Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
9. mar 2009

ides sa registrovat?

bianca
9. mar 2009

nie ja nie.Ja mam dost alfy a bety 😀

maximiliana
9. mar 2009

ja som kedysi bola ani neviem na ktorom servri, ale uz mi aj zrusili mesto, lebo som nan nemala cas

pacna
autor
9. mar 2009

tak ja budem, skusim ci budem stihat, hrat tam aj tam 🙂

bianca
9. mar 2009

tak 10 lodi v terene 😀

pacna
autor
9. mar 2009

a co ti idu rabovat? 🙂

milhaus
9. mar 2009

ja som včera vyrabovala tri mesta ale ulovok nič moc a peniaze dochádzajú

pacna
autor
9. mar 2009

baby a mozem teraz znova presunut tych vojakov?ale akosi mi to nejde

bianca
9. mar 2009

acna mozes len musis byt na ostrove kde vojaci su,cez mapu nas miesto prevozu a ked raz kliknes na to mesto tak na lavo budes mat ponuku

pacna
autor
9. mar 2009

aha uz to mam zabudla som ze musim ist cez svet.

milhaus ja v tom rabovani tiez nic moc

pacna
autor
9. mar 2009

no a prečo mi to neukaze naspat?do kolonie preveziem ale naspat mi to ponuku neda baby ja som duta 😅

bianca
9. mar 2009

milhaus ja uz si trufam aj na 7,8 urovne a tam je toho dost teda pokial ma niekto nepredbehne

maximiliana
9. mar 2009

Fibi pridavam nove mesto : GoldenSands 53:32 vino 😉

bianca
9. mar 2009

maxi ty jedeeeeeeeees

maximiliana
9. mar 2009

pacna a mas doma obchodne lode?

pacna
autor
9. mar 2009

maxi dobreee 😉
bianca a ty si na ktorej urovni?

bianca
9. mar 2009

maxi uz si odo mna iba 6 hodin.Bojim bojim 😅

bianca
9. mar 2009

Anicka no hlavne mesto na 7cke

pacna
autor
9. mar 2009

maxi lode doma mam tak teraz som uplne v meste bez vojakov a stale mi to nejde vsetci pajaci su v kolonii

maximiliana
9. mar 2009

A ktore mesto mas teraz nastavene ako aktivne?

pacna
autor
9. mar 2009

ako aktivne?

ja som fakt duta

maximiliana
9. mar 2009

no tam hore, kde si prepinas mesta musis mat koloniu teda mesto, kde mas vojakov.... lebo pokial mas v meste vojakov a volne obchodne lode, tak to nema preco neist 🙂

pacna
autor
9. mar 2009

aha uz to ide akosi mi to blbne aj 30x musim prekliknut 😀 😀

milhaus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianca
9. mar 2009

milhaus co to?

milhaus
9. mar 2009

3bithra ale to je blbost podla inych bab
hravate volakto i www.the-west.sk?

bianca
9. mar 2009

mil ten west vyzera dobre.UZ som zaregistrovana

pacna
autor
9. mar 2009

a o co tam ide? 🙂

robo.p
9. mar 2009

Ahojte, dlho som tu nebol, snazil som sa precitat poctivo vsetky pripevky ale sorry, mozno sa napriek tomu opakujem.

fibi: ano, cim viac spionov mas doma, cim vyssi ukryt mas doma a cim mensie mesto mas, tym je tazsie Ta spionovat. Hlavne Tvoji spioni Ta chrania. V nasej aliancii sa odporuca mat v kazdom meste ukryt 25. urovne a aspon 20 spionov doma (plati pre mesta urovne 24).

pacna [- ten chalan co mi poslal mramor a siru nechce naspat nic a mne je to trapne]: Po roku hrania budes pocitat v inych cislach. Ja som napr. za vcera naraboval asi 100tis. surovin. Tiez som na zaciatku dostal do daru par tisic surovin "startovne", ktore som nemusel nikomu vratit.

bianca [inak dnes po rabovacke neuspesnej mi napisalo ze moje vojsko je nezvestne]: toto Ti vypise vzdy, ked je jeho obrana mnohonasobne vacsia ako Tvoja.

maximiliana[pacna inak zburat obchodny pristav naozaj pomoze... nemal by nic odviezt aj ked vyhra ]: Bohuzial toto fungovalo len do verzie 0.2.8. Od verzie 0.3.0 nema pristav ziaden vplyv na mnozstvo narabovanych surovin. Bola to v minulosti prilis jednoducha moznost obrany.

k vcerajsiemu utoku na pacnu: je velmi pravdepodobne, ze chlapik poslal iba pozemne vojsko (nalozene na lodiach). Riskol to. Bojove lode by k Tebe sli 2x dlhsie. Nepresiel vdaka tomu, ze si mala ASPON 1 VOJNOVU LOD V PRISTAVE. Ak by posielal vojnove lode, videla by si prichadzat 2 skupiny jednotiek (vojnove lode sa nedaju poslat spolu s pozemnym vojskom v jednej varke).

no a vytvorit si alianciu modry konik (alebo Blue Horse?) je fakt fajn napad. I ked ja (a zrejme ani maxi) do nej asi nevstupime. Na vytvorenie aliancii Vam tiez treba iba ambasadu.

bianca
9. mar 2009

😀 robo vycerpavajuce 😀

pacna este sama neviem.Akurat dakomu krmim prasata aby som zarobila 😅