Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
10. mar 2009

fibi neviem uvidim ako sa zachovaju z ali a uvidim 🙂

tak baby ako zmestim do mesta všetky budovy?

bianca
10. mar 2009

paci tak to neviem.Ked sa spamatas spravis koloniu a tam postavis tie dalsie.Ja to tak mam

mimus
10. mar 2009

boooze baby to sa tak rabuje? Joj ta to budu stresy 😀 Mna este zatial nikto nenapadol tuk tuk.
pacna ti nezavidim toho fajnoveho suseda
mam na vas znova otazku? Dala som si vyhladat mramor, ze kupim a jeden ho tam predava po 1zlatku. Je to normalne, ked ostatni po 30? Som kupila 1000, ale teraz ako to tu citam sa bojim ci ma nepride rovno vyrabovat 😅

bianca
10. mar 2009

mimus no taku cenu som este nevidela ale je mozne ze nutne potrebuje prachy ale aj tak je to nizky cena 😕

pacna
autor
10. mar 2009

mimus mozno ma toho vela.

tak mi napiste este raz uz si to zapisem co všetko potrebujem len raz v meste a kolonii a co musi byt v kazdom meste a kolonii 🙂

mimus
10. mar 2009

o 44 minut by mal nalozit lode, tak som zvedava. urcite vam napisem ako to vyslo 😀
bianca ved prave az ked som sem nakukla mi doslo, ze v tom moze byt aj hacik. Taku nizku cenu som naozaj este nenasla doteraz a to ma v ponuke 12000kusov

mimus
10. mar 2009

rabuje sa i zlato, alebo len material?

pacna
autor
10. mar 2009

mimus zlato sa nerabuje 🙂

mimus
10. mar 2009

pacna dik 😉 aspon jedna dobra sprava 😀

bianca
10. mar 2009

juj decka.Sa mi nic nechce.Strasne sa mi pacia tie zamky ale k tomu sa dostanem tak za 100 rokov 😔

fibi
10. mar 2009

milhaus posielam ti ďalšiu loď mramoru, budem ti to posielať takto priebežne ok?

maximiliana
10. mar 2009

pacna rozhodne potrebujes... sklad, ukryt, mur, lodenicu, pristav, kasarne, vinaren, trhovisko, rezidenciu guvernera, muzeum... a dobre je mat vinicu a dom lesnika... ostatne je na tebe

fibi
10. mar 2009

na bete nikto nepredáva síru... vymením síru za mramor...

bianca
10. mar 2009

fibi kolko siry chces?

bianca
10. mar 2009

fibi mame to od seba 18 hodiiiiiiiiiin

fibi
10. mar 2009

na čo je dobrý dom lesníka? 😕 bianca jednu, dve maličké lodičky 😨

pacna
autor
10. mar 2009

maxi a vsetko na obidvoch? 🙂

zuz11
10. mar 2009

ja mam tiez siri na sr.... a uz som pozastavila aj tazbu lebo uz neviem co s nou mam robit 🤐

pacna
autor
10. mar 2009

a ja siru musim kupovat

milhaus
10. mar 2009

Nachádzaš sa tu:
Svet > Zuiryos[66:60] > Dolny Lopasov
poprosim pridat do zoznamu, svet beta, mramor

milhaus
10. mar 2009

ja mam siru, vino a mramor ešte len začínam

pacna
autor
10. mar 2009

milhaus super 😀

milhaus
10. mar 2009

ano ale kôoli nedostatku zlatiek som zastavila skoro celu tažbu a teraz zasa zvýšit guvernéra lebo je korupcia a začo ked neni ani dreva len vina habadej stale mam

zuz11
10. mar 2009

ja mam tiez uz tri mesta a vsekto ako milhaus, tiez mramor rozbieham ale nastastie mne sa uz rezidencie zvysuju tak ked to dobehne snad uz bude po korupcii, a momentalne mam aj dreva habadej kedze nikde nic nemozem stavat kedze zvysujem rezidencie e to bezi cez 6 hodin 🤐 a este taka vec ze uz pomaly ku kazdej stavbe potrebujem mramor a toho mam zalostne malo 🤐

pacna
autor
10. mar 2009

zuzi a vaka budova mi staci na vsetk kolonie a mesto?ja som z toho jelen 😀

zuz11
10. mar 2009

pacna, co sa pytas? 😀

zuz11
10. mar 2009

asi som prepracovana ale nechapem 😀 🤐

pacna
autor
10. mar 2009

sory oprava akosi mi vynechavaju pismenka

ze aka budova staci na všetky kolonie a ktoru treba mat v kazdej asi pisem jak hebrej 😀

robo.p
10. mar 2009

maxi: putovne mesto je specialitka o ktorej asi nebudem vela rozkecavat mimo nasej aliancie 😉 . Ale v principe ide o obycajne docasne zalozene metso.
pacna, fibi: ponuka stale plati. Ak bude treba, oslovte ma prosim v hre (jing: Tristo Hrmenych [78:56]).

zuz11
10. mar 2009

no radnica sa stavia takpovediac automaticky a potom v hlavnom meste musis mat palac aby si mohla bvobec vybudovat koloniu a do kolonie musis postavit potom rychlo rezidenciu guvernera a ked stavias dalsiu koloniu, tak musis palac navysit ale aj rezidenciu ( cca 5700 dreva, 1400mramoru) a na taku istu uroven nusis aj v tej novej kolonii vybudovat rezidenciu lebo inak mas korupciu v meste, zaklad v meste je aby obyvatelia boli spokojny vinaren 😀 potom kasarnu aby si tam mohla mat vojakov, ja staviam aj lodenicu aby som mala aj bojove lode na chranenie od utoku od vody, bazar, sklad, akademiu, pristav a dalsie veci su bonusy napr ako dom lesnika ten ti zvysuje produkciu dreva alebo vinar zvysuje zasa produkciu vina 😀 ja ma uz aj ambasadu a staviam teraz prave dielnu ale to iba v jednom meste staviam aj ambasadu a aj tu dielnu 😉
staci takto?