Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

milhaus
16. apr 2009

prajem prijemny den s ikariamom

milhaus
16. apr 2009

dneska akosi pofukuje, nie je tak teplo ako bolo posledne dni

janazuza
16. apr 2009

ahojte.Dnes rabujem.... prvý krát(na ostro) 😀

milhaus
16. apr 2009

ja väčšinou rabujem na ostro

zuz11
16. apr 2009

tak sa drz, ja idem konecne do druhej dedinky toho dobreho zasobovaca, kuk jeho sklad vcera
Stavebný materiál 45,190
Víno 2
Mramor 65,719
Kryštálové Sklo 28,854
Síra 6
😀 😀 😀 skoda len ze je tak daleko a tak dlho to tam trva ale oplati sa ked viem ze vsetky lode pridu plne 😀 😀 😀

janina77
16. apr 2009

zuzi, tak to su fakt uzasne zasoby. A to nema ziadnu armadu? pri takych zasobach? je neaktivny?

zuz11
16. apr 2009

ma armadu aj blokovany pristav ale mam to zmapovane takze neprehrala som ani prvu bitku a snad ani tuto neprehram 😀 a je seduckavy uz dlhsie (sledovala som ho par dni) a kedze ma tolko vina ako ma tak aj tak uz mu v tom meste vstci utiekli 😀 takze sa podla mna nevrati 😀 ale neva aj ked hej ma smolu
tu je stav armady
Jednotka Množstvo
Strelec s prakom 248
Šermiar 63
Falang 40
Baranidlo 9
Lukostrelec 30

Loď Množstvo
Baranidlová loď 7

janina77
16. apr 2009

zuzi, seduckavy je akoze neaktivny?

A ked poslem spiona do nejakeho mesta, mozem ho tam nechat niekolko dni? Nasla som celkom dobra zdroj, neaktivny, ale zjavne ho priebezne ktosi rabuje, nema ziadnu armadu, a zasoby pribudaju a ubudaju.
ako to robite v takomto pripade? Nechate si tam spiona a ked je co, tak idete narabovat?

bianca
16. apr 2009

hojte

zuz to je teda lup.Musim si aj ja najst neakeho noveho sponzora bo stari su uz nanic

smileko
16. apr 2009

teda baby, kam na tych sponzorov chodite? pri mne takito dobri nie su 😉

maximiliana
16. apr 2009

janina ja mam spionov po mestach kade-tade aj tyzdne 😀 potom ked ich potrebujem ich stiahnem, ale ked je niekto dobra farma, tak mu tam spionov nechavam na trvalo... navyse pri utoku otvaraju brany a to pomoze

pacna
autor
16. apr 2009

maxi dobra taktika 😀 😀

smileko
16. apr 2009

baby, mam na alfe volne kulturne dohody, kto ma zaujem, napiste mi cez hru 😉

bianca
16. apr 2009

ja tiez nechavam spionov v mestach a stale pokontrolujem kolko na sklade a idem

pacna
autor
16. apr 2009

baby a cim to je poslala som 2 spionov na jednom ostrove a pise riziko ohalenia 19% a druhy 5% ?

milhaus
16. apr 2009

neviem

ladyzak
16. apr 2009

oboch do jedneho mesta??lebo ak nie zavisito od tohoaku uroven spionaze ma protivnik ako rychlo ta odhalia a ci vobec ak si todobre pametam 🙂

maximiliana
17. apr 2009

a pokial su ti spioni v jednom meste, tiez moze byt riziko odhalenia rozne, pokial jeden uz bol na misii a druhy nie...

pacna
autor
17. apr 2009

nie v jednom meste na jednom ostrove 🙂

podarilo sa mi predat siru a sklo 🙂 treba mi zvysit muzeum alebo vinaren mam nizku spokojnost cim sa da este zvysit?

milhaus
17. apr 2009

to ja neviem čim sa da ešte zvýšiť
na alfe konečne volakto kupil odomna siru po 5 zlatiek za 2000 ks

bianca
17. apr 2009

bre rano

paci tak tot riesim uz dlho.Palky za zvysovanie vinarne a muzea su strasne a neviem do kedy to budem stihat

maximiliana
17. apr 2009

ja som skor za zvysovanie vinarnre... muzeum som skoncila urovnou 9 a niekde len 8, lebo je nenormalne narocne na suroviny ale vinarne mam pri mestach urovne 24 asi 22-23 a staci to

zuz11
17. apr 2009

maxi a kolko prosim ta potom tazis vina alebo rabujes a musis stale rozvazat 🤐 to ma stvu tie spotreby ze 122 za hodku 🤐

maximiliana
17. apr 2009

teraz som dost narabovala a v dvoch tazim, takze styri mesta mam na dlhsie vybavene... ale inac fakt to rozvazanie je o dusu.. robim to tak kazdy druhy den. na setrenie je dobra vinica, tie mam v kazdom meste

zuz11
17. apr 2009

vinicu este nemam vykoumanu 😀 teraz som u toho kamosa na mramore s lodkami 😀 som uz renechala to mesto kamosivi s vinom 😀 40 tacov mi postaci teraz na chvilku 😀 tak teraz este mramor 😀 😀 😀

milhaus
17. apr 2009

maxi a to ta ešte bavi ked mas take spotreby vina?

janazuza
17. apr 2009

Ahojte. Chcela som sa opýtať, ked chodíte rabovať, najprv zablokujete prístaqv? či to netreba 😉

janina77
17. apr 2009

jani, ja chodim rabovat tam, kde maju nulu v guverneroch. Vacsinou tam narabujes menej ako tam, kde nejakych bojovnikov maju, ale moc mi to zatial nevadi. Takze pristavy neblokujem.

milhaus
17. apr 2009

ani ja neblokujem pristavy, každy nema bojove lode a da sa rabovat

janazuza
17. apr 2009

ja nemám nejak šťastie, včera 54 dreva a asi 50 síry a dnes som na tom podobne. A já blbec som tam poslala asi 20lodí. Smola...