Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
6. mar 2009

fibi mne to neslo robovi a ked som zvysila trznicu tak ma to pustilo dalej

pacna
autor
6. mar 2009

ja teda neviem chcem vymenit siru za sklo a to tu nikto nechce?hlavne ze chcu kupit sklo
😔

milhaus
6. mar 2009

a mas volne lode? neviem prečo ti to nejde
ved si daj na mape sveta nad tou zemegulou moje suradnice a ukaže ti to ostrov, ked na ten ostrov kliknes klikni na mesto a na boku mas transportovat
skus to

milhaus
6. mar 2009

nemam teraz doma lode, musis počkat

pacna
autor
6. mar 2009

milhaus ak si daleko tak jej to nepojde

fibi na akej urovni mas trznicu?

milhaus
6. mar 2009

je to par hodi, 13 a pol hodiny mi to ukazuje a to už asi hodinu cestuje
ja mam tržnicu tušim na 5

milhaus
6. mar 2009

neake lode sa vratia za hodinu

bianca
6. mar 2009

ja mam tiez trznicu na 5 a dovidim daleko

fibi
6. mar 2009

tržnicu mám na 4 a prístav na 1... Na vedľajsí ostrov by mi to išlo poslať ale na myjavu ee. Tam mi svieti len možnosť diplomacia. Asi mám slabý prístav...

pacna
autor
6. mar 2009

fibi pristav s tym nema si nic spolocne ja by som to videla zvysit tržnicu 🙂 aka som mudra ze? 😀 😀

fibi
6. mar 2009

tržnicu zvýšim, len musím nazbierať ešte zopár triesok

robo.p
6. mar 2009

Trznica by na to nemala mat vplyv. Jedine vyskum, akcne body a volne lode. 😒

milhaus
6. mar 2009

a na iny ostrov sa mi to da poslat? ja by som si to z inej dediny vedela prepravit
na brezovu skus kuknut či ti to pojde

pacna
autor
6. mar 2009

hej ale ja kym som nemala trznicu na 5 tak som to ani robovi poslat nemohla az potom.

zuz11
6. mar 2009

cafte, mne sa zacalo celkom darit 😀 mam jednu koloniu, takze moji obyvatelia okrem toho ze vsetci by mohli byt vojakmi sa mozu aj od rana do noci ozierat a teraz som ulupila od jedneho 1916 mramoru tak sa tesim lebo som ho potrebovala ako sol 😀

baby vsetky ste daleko odo mna? ja by som vam vinka a ja siru poslala aj zadara 😀

ja som inak na Rilyos[74:41] a Iaiatia[75:42] 😀

pacna
autor
6. mar 2009

zuz alfa alebo beta?

zuz11
6. mar 2009

aha beta 😀

pacna
autor
6. mar 2009

jooj skoda podte aj na alfu baby 😀

mimus
6. mar 2009

ahojte baby.
potrebujem radu od skusenejsich 😉
mam vsetko na urovni 3 alebo 4, len kasarne na 1 a vobec neviem ako ich zvysit 😠 Uz som musela aj kupit vino, lebo chlastu az prilis, ale tie kasarne ma stvu. Uz som kupila aj asi 3x tych strelcov s prakom.
Poradte prosim

pacna
autor
6. mar 2009

no nechapem trosku ved normalne ich zvys na uroven 2

mimus
6. mar 2009

Ved ani ja nechapem. Uz som potvrdila vcera max. strlelcov s prakom. Zobralo mi to skoro 2000 dreva a furt nic 😢 Pise len klasika: Rozsirenie nie je teraz k dispozicii 😖

pacna
autor
6. mar 2009

ano? a mas dost surovin na zvysenie urovne? a kde si ty?

mimus
6. mar 2009

alfa 33:26 a netusim ake suroviny treba na zvysenie kasarni 😅
poziadavky su 109 dreva a ja mam 1200 😅

fibi
6. mar 2009

ja neviem milhaus asi si ďaleko, lebo na tvoje mestá mi ponúka len možnosť vyslať špióna a diplomacia a na vedľajšie mestá na susedných ostrovoch mi ide všetko. Ale ja mám mesto len úrovne 2, celkovo ani výskum nemám vysoký, tak asi preto... Neviem čo s tým

mimus
6. mar 2009

mimochodom na tuto hru ste ma nakazili vy tu na koniku 😀 muzik sa zo mna smeje, ze som ako male dieta

fibi
6. mar 2009

kto chce do tabuľky, tak mi pošlite do IP súradnice nech to nehľadám, lebo dnes moc koňa nestíham

pacna
autor
6. mar 2009

mimus mne sa sniva o ikariame a muz sa tiez smeje ze som hotovy zavislak a o nicom nehovorim 😀

pacna
autor
6. mar 2009

mimus a nestavias niečo ine?

mimus
6. mar 2009

noo tak to na tom este nie som zatial az tak zle, lebo mne sa este nesniva 😀
ale tak ja este len tento tyzden hram 😎

mimus
6. mar 2009

nie teraz nestaviam nic ine. Vsimla som si, ze mozem len jedno v rovnakom case. Vsetko uz mam skoro na urovni 4. Akurat palac este nemam vobec, ale chcela som najprv tie kasarne zlepsit. Pozeram, ze mam 88 prakosov 😀