Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

mimus
27. apr 2009

inak baby co sa mi stalo teraaaaaaaaaaaaaaaaz
napadol mi druhe male mestecko kolega z vedlajsieho so 158,021bodmi 😢
tak som mu napisala ze dakujem

a on mi odpisal....kopirujem
vôbec som ta nevyraboval aspon neviem že bi som ti niečo vzal. len ti davam na javo že maš svoju ali strašne daleko aby ti pomohla.

a druha sprava
nehnevaj sa ale tato hraje hlavne o vojne a ide nova verzia hry a atam to bude ešte tvrdšie to len chcem dať na javo že hladaj lepšeho spojenca a hlavne blisie a nevzal som ti ani jednu vec

blokuje mi pristav na 8 hodin
a ja ked som videla s cim na mna ide som rychlo vsetko drievko darovala na pilu nech je z toho aspon uzitok
😀 a tak ak sa rozhodne zobrat berie mi len 5000vina

mimus
27. apr 2009

mimochodom on je v ali kde je 1 clen

pacna
autor
27. apr 2009

a to o co mu slo?sak jeho to trapit vobec nemusi 😕

mimus
27. apr 2009

ja som mu napisala
ale ved teba nenahneva ked ti niekto nabehne do mesta?
> a este niekto tak silny na tak malu, ze som ani neposlala lode na obranu, lebo to nemalo zmysel.
> a ali? Aj ked viem, ze su baby daleko aspon viem, ze patrim medzi mamicky, ktore sa na ikarieme odreaguvaju a nie ako v nejakej ali kde su sami teenageri co len bojuju.
> a baby z ali mi aspon radia co a ako. Ved som tu len tyzden a som hrda na to, ze bodiky rychlo pribudaju.

a on
Ale to je síce pekne čo pišeš ale je to bojova hra ak sa chceš hrať na mamičku tak určite si dobra mamička v realite ale toto je hra.Tu nieje miesto na sentiment .
Bodíky pribudaju hlavne za biznys a za zbrojenie a za boj.
Ak bi si nahodov chcela tak môžeš isť do môjej ali ale teraz si asi na mna nazlostena ale tu to tak chodi fakt strategie su boji a o richlosti reagovanie.
Tiež nemám 20 a mam podobne povinnosti a nemám rad násilie ale je to iba hra. Ak si slaba tak potrebuješ silneho spojenca .

Boooooze on mi ide hovorit o sentimente 😀 Ved dnes som vyrabovala 5 miest a to dakujem som mu poslala len aby vedel, ze sa ho nebojim. A aj vy tu furt pisete, ze nikto nikdy nic nenapise ked ho vykradnete. Tak som mu chcela len dat najavo, ze ma nasral 😀 aj ked viem, ze na neho nemam 😎 Ved aj to vino je len z rabovaciek

mimus
27. apr 2009

BTW uz stiahol blokaciu 😕

zuz11
27. apr 2009

skoda, bill ak by tu bol by k nemu na vystrahu poslal blokovat tych svojich 150 lodi 😀 😀 😀 to by chudak padol.... ale robii si nabor kedze je sam 😀 😵

mimus
27. apr 2009

zuz ved to ma napadlo, ze kedze je 1 clen tak chodi strasit po ostrove kto sa k nemu prida 😀
myslim, ze mi chvilku da pokoj 😎 a ja zatial skusim znova vojsko vybudovat
aj ked priznavam, ze v tom novom mestecku som mala len 6 bojovych lodi a 5prakosov

fibi
27. apr 2009

ahojte 🙂 Máte nejaké nové mestá? Keď opravím tabuľku, tak nech je to vporiadku 🙂 Zazrela som audreyd, ešte niekto?

mimus
27. apr 2009

ano fibi ja mam 😉
Ranotia[85:59] > 2aksiM - mramor

mimus
27. apr 2009

a to prve Hichoios[84:59] > aksiM je sklo

zuz11
27. apr 2009

no ja mam par novych 😀

zuz11
27. apr 2009

to zuz s otaznikom je Zuz2 😀 , dalej mam Zuz3 je detto tak kde je Zuz2 a to je mramor🙂 a Zuz 4 je na skle Alditia[74:40]

maximiliana
28. apr 2009

Dobre ranko, fobo aj ja mam nove 52:31 SilverSands
baby poradte mi, ako mam tomu mojmu skvrnatu umyt zuby. uz ich ma 12 a nie a nie si nechat strcit kefku do ust :( bojim sa, ze sa mu pokazia

pacna
autor
28. apr 2009

maxi a sam nechce?urob z toho nejaku zabavu strasnu srandu 😉

mna porazi z tej spokojnosti na kolkatke mate vinaren a muzeum? 🙂

janina77
28. apr 2009

maxi, ja ked si umyvam zuby, tak mi maly robi spolocnost a samozrejme chce kefku aj on. Tak mu dam tu jeho, on ju obzuva kym si ja umyvam zuby, sem-tam z nej povytrhava nejake stetiny... No a ked si doumyvam, tak mu potom nejak nenasilne tu kefku vezmem z ruky a docistim mu tie zubky. Bez pasty, len tak mu posucham.

Alebo si kup tu kefku co sa navlieka na prst a skus strcit do ust tu. Len mna maly vzdy pohryzie, ked mu s nou chcem cistit zuby. Akoze cez tu kefku.

maximiliana
28. apr 2009

No kefku obhryza aj pastu sme mu kupili nech sa necha, predne este ako-tak posucham, ale zadne nehrozi... a prst mu do ust nestrcim, lebo on pridem 😀

maximiliana
28. apr 2009

inac muzeum mam 8-9 a vinaren 22-23 pri mestach urovne 24 😉

milhaus
28. apr 2009

mne si moja baba necha umyt zuby ale tatovi ani za svet

bianca
28. apr 2009

hojte

a nedal jej tato dakedy omylom dospelacku pastu stiplavu? 😀

bianca
28. apr 2009

maxi nasa si uz teraz cisti zubaky aj ked ziadne nema ale sama.Naposledy som daco potrebovala,posadila som ju do umyvadla a nez som stihla zakrocit,mala si cistila zuby s MMM kefkou.To bol pohlad

milhaus
28. apr 2009

nedal
🙄
zasa sa mi postala do postel, vôbec sa neciti ked spi a povie mi ja ešte buvam ked som prišla na kontrolu, v tom mokrom neviem ako teda sa jej spi
strasne je zla, cele dni robi zle a dostava sa do postele, v noci ešte nosi plienky i ked obyčajne lebo neni začo kupit, muž pol roka nerobi, sere ma to všetko už

milhaus
28. apr 2009

dneska mi dal na alfe pokoj aspon zatial, asi ho prešla chut tak staviam

milhaus
28. apr 2009

a na bete to prevažanie surovin trva hodiny a zistila som že sa mi to nezmesti do skladu aby som mohla zväčšit guvernera a nemam doma ani jednu lod tak asi až rano
takymto tempom tie suroviny budem prevažat 2 dni a to mam 80 lodí

mimus
28. apr 2009

bianca ten co ti poslal blokovat Jakubany - dadko to je ten co mna vcera blokoval 😀
nakoniec mi nevzal nic len chcel aby som k nemu do ali sla kedze som vraj blizko tak by ma mohol chranit 😀 kedze som slaba 😎

mimus
28. apr 2009

teraz az laham spat, lebo mala bola akasi uplackana cely vecer a nic som nestihla
noooo a nedalo mi este skontrolovat mestecka 😀
a pozrela som si este raz toho hraca co blokoval mna i biancu
on akoze ma mierovu dohodu s nasou ali? alebo je to len ponuka? ten je ale iny 😀
http://s2.ikariam.sk/index.php?view=allyPage&al...

milhaus
29. apr 2009

dneska budem pol dna preč tak to až tak stražit nebudem môct

bianca
29. apr 2009

nazdar

janina77
29. apr 2009

cafte, tak ja som dnes urobila paradny obchod!!!

Zhanam drevo a vidim, ze jeden dobrak ho predava po 3 zlatky. 10.000 kusov. No super, hned som poslala lode na nakup, vsetkych 10 tacov kupit. a po 2 hodinach, ked to dorazilo, pozeram, ze ja som nekupila drevo, ale siru!!! A ja ani neviem co so svojou sirou co tazim, vad to nikto nechce. No hadam to po dakych 6- 7 zlatiek v inom meste popredam. Tam kupuju aj za 12, tak by som aj daco zarobila 😀 😀.

Tak to mam zato, ze robim obchody pri ranajkach so zlepenymi ocami 😵 😵 😵 .

To len aby ste sa kus pobavili 😀 😀 😀.

mimus
29. apr 2009

janina 😀

bianca
29. apr 2009

janina tak to je pecka 😀 ale ja uz som tiez tak nakupila