Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

fibi
24. mar 2009

môžeš aj víno, ale neponáhľa to 🙂 Aj tu padajú krúpy, len dávam prádlo na balkón a naspäť ako taký huhu

pacna
autor
24. mar 2009

moj sponzor co som ho rabovala uz nema mesto ☹ 😒

bianca
24. mar 2009

pacna ani moj ☹

janina77
24. mar 2009

tak ja sa pridavam do klubu zmiznutych sponzorov ☹ . v noci som rabovala, slusny ulovok, 8 lodi prislo plnych a dnes ze tam poslem zas a mesto nikde.... 😕

fibi, mne treba sira, som na bete, ponukam ti vino.

bianca
24. mar 2009

skoda ze nie je niekde prehlad ktore mesta su neakktivne leb ja stravim 50% casu tym ze hladam

pacna
autor
24. mar 2009

musela som ist na rab inde no co uz 🙂

fibi
24. mar 2009

janina koľko chceš síry a kam? Víno sa šikne vždy 😀

janina77
24. mar 2009

fibi, napisala som ti cez ikariam.

pacna
autor
25. mar 2009

ahoj kocky. 😀 u nas nakydalo statocne snehu 😠

milhaus
25. mar 2009

aj tu je trocha a to sme okres piestany

pacna
autor
25. mar 2009

u nas neni trocha ale dost zas.

pocuj milhaus kolko mas rokov vyzeras taka mladucka

milhaus
25. mar 2009

25
ide na mna utok a asi sa neubranim tak ma orabuje, volačo som odviezla rychlo ale už nemam lode a to som ich 5 dokupila teraz

milhaus
25. mar 2009

ale mam tam neake bojove lode tak to môžno pomôže a mur mam na 5 - ke a sklad na 14 - ke ale robi sa na 15 - ku

milhaus
25. mar 2009

nič mi nevzal a ani k boju nedošlo, asi ho porazili bojove lode

pacna
autor
25. mar 2009

a on je silny?

milhaus
25. mar 2009

neviem nedošlo k boju ale ma slabšiu uroven mesta ako ja a mal väčši počet vojakov ale neviem akeho typu
asi až taky silny nebol kedže ho porazili moje bojove lode

fibi
25. mar 2009

milhaus asi išiel bez bojovývh lodí, to by si mala v pohybe vojakov napísané, že blokovanie prístavu 😉

milhaus
25. mar 2009

sak išiel bez bojovych lodi, blokadu som už zažila

milhaus
25. mar 2009

ten chlapec si neda stale pokoj, teraz ide na chtelnicu, posiela i bojove lode ale tie dorazia neskôr ako jeho army a nema mi tam ani čo zobrat, všetko som to odviezla a neake lode tam na neho čakaju a army tiež

pacna
autor
25. mar 2009

milhaus tak mu to vrat 😀 😀

pacna
autor
25. mar 2009

taaaaaky velky obchod sa udial jeden prisiel kupi siru 22ks 😀 😀 😀

fibi
25. mar 2009

pacno no a čo keď mu práve toľko chýbalo do jedného falanga?

pacna
autor
25. mar 2009

no ci sa oplatilo mu lod poslat.ozik nechces siru?

fibi
25. mar 2009

síru nie, vezie sa mi 6 lodí plných síry z rabovačky 😀 teraz naháňam drevo na guvernéra v ďalšej kolónii, lebo mám korupciu

milhaus
25. mar 2009

v myjave su v euforii cely zeleny a akosi zmizli odtial ludia

dada2007
25. mar 2009

ahojte baby...potrebujem radu.....mám dedinu na ostrove kde je síra a druhú kde je mramor....no a potrebovala som vínko...tak som si založila tretiu dedinku...kde ma okamžite začal napádať maník....napísala som mu, či mu vadím...odpísal mi....

nie ale neutocil by som na teba keby som mal mramoru plny sklad tak nie ale mam ho malo mohli by sme sa dohodnut ti mi das mramor (nie vela ) a ja ti dam pokoj ok??????????????????????????????????

čo mám robiť???? 😖 😢 😒

pacna
autor
25. mar 2009

nnech ti on da tiez niečo 😠

bianca
25. mar 2009

cusss.Dnes nemam moc cas lebo mame mini sukromnu oslavu

fibi
25. mar 2009

dada napíš mu že vymeníš. to čo je za sedláka?

dada2007
25. mar 2009

veď to baby...aj mne to príde trošku drsné...a to teda nepochopím...prečo si dve mestá založil na jednom a tom istom ostrove....tak keď chce mramor...nemal si druhé mesto stavať na vínovom ostrove...ale na mramorovom...fu...som sa napálila...a to hrám tu hru len málo...neviem čo kde...ako a komu...a on toto 🙄 🙄 😠