Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
24. júl 2009

paci tak to sa bobe musis zaregistrovat na FB a uvidis ju i v akcii na videu 😀

sisa.b
24. júl 2009

bianca, ja som tvoju malu okukavala este pred mojim porodom 🙂 vtedy som vsetkym septembrovkam a novembrovkam fandila a nevedela som sa dockat porodu 😀 a teraz uz ma nasa zaba 8 mesiacov 😨 ale to vsetko leti, az mi je z toho smutno ☹

my sa chystame uzemnit nejakeho 1,4 milionoveho hraca 😨 😨 😨

bianca
24. júl 2009

sisa to fakt?Hrozne to leti.Posledny mesiac je plny pokrokov a noviniek az som si to zacala pisat

zuz nechces nam k nazvu pridat ze diskusia 😀 😀 😀 ?

sisa.b
24. júl 2009

septembrovkam a oktobrovkam som chcela napisat 😀 jj, fakt, barborka je krasna bambulka 🙂 ja som vam vtedy aj do temy pisala a stresovala som sa z vasich porodnych zazitkov 😅 hlavne z tej tvojej sekcie 😝 ta hrozila aj mne.

bubina1
24. júl 2009

mohli by ste uzemnit na bete aj toho mojho rabovača..... 😀 už som z neho unavená, napáda ma kažgy den...sice neuspešne zatial, ale mi robí nervy....je to magor...prachov nema vela...asi fičí len na rabovačkách a míňa na armádu....pako

bianca
24. júl 2009

sisa ja sa nestazujem.Necitim si jedno stehno a polku brucha ale je mi fajn. 😀

bubi skoda ze si tak daleko predaleko.Isla by som sa nanho pozriet.Asi sa zamiloval

bubina1
24. júl 2009

asi hej...inak si to vobec neviem vysvetliť.......ale to je chlapská logika...jeden den navrhne alianciu a na druhý, tretí den rabuje....a to som jeho ponuku ani neodmietla ani nepotvrdila.... 😖 asi sa musí velmi nudit v robote chudáčisko.....
sisa...mas krásne plienky.... 😀

bianca
24. júl 2009

sisa kurna to je tvoja latkovkarska modelka?A ja stale kukam album ze ake krasna je aj dnes som pozerala a vobec som si nevsimla ze to je tvoja mala

bubina1
24. júl 2009

bianca, co si bola zvedavá aj ty na plienky? 😀
mate babulky krásne babulky 😉

bianca
24. júl 2009

bubi aj ty budes mas

sisa kedy ma Rebeka meniny?Ja keby ze mam druhu kocku tak bude asi Rebeka.To ku sebe aj ide.Barbora a Rebeka

sisa.b
24. júl 2009

na wikipedii som tusim nasla 2.9. 🙂 a dakujem kocky. latkove plienocky su moje potesenie 😵

bianca
24. júl 2009

sisa my nepouzivame z tech.dovodov.V 1+1 by sme nemala kam povesat

bubina1
24. júl 2009

sisa, ked ja budem mat takú malú modelku, tak sa u teba prihlasim 🙂)))))))))))))))))))))))))))))) 😀

sisa.b
24. júl 2009

bianca, no mna tiez holky pri bkm lamali na latkovky (stvorce), lebo sme piati v byte bez balkona a musim tu mat sustavne navytahovane susiaky, aj tak nam je to malo 😝 ale objavila som tie moderne latkovky a to su moje lasky, takze nejaky bordel ma nemoze rozhadzat 😀 😀 😀

bubina a s cim sa chces u mna hlasit? 😨 ja tie plienky nevyrabam, ale po radu mozes prist kedykolvek 😉

bubina1
25. júl 2009

sisa...dobré rady sú nad zlato.... 😀

sisa.b
25. júl 2009

bubina 😀 ale ved kazdy si rozumie, co mu viac vyhovuje 🙂

ja som rozposlala lode po susedoch, lebo mam akosi malo dreva 😀

sisa.b
25. júl 2009

holky, nemate niektora na bete volne KD? potrebovala by som 5

fibi
25. júl 2009

sisa ja mám voľné KD na bete...

sisa.b
25. júl 2009

do haja, akurat ma jeden na bete vyraboval 😠 na alfe by som ho uz zrusila s tym jeho poctom vojakov 😠

sisa.b
25. júl 2009

holky, kolko mate lodi? ja mam 91 a stale je to malo na tie moje rabovacky 😠 😠 😠 potom len cakam jak blba, kedy sa mi vratia, aby som mohla cosi robit 😝 a ja koza som ich vyslala zas vsetky, tak nemozem ani suroviny popresuvat z mesta do mesta 😅

bianca
25. júl 2009

sisa na bete mam kulturku volnu

a mam 104 lodi

sisa.b
25. júl 2009

bianca, ale nejak ta neviem najst, aky tam mas nick?

fibi
25. júl 2009

sisa kuk môj album, tam sú biancine súradnice 😉

sisa.b
25. júl 2009

vidis, to ma nenapadlo 😀 hlavne ze skusam vsetky mozne kombinacie z nazvov miest 😀 😀 😀

bianca
25. júl 2009

sisa nasla.Nasikovna

sisa.b
25. júl 2009

😀

bianca
25. júl 2009

jejda co som to skomolila 😅

sisa.b
25. júl 2009

holky, ja som nasla tak super sponzora, akurat ma dost v generaloch na mna 😝 mam sice viac nez raz tolko, ale aj tak neviem, ci by som to vyhrala. ake mate skusenosti?

bianca
26. júl 2009

sisa sak skusit to mozes.Posli tam jednu lodicku s 5 vojacikmi obatnymi parankami.Oni sice prehraju ale v sprave z boja aspon uvidis co coho kolko ma 😉

pacna
autor
26. júl 2009

alebo posli na zaciatok lod plnu katapultov,baranidiel,gykopter tak mi raz bolo poradene 😀