Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

janina77
21. mar 2009

elise, napisem ti cez ikariam.

Inak ste zlate, takto si predstavujem spolupracu, nie ako s tymi 13-rocnymi pubertiakmi. 😀 😀 😀

milhaus
21. mar 2009

už som našla i medzi takými výnimky

bianca
21. mar 2009

bry vecer

milhaus
22. mar 2009

dobre ranko
tak utočim stale na inych ale ulovky stale nič moc, najväčši bol 140 mramoru, utočim prevažne len na ostrovy s mramorom lebo ten potrebujem stale doplnat

maximiliana
22. mar 2009

milhaus mozno maju mramor aj v koloniach mimo mramorovych ostrovov 😉
my sme mali vcera aliancnu poradu a tak sa to zvrhlo, ze strategia neprebrata, zate sme prebrali svokry, muzov, zeny, sex, chlast a neviem co vsetko 😀

janazuza
22. mar 2009

ahojte. maxi takže super porada 😀 😀

bianca
22. mar 2009

hojte.Prave sme docestovali do CR.Cesta humus

maxi aspon ste si pokecaliii

inak potom nahlasim nove kolonie.Dnes nemam sil ale zato korupciu ano

maximiliana
22. mar 2009

No akosi sme to roztocili 😀 zasae mame hromadny utok milujem to... je to sice hnusne a zakerne ale supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

maximiliana
22. mar 2009

A inak sice kus od temy, ale musim sa vam pochvalit... moje milovane dieta dnes uuuuplne same bez opory a drzania precupitalo pol bytu 😎

pacna
autor
22. mar 2009

maxi super s drobcom je to krasne ze? 😀

bianca
22. mar 2009

maxi jeeej gratulujeme

milhaus
22. mar 2009

super maxi a nebolo ti do plaču od dojatia?

maximiliana
22. mar 2009

No na jednej strane od dojatia a na druhej zo zufalstva, ze teraz ho uz absolutne neustrazim na jednom mieste 😀 keby aspon nezacal hned behat, ale pekne chodit ako ostatni xixi a je mi straaaaaaaaaaaasne luto, ze tak rychlo rastie

milhaus
22. mar 2009

tu moju tiež nemôžem udržat na mieste, ona mi vylezie na okno alebo rebrik za par sekund, len sa otočim a už je tam

pacna
autor
23. mar 2009

ahojte babenky ktore ste v nejakej ali posielate vodcovi drevo na ambasadu??muz v jednej je a on im vsetkym napisal kolko dreva a kamena potrebuje aby mohol zvysit a prijmat clenov-teda az jedneho 😅

bianca
23. mar 2009

pacna nie.Zuzka nie ze si vezmes priklad 😀 😀 😀 si robim srandu

pacna
autor
23. mar 2009

mne sa to tiez nezda ale poslal 🙂

milhaus
23. mar 2009

nepytali nič odomna

bianca
23. mar 2009

tak decka hlasim novinky sice uz ani nie tak certsve

alfa Wiadios[17:53] > BJ2

beta Loxeios[73:37] > LaBiancaMarble

pacna
autor
23. mar 2009

bianca kolko ich uz mas? 😀

bianca
23. mar 2009

pacna 3 kolonie na bete 2 na alfe

milhaus
23. mar 2009

ja si davam na čas pokoj od rozširovania, zväčšujem si kolonie čo sa na nich da, najmä sklady a radnice a obchodne pristavy aby rychlejšie nakladali

bianca
23. mar 2009

mlhaus aj ja uz koncim na dlho ale mala som stale malo mramoru tak som musela zakrocit

milhaus
23. mar 2009

ja mam kolonie na všetko okrem skla

bianca
23. mar 2009

ja zasa nemam na siru.Radsej mam dve mesta na mramor.Ta spotreba na budovy je teraz fakt strsna abude hur

milhaus
23. mar 2009

ale ked sa mi vratia lode tak kuknem či mam dost surovin a zväčšim palac a pokukam kde koloniu spravim ale to bude najskorej večer

bianca
23. mar 2009

ja mam na dlho utrum s koloniamy.Musiem sa pozviechat

milhaus
23. mar 2009

no tak to vypada že najskorej za dva dni kym pozbieram suroviny na palac a potom to zasa začne odznova, zvyšovanie guvernérov

maximiliana
23. mar 2009

Ahojky, no my tiez nic neposielame... odhliadnuc od toho, ze je to proti pravdilam, vodca dostava nejake smiesne suroviny za kazdeho clena... juj dnes sa chystame na super velky utok 😀 tak sa tesim

milhaus
23. mar 2009

prečo tie lode nemôžu ist rychlejšie