Manzel okupoval PC.Inak sa mi prave vratili ludkovia s prvej prehranej bitky

fibi
4. mar 2009

ten hajzlík na mňa zase zaútočil 😠 môže mi zobrať akurát sklo, to by mi až tak nevadilo, ale ak mi zase pozabíja vojakov, tak ma teda riadne nas.rie 😠 😠 😠

pacna
autor
4. mar 2009

fibi tak ako mna ten debo ja som mu potom pisala ci ho pritahujem 😀 😀

bianca
4. mar 2009

fibi a ake mas suradnice?Ked soom v dosahu pojdem ta branit