Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
26. mar 2009

ja mam vinarne na 10-11 urovni 😀

maximiliana
26. mar 2009

Pacna nestresuuuuj ja mavam spokojnost aj na 0 😉 ak mam plne mesto a uz sa mi nemaju kam stahovat, tak mi to vlastne len vyhovuje... nic sa nedeje vydrzia v pohode...
konecne kus sedim maly Duracell sa hadam dobija cez zastrcku ked sa nepozeram... 😠

bianca
26. mar 2009

😔 maxi nasa je hore od 3 rano a spala 3x 10 minut 😔

maximiliana
26. mar 2009

No tak to by ma vystrelo... staci, ked kazdy den vstavame medzi 5:30 a 5:45 🙄 kde je moje sladke leziace babatko... aka som bola nadsena ze chodi, taka som nestastna, preco mam take aktivne decko 🙂

bianca
26. mar 2009

maxi a pockaj az im bude 16-nast

maximiliana
26. mar 2009

Uz sa neviem dockat... mlady bude pit brom do 30-ky 😀
Som teraz jedneho kraaasne vybrakovala.. sa este raz otocim 😉

bianca
26. mar 2009

ja sa asi 1x odvazim rabovat aj aktiv.hrucku lebo sa prihlasila akurat ked som rabovala a ma slusne zasoby co by sa mi feeeeeeeest hodili

maximiliana
26. mar 2009

vsak kasli na to, ze su aktivni... mne sa dnes jeden podakoval, ze uz nic nepostavi.. tak som mu napisala, ze nema fnukat, lebo ma styri mesta 😝

bianca
26. mar 2009

maxi ja mam este stale zabrany ale ked ma pritlaci nudza tak do toho pojdem

maximiliana
26. mar 2009

Nemas mat preco zabrany.. ani ti, co rabovali teba ich nemali 😉
moj objekt si dokonca dal stavat aj vojacikov a nepomohlooooo... neboj oni si natazia.. alebo tebe? 😀

bianca
26. mar 2009

maxi mna este nikto neraboval klop klop klop

janina77
26. mar 2009

baby, mna dnes prisiel rabovat jeden, co rabuje vsetkych naokolo, celu nasu ali (ktora je momentalne v rozpade).
Ja som prisla k pc, ked uz som mala blokovany pristav, znicene vsetky obranne lode, o 10 minut mal dorazit s nakladnymi lodami.
Tak som mu hned napisala, ze co ma rabuje, ved ja mu neublizujem, a on sa normalne dal ukecat, stiahol blokadu pristavu, aj lode, nic mi nevzal a polhodinu sme si potom pokecali, povypisovali, nakoniec mi navrhol, ze ak ma bude dakto otravovat, ze mu mam dat vediet, ze sa onho postara 😀 . No normalne som to diplomaticky vyriesila, az som nechapala.

On inak nic netazi a zije len z rabovaciek, vojsko a flotilu ma kvalitnu, no taky iny hrac...

No a ked uz konecne rozpustia tu ali, co som v nej, tak idem do M_K!!!

bianca
26. mar 2009

jani tak potom daj vediet 😉

milhaus
26. mar 2009

žiadne akčne body, to nemam rada

veronica1
26. mar 2009

baby - stazujete sa ze mate aktivne deti, no ja pri tej mojej nemam cely den cas chodit na PC-az vecer, ked uz spi.
ohladom rabovania, prave ma ide rabovat jedne ale dorazi az za 1den a 9hodin, normalne nechapem ze niekto ide taku dlhu cestu, ved dovtedy vsetko miniem a nebude mi mat co zobrat-blazon.A aj to poslal len jednu lod. 😀

pacna
autor
27. mar 2009

janina no super vyjednala si si to 😀

maxi ja tiez nemam odvahu rabovat aktivnych a ty najprv vysles spiona alebo ides naslepo?

bianca
27. mar 2009

tak u mna na alfe prave prebieha boj.Co som mohla som hned rozposlala do kolonii a stale posielam vojakov s in.ostrovov 😖

pacna
autor
27. mar 2009

a kto ta napadol?

bianca
27. mar 2009

Loyios[16:49]

Meno: HONDA
Veľkosť: 10
Hráč: relly125
Body: 29,528
Aliancia: Fair

pacna
autor
27. mar 2009

bianca ja to maaam straaaaaasne daleko k tebe pomohla by som ti 🙂

bianca
27. mar 2009

paci nevadi.Mozno to zvladnem

milhaus
27. mar 2009

ja vojakov nemam doma a na tej najslabšej kolonii ich mam malo, včera ma tam tiež vyrabovali ale nič nevzali lebo pravidelne to vozim preč

bianca
27. mar 2009

milhaus ja som sa na valfu tak trocha vybodla a tak to dopadlo.Stale bojujeme

bianca
27. mar 2009

alfaci vy ste vsetci v neakej ali?Nezalozime aj na alfe modry konik

milhaus
27. mar 2009

ja na alfe niesom vôbec

pacna
autor
27. mar 2009

ja na alfe som v ali a som spokojna 😀

bianca
27. mar 2009

ubraaaaaaanila som sa 😀 ale straty obrovske

maximiliana
27. mar 2009

Pacna ja tam poslem dvoch-troch spionov, podla velkosti mesta (nikedy aj viacerych), vyspehujem co a ako, kolko ma armady a ake sklady a potom idem
Bianca vsak sa pridaj k pacne do ali, ved nemusite zakladat novu...aj starsia silna je fajn 😉

milhaus
27. mar 2009

konečne sa mi podarilo nazbierat dost materialu na zväčšenie palaca, teraz budem zbierat na guvernerov a potom by bolo najlepšíe asi spravit novu koloniu lebo skrachujem na korupcii potom

maximiliana
27. mar 2009

bianca to je super... ja som zial s fairom uzavrela dohodu o neutoceni.. len neviem preco potom rabuju ked tvrdia ze su obchodnici... no ak by na teba este isiel, daj vediet a skusim napisat