Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
27. mar 2009

a ja ze len jedneho spiona som sa zahanbila 😀 😅

maximiliana
27. mar 2009

milhaus rozhodnde najskor podvihaj vsetky rezidencie, lebo v novej kolonii je korupcia zvladnutelna ale v starych je tragicka

maximiliana
27. mar 2009

ale ked je mesto dost male a ma slaby ukryt tak posielam len jedneho 😉 no ked ich posles viac, tak mas vyssiu sancu na uspech a potom pri nasledovnom utoku ti spiono otvaraju brany mesta

bianca
27. mar 2009

maxi ja som tiez citala ako im ide o vymenny obchod.

pacna
autor
27. mar 2009

ano?ale to ich tam musis nechat ci ich vratis?

maximiliana
27. mar 2009

tak s nimi skus obchodovat a mozno daju pokoj.. alebo potom sa skus obratit na minos-a

bianca
27. mar 2009

maxi ja uvidim ci sa este raz odvazi.Musim si najst neaky ali co je blizko mna

maximiliana
27. mar 2009

no kym bojujem, tak ich tam necham a potom ich stiahnem nazad

maximiliana
27. mar 2009

no ak nieco, ja ho vyfarmim... maju to v popise, ze ak je to odveta tak ani nezakrocia... takze napisem vodcovi a roznosim ho

maximiliana
27. mar 2009

a ten rely preboha co xcel vsak ma len jedno mestecko

bianca
27. mar 2009

maxi no prave

bianca
27. mar 2009

decka prave si jeden odo mnas kupil 60 ks vina.Asi ho potrebuje a na viac nema.Rozmyslam ze by som mu poslala darcek jednu lod vina no neviem ci to nebude blbe 😅

bianca
27. mar 2009

tak nie 60 ale 80 ale to je jedno.A druhy zas 300.Ked si spomeniem ako mi na zaciatku pomhla milhaus z vinom a aku som mala radost tak asi poslem obom po jednej

maximiliana
27. mar 2009

no ak ho mas dost... budes mat na dnesny den dobry skutok 😀

bianca
27. mar 2009

uz som poslala a napisala aj spravicku.Dufam ze bude rad a nedijde ma vyrabovat 😀

milhaus
27. mar 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bianca
27. mar 2009

decka a ked si predstavim ako som mala 3 lodicky a jedneho speha 😀 taky brutal.teraz 41 lodi a malo

milhaus
27. mar 2009

41 lodi nemam ani ja. mam ich len 30, palac sa zväčšuje a ešte si nasporim na guvernera, až potom pojdem na novu koloniu, to mi bude zasa trvat tyžden to šporenie

bianca
27. mar 2009

milhaus ja som sa teraz odvazila rabovat aktiv.hraca a ti poviem ze dobry sponzor.Lodicky doviezli 20 000 mramoru + dajake drobne

dada2007
27. mar 2009

bianca...tak ja som teraz taký brutal...4 lodičky a 2 špehovia...na nikoho som zatial nezaútočila...len budujem a budujem...
a že 40 lodí 😕 😨

milhaus
27. mar 2009

bianca to prosimta ako sa ti dari? ja som nikdy nemala ulovok viac ako 150 mramoru alebo siry ale rabujem prevažne sirove a mramorove ostrovy a nikdy to nie je vyššia uroven ako mam ja, ked tak rovnaka ako mam ja alebo menšia ale za den kvapne 500 mramoru ked idem na mramorove ostrovy ale chodim i na siru a občas pride i drevo a vino alebo krystaly

maximiliana
27. mar 2009

netreba sa bat aj ludi, co maju viac bodov v skore alebo vyssiu uroven radnice.. .to este neznamena, ze maju aj armadu a budu nazad utocit... ja som dooost dlho hrala bez armady, na konte 8 000 000, plne sklady a v pristave ani jedna bojova lod... suepr lahky terc... takto ma trikrat vyrabovali, kym som pochopila, ze zial treba army 😀 a nikdy som teda neutocila nazad
a verte tomu, ze takych ludi sa najde kopec

dada2007
27. mar 2009

baby...ja nemám armadu vobec...ani v jednom meste....nemám dost zlatiek na jej udržanie...mám otázku...bojové ľode aspoň niečo ochránia?

bianca
27. mar 2009

dada ochrania a vela.Pokial neposle super silnejsiu flotilu na cistku tak sa ti do mesta nedostanu rabovat

dada2007
27. mar 2009

jáj...aháá...a koľko ich asi tak mám mať?

maximiliana
27. mar 2009

hmmm to tazko povedat... niekedy staci jedna, niekedy ani 100... ja mam v kazdom pristave mozno 50 alebo trochu viac, ale ked porovnam s kolegami, stale je to malo

bianca
27. mar 2009

maxi na tvoju uorven sa nikdy nedostanem 😎

dada2007
27. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja mám 2 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maximiliana
27. mar 2009

neboj nic je som to dlho hrala len tak lahko... kaslala som na hru, dala som rozviezt vino, postavila za cely den jednu budovu... ty hras riadne, rabujes a o chvilu ma obehnes 😉

milhaus
27. mar 2009

dada sak sa kukni do radnice či mas zlatky v minuse alebo v pluse