Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
30. mar 2009

milhaus dobreeee 😀

bianca
30. mar 2009

pacna no ten co sa mi vyhrazal tak na mna postval svojho kamosa zi silnej ale a nakoniec su z nas kamosi a pubertak chce zajtra on line rande 😀

milhaus
30. mar 2009

teda ti by si mala byt diplomatom

bianca
30. mar 2009

milhaus aj som 😀

maximiliana
30. mar 2009

bianca ono ta to po 20-tom pubosovi prejde xixi... boze si neviem predstavit, ze aj ja som bola taka 😀

bianca
30. mar 2009

maxi mna to ani nechytilo.Ale aspon som sa narehotala.Ja som az taka pritapnuta v 17 teda nebola 😠

maximiliana
30. mar 2009

Ja sa uz sice velmi nepamatam, bolo to davno, ale ked vidim tie dnessne pubisky ako sa uchechtavaju no mam z nich dost 😀
a aj z dnesneho dna... mi skoro poutekali panaci, co som nemala kedy vino rozvozit... idu nam zuby a zadneeeee fnuk

audreyd
30. mar 2009

no tak koho to môžem beztrestne rabovať? 😕 😅 😵

fibinka, napíš ma do tabulečky, moja 🙂

mňa raz orajbal nejaký beverly hills a som bola z toho hotová ☹ ale keby si predstavím, že sa na mňa vyroja všetci tí, čo som ich vybielila, tak tu už asi ani nepíšem 🤐 😅

pacna
autor
31. mar 2009

na mna v noci zautocil jeden z nasho ostrova do pily neprispieva na generaloch je malinky co chcel neviem ale vojnu som vyhrala 🙂 🙂

bianca
31. mar 2009

hojte

maxi mne pozdrhali z dvoch miest potvory nevdacne.Nechapem ako sa moholo stat ze som zabudla rozviest vino

maximiliana
31. mar 2009

Svine su to. a ja som ltt v pluse asi nejakych 200 zlatych 😀 ale zato mame dva nove zuby xixi

pacna
autor
31. mar 2009

maxi super v zadu? 🙂

bianca
31. mar 2009

maxi my zas mame horucku po vcerajsom ockovani.Ceĺu noc som behala s teplomerom a teraz stresuje MM lebo ju taku este navidel.Lezi pri nej v posteli a teplomer v ruke.Mala ma z toho sou

pacna
autor
31. mar 2009

jaj ti chlapi ze? 😀

bianca
31. mar 2009

pscna hej.A to sda certil ze musime cakat po ockovani v CR a hned nejdeme domov.Uz mu sklaplo 🙄

bianca
31. mar 2009

jeee prepac za skomolenie nicku 😅

pacna
autor
31. mar 2009

nevadi ved sa rozumieme nie?

na nasom ostrove je jeden sivy a ma dobre zasoby pockam na lode a idem nanho 😀

maximiliana
31. mar 2009

pacna jeden vzadu a jeden konecne vpredu, lebo nam chybal do paru 😉 bianca horucka nic prijemne ☹ ale zas ak je to z ockovania, to netrva dlho... a ved nech sa aj muz stara 🙂

pacna
autor
31. mar 2009

taky zubaci su najkrajsi 😀 😀

bianca
31. mar 2009

chod chod.Ja som zvedava co ten moj pubos.Som ho vcera zacala vychovavat a zacal pouzivat slovicka prosim a dakujem.Keby sme si kazda on line adoptovali takeho pubosa tak by sme spravili dobry skutok Slovensku.Len dufam ze sa ty dvaja v skole nepohadaju 😀

maximiliana
31. mar 2009

a teraz sa dozaduje svojich zakladnych ludskych prav 🙂 liepa sa po mne a ocucava mi vystrih umrem z neho 😀 ale aspon mozem jednou rukou robit rozvoz xixi

pacna
autor
31. mar 2009

maxi stihas krmit aj doma aj na ikariame 😀 😀 😀 😀 😀

maximiliana
31. mar 2009

tykokso ja som nasla dalsi prerezany... 😲 a potom ze preco bol taky protivny 🙄

bianca
31. mar 2009

maxi Maxik ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

maximiliana
31. mar 2009

no super styri mesiace nic a teraz zase vsetky naraz xixi... oslavim ich poslednou rezudneciou 😀

milhaus
31. mar 2009

ja posilujem vojakov
ti čo som ich vyrabovala jeden z nich sa mi včera odvažil na tu najmenš. koloniu ale tam nič nie je nikdy, odišiel s prazdnou i ked poslal vela lodi

maximiliana
31. mar 2009

milhaus ides 😉 vidm baby, ze ked budete mat moje skore, budete podstatne horsie piratky xixi

pacna
autor
31. mar 2009

maxi horsie ci lepsie? 😀

maximiliana
31. mar 2009

vies ako som to myslela 😀 lepsie co sa bojovania a koristi tyka, horsie vo vztahu k tym chudakom farmarom xixi

pacna
autor
31. mar 2009

viem viem 😉 😀 😀